سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 70

موضوع: دانلود و مباحث مربوط به Kaspersky Updater

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,280
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوست گرامی

همونطور که عرض کردم آخرین نسخه ku هنوز از نسخه فاینال 2014 پشتیبانی نمیکنه.و فقط از نسخه tp پشتیبانی میکنه.

ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core Edition

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط TerМiпAтoR نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

همونطور که عرض کردم آخرین نسخه ku هنوز از نسخه فاینال 2014 پشتیبانی نمیکنه.و فقط از نسخه tp پشتیبانی میکنه.
    خوب سوال دیگم پرسیدم اونارو داداشم جواب میدادین خوب خواهشا . کار با اون نرم افزار یه سولال فقط بود اون یکی سوالام هم همین جواب که نداشت .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,280
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط baty نمایش پست ها
    خوب سوال دیگم پرسیدم اونارو داداشم جواب میدادین خوب خواهشا . کار با اون نرم افزار یه سولال فقط بود اون یکی سوالام هم همین جواب که نداشت .
    در مورد سوال اولتون یعنی نحوه استفاده که تو همین تاپیک چندبار گفته شده.
    اما در مورد اینکه چطور اون فایل آپدیتی رو که دانلود کرید به این برنامه معرفی کنید، خب وقتی از نسخه 2014 پشتیبانی نمیکنه دیگه دلیلی نداره این کار رو بکنید.

5. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط TerМiпAтoR نمایش پست ها
    شما وقتی برنامه را از همین تاپیک دانلود کنید.یه فایل زیپ هست که بعد از اکسترکت کردن برنامه قابل اجراست..

پوشه اکسترکت شده را در درایوی به جز ویندوز ذخیره کنید.

برنامه را اجرا،محصول را انتخاب، و فیلتر ها را فعال کنید

بعد استارت رو بزنید.فایل های آپدیت به طور اتوماتیک در پوشه ای به نام update ذخیره میشوند.

همچنین اول در پوشه temp ذخیره میشوند.که به هیچ وجه محتوای آن را پاک نکنید.(برای استفاده های بعدی و به روز کردن آپدیت ها)

در اجراهای بعدی این فایل های آپدیت دانلود شده به روز میشوند.(باز در همان پوشه update و به صورت اتوماتیک)

برای اینکه بتوانید از این فایل ها بعد از تعویض ویندوز هم استفاده و آنها را به روز کنید،

کل پوشه مربوط به برنامه(شامل فایل اجرایی،پوشه temp و پوشه update و... )را به همان حالت در یک جای دلخواه ذخیره کنید.
    خوب منی که میخام بصورت افلاین اپدیت کنم یعنی طبق گفته بالاتون فقط و فقط از دو فایل temp و update فقط و فقط update تو قسمت اپدیت افلاین بدم یعنی فقط همین پوشرو بدم و اپدیت میشه یا نه یه توضیح میدین تشکر .

دوستان من تو صفحات قبل خوندم باید تو قسمت فیلتر فکر کنم این دوتا تیکو بزنم ایا درسته یا نه نباید میزدم یا تیک دیگه ایرو میزدم .

کسپر اینترنت سکرتی 13.0.1.4190 دارم نصب .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,280
    اعتبار کاربر
    1

خب حالا که نسخه 2013 دارید قضیه فرق کرد.
    ببینید اگه شما واقعا قصد داشتید از این برنامه استفاده کنید ،پس بهتر بود اصلا اون فایل آپدیت سافت گذر رو دانلود نمیکردید.و خودتون فایل آپدیت رو با این ابزار میساختید.
    چون من دقیقا نمیدونم که آیا فایلهای آپدیت سافت گذر رو میشه به این برنامه شناسوند تا دیگه دوباره دانلودش نکنه یا نه.
    در مورد فیلتر ها هم
    پیشنهاد بنده، زدن گزینه enable filter در قسمت filter by application و گزینه windows در قسمت filter by os type است.

8. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

خوب منی که میخام بصورت افلاین اپدیت کنم یعنی طبق گفته بالاتون فقط و فقط از دو فایل temp و update فقط و فقط update تو قسمت اپدیت افلاین بدم یعنی فقط همین پوشرو بدم و اپدیت میشه یا نه یه توضیح میدین تشکر .

دوستان من تو صفحات قبل خوندم باید تو قسمت فیلتر فکر کنم این دوتا تیکو بزنم ایا درسته یا نه نباید میزدم یا تیک دیگه ایرو میزدم .

کسپر اینترنت سکرتی 13.0.1.4190 دارم نصب .
    درود
    پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید. چون این برنامه بر اساس فایل های Temp آپدیت ها رو دانلود می کنه و در آخر پوشه ی Updates رو ایجاد می کنه و اساس دنباله دادن آپدیت های گذشته اش مربوط به Temp هست. البته ممکن هست که جواب بده ولی به نظرم مناسب نیست.

10. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus نمایش پست ها
    درود
    پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید. چون این برنامه بر اساس فایل های Temp آپدیت ها رو دانلود می کنه و در آخر پوشه ی Updates رو ایجاد می کنه و اساس دنباله دادن آپدیت های گذشته اش مربوط به Temp هست. البته ممکن هست که جواب بده ولی به نظرم مناسب نیست.
    خوب دوست عزیز الان داره اپدیت جدید دانلود میکنه این برنامه خوب وقتی تموم شد او دوتا فایل تمپ و اپدیت من کدوم فایلا کجا بریزم تا انتی ویروس اپدیت بشه . خواهشا ساده بگین تشکر .

یعنی این فایل که دانلود شدن یعنی بصورت افلاین نباید داد اپدیت بشه پس به چه صورتی بدم کجا بریزم چیکار کنم تا انتی ویروس اپدیت بشه داداشم .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,280
    اعتبار کاربر
    1

خوب دوست عزیز الان داره اپدیت جدید دانلود میکنه این برنامه خوب وقتی تموم شد او دوتا فایل تمپ و اپدیت من کدوم فایلا کجا بریزم تا انتی ویروس اپدیت بشه . خواهشا ساده بگین تشکر .

یعنی این فایل که دانلود شدن یعنی بصورت افلاین نباید داد اپدیت بشه پس به چه صورتی بدم کجا بریزم چیکار کنم تا انتی ویروس اپدیت بشه داداشم .
    لازم نیست این فایلها رو جایی کپی کنید
    باید از داخل آنتی ویروس اقدام کنید.به قسمت تنظیمات آپدیت برید و در قسمت سرور تیک سرورهای آنلاین کسپر رو بردارین و آدرس پوشه update که آپدیت ها درش ذخیره شده رو بدین
    و بعد update رو بزنید تا آنتی ویروس به روزرسانی رو شروع کنه

13. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

دوستان عزیز الان سایت سافت گذر اپدیت افلاین اینترنت سکرتی 2014 گذاشته ایا با نرم افزاری جدید که ورژن جدید باشه اومده میشه دانلود افلاین ساخت عین نسخه 2013 . اگه اره ممنون میشم لینک بزاریسن تشکر .

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

دوستان عزیز الان سایت سافت گذر اپدیت افلاین اینترنت سکرتی 2014 گذاشته ایا با نرم افزاری جدید که ورژن جدید باشه اومده میشه دانلود افلاین ساخت عین نسخه 2013 . اگه اره ممنون میشم لینک بزاریسن تشکر .

سلام.

متاسفانه شرکت کسپرسکی دیگه Kaspersky Updater رو آپدیت نمیکنه و آخرین ورژنی که با KU میشه آپدیت آفلاینشو دانلود کرد نسخه 2013 محصولاتش هست!

اما جدیداً این شرکت داره روی یه ابزار دیگه به نام Kaspersky Update Utility کار میکنه که ورژن جدیدش که در لینک زیر قبلاً گذاشتم،توانایی دانلود آپدیت های نسخه 2014 محصولات کسپرسکی رو هم داره!

عنوان: Kaspersky Update Utility

در این لینک چندتا عکس هم ازش گذاشتم.
    یکی دوتا از دوستان هم تستش کردن و جواب داده! میتونید از این ابزار استفاده کنید و نتیجه اش رو اینجا بگید تا ما هم استفاده کنیم.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 567

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •