سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: دانلود و مباحث مربوط به Kaspersky Update Utility

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

کسپرسکی در نسخه جدیدِ Update Utility (با Kaspersky Updater فرق داره،اشتباه نکنید!) امکان ساخت آپدیت آفلاین نسخه 2014 رو قرار داده!

لطفاً دوستانی که KIS یا KAV نسخه 2014 دارن یه تستی بکنن،ببینن درست کار میکنه یا نه!

عنوان: لینک دانلود(Kaspersky Update Utility 2.1.2.88)

چندتا عکس هم از محیطش میذارم:

حالا از ناظمین محترم میخوام اگه این موضوع،موضوع مهم و مفیدیه یه تاپیک جداگانه براش بذارن مثل KU ! البته بعد از اینکه امتحانش رو پس داد و سربلند بیرون اومد.
    دانلود و مباحث مربوط به Kaspersky Update Utility تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (55.3 کیلو بایت, 69 نمایش)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg (100.6 کیلو بایت, 66 نمایش)
    • نوع فایل: jpg 3.jpg (99.8 کیلو بایت, 67 نمایش)

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

2. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    2,349
    تشکر تشکر شده 
    2,566
    اعتبار کاربر
    1

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    سلام.

کسپرسکی در نسخه جدیدِ Update Utility (با Kaspersky Updater فرق داره،اشتباه نکنید!) امکان ساخت آپدیت آفلاین نسخه 2014 رو قرار داده!

لطفاً دوستانی که KIS یا KAV نسخه 2014 دارن یه تستی بکنن،ببینن درست کار میکنه یا نه!

عنوان: لینک دانلود(Kaspersky Update Utility 2.1.2.88)

چندتا عکس هم از محیطش میذارم:

حالا از ناظمین محترم میخوام اگه این موضوع،موضوع مهم و مفیدیه یه تاپیک جداگانه براش بذارن مثل KU ! البته بعد از اینکه امتحانش رو پس داد و سربلند بیرون اومد.
    با سلام

ممنون کار کرد این برنامه قبلا هم نسخه بتاش اومده بود تست کرده بودم اما به نظر من اپدیت انلاین بهتره (البته برای من)

با تشکر

4. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما reza_best74 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_best74 نمایش پست ها
    با سلام

ممنون کار کرد این برنامه قبلا هم نسخه بتاش اومده بود تست کرده بودم اما به نظر من اپدیت انلاین بهتره (البته برای من)

با تشکر

سلام.
    آپدیت آنلاین با آفلاین در مورد کسپرسکی هیچ فرقی نداره،پس نگران نباشید.

منظور بنده از تست کردن،این بود که فایلای آپدیت رو کلاً با این نرم افزار دانلود کنید و به KIS یا KAV بدید،ببینید آپدیتش میکنه یا نه؟!i
    البته اگه براتون مقدوره.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    2,349
    تشکر تشکر شده 
    2,566
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها

سلام.
    آپدیت آنلاین با آفلاین در مورد کسپرسکی هیچ فرقی نداره،پس نگران نباشید.

منظور بنده از تست کردن،این بود که فایلای آپدیت رو کلاً با این نرم افزار دانلود کنید و به KIS یا KAV بدید،ببینید آپدیتش میکنه یا نه؟!i
    البته اگه براتون مقدوره.
    عزیز انجام دادم ولی من که الان حدود 20 روزه کاسپر نصب کردم الان میخوام اپدیت بگیرم با خود کاسپر سر 15 ثانیه میگیرم اما با این نرم افزار طول میکشه ولی عمل میکنه

8. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما reza_best74 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_best74 نمایش پست ها
    عزیز انجام دادم ولی من که الان حدود 20 روزه کاسپر نصب کردم الان میخوام اپدیت بگیرم با خود کاسپر سر 15 ثانیه میگیرم اما با این نرم افزار طول میکشه ولی عمل میکنه
    بله همینطوره ولی یه خوبی ک این جور نرم افزار ها دارن اینکه کلید بلاک نمیشه من خودم از ku استفاده میکنم و اصلا نشده ک کلید بلاک بشه پس این یه نکته +
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما M A H D I برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m a h d i نمایش پست ها
    بله همینطوره ولی یه خوبی ک این جور نرم افزار ها دارن اینکه کلید بلاک نمیشه من خودم از ku استفاده میکنم و اصلا نشده ک کلید بلاک بشه پس این یه نکته +

سلام عزیز
    البته در این جور موارد هم کلید بلاک میشه؛اینکه برای شما بلاک نشده شانسی و اتفاقی بوده!

علت دیگه ای که میتونه در بلاک نشدن کلید در این جور موارد دخیل باشه اینه که چون شما با خود آنتی ویروس آپدیت ها رو دانلود نمیکنید پس در نتیجه معلوم نمیشه که چند نفر دارن از یه کلید استفاده میکنن(چون با خود آنتی ویروس،کلید شما هم چک میشه اما با ku چک نمیشه!)به همین خاطر تعداد نفراتی که به طور همزمان دارن از یه کلید استفاده میکنن برای ربات ها مخفی میمونه!

12. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

نسخه جدید Kaspersky Update Utility:

عنوان: Kaspersky Update Utility 2.1.2.100 for Windows

14. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •