صفحه 5 از 7 اولین ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 70

موضوع: دانلود و مباحث مربوط به Kaspersky Updater

1. deltasina1

جدیدتر بدین لطفآ

2. عضو متخصص Cyrus آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط deltasina1
    جدیدتر بدین لطفآ
    دوست عزیز همیشه آخرین نسخه را می توانید از آدرس زیر دریافت کنید.

3. نمایش تشکر

4. عضو حرفه ای Apollo11 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

خب این کسپر آپدیتر توی سافت گذر خودمونم موجود هست؟ یا توی سایتشم هست؟ میبخشید دوستان بنده مدتیه سوال میپرسم چون واقعا وقت ندارم!!!
    نمایش امضاء

5. عضو متخصص The king آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط apolo11engage
    خب این کسپر آپدیتر توی سافت گذر خودمونم موجود هست؟ یا توی سایتشم هست؟ میبخشید دوستان بنده مدتیه سوال میپرسم چون واقعا وقت ندارم!!!
    تو سافتگذر نیست ، ولی تو فروم هست :

معرفی Kaspersky Updater :

6. نمایش تشکر

7. عضو حرفه ای Apollo11 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط the king
    تو سافتگذر نیست ، ولی تو فروم هست :

معرفی kaspersky updater :

دوستان پس هیچ راهی نیست که بشه مثل نسخه هایی از کسپر که اون گزینه ی ذخیره ی آپدیتها توی فُلدر جداگانه رو مثل همیشه تیک زد؟؟ یه ترفندی چیزی ؟ من فکر کردم این برنامه این کار رو انجام میده! یعنی میاد این قابلیت رو به مثلا این نسخه ی 2013 که نداره این گزینه رو اضاف میکنه بهش.
    نمایش امضاء

8. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط apolo11engage
    دوستان پس هیچ راهی نیست که بشه مثل نسخه هایی از کسپر که اون گزینه ی ذخیره ی آپدیتها توی فُلدر جداگانه رو مثل همیشه تیک زد؟؟ یه ترفندی چیزی ؟ من فکر کردم این برنامه این کار رو انجام میده! یعنی میاد این قابلیت رو به مثلا این نسخه ی 2013 که نداره این گزینه رو اضاف میکنه بهش.
    سلام دوست عزیز،

خیر، این ابزار مستقل است و تغییری در آنتی ویروس ایجاد نمیکند.

و فکر میکنم آنچه که شما نیاز دارید را برآورده میکند.

البته یه راه دیگه استفاده از اسکین های دستکاری شده کسپر است که اصلاً توصیه شده نیست.

9. نمایش تشکر

10. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط reza_best74
    این برنامه اپدیتر kasper چه فرقی با اپدیت انلاین داره؟
    هیچ فرقی نداره

فقط اگر آنلاین آپدیت کنید،فایل هایِ آپدیتِ نصب نشده را برای استفاده های بعدی در اختیار ندارید.

ولی در واقع این ابزار فایل های آپدیت نصب نشده را دانلود و ذخیره میکند.که در دفعات بعدی هم قابل

استفاده هستند.

11. نمایش تشکر

12. عضو ثابت morad20 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط roya_s
    شما وقتی برنامه را از همین تاپیک دانلود کنید.یه فایل زیپ هست که بعد از اکسترکت کردن برنامه قابل اجراست..

پوشه اکسترکت شده را در درایوی به جز ویندوز ذخیره کنید.

برنامه را اجرا،محصول را انتخاب، و فیلتر ها را فعال کنید (طبق پست قبل)

بعد استارت رو بزنید.فایل های آپدیت به طور اتوماتیک در پوشه ای به نام update ذخیره میشوند.

همچنین اول در پوشه temp ذخیره میشوند.که به هیچ وجه محتوای آن را پاک نکنید.(برای استفاده های بعدی و به روز کردن آپدیت ها)

در اجراهای بعدی این فایل های آپدیت دانلود شده به روز میشوند.(باز در همان پوشه update و به صورت اتوماتیک)

برای اینکه بتوانید از این فایل ها بعد از تعویض ویندوز هم استفاده و آنها را به روز کنید،

کل پوشه مربوط به برنامه(شامل فایل اجرایی،پوشه temp و پوشه update و... )را به همان حالت در یک جای دلخواه ذخیره کنید.
    سلام.این برنامه کار نمیکنه.روش این برنامه آپدیت از طریق سرور کسپر هست.من منبع آپدیتها رو به جای سرور کسپر فایل آپدیتی که از سافتگذر دانلود کردم مشخص کردم تا مابقی رو آنلاین دانلود کنه.اما همش ارور میده و میگه که :فایل منبع به روز رسانی وجود ندارد.
    همه تنظیماتش رو زیر و رو کردم. ولی نشد.
    مشکل بکاپ گرفتن از آپدیتها در کسپر 2013 هنوز به قوت خودش باقیه.آخ خدا ذلیل کنه باعث و بانی حذف گزینه بکاپ کسپر 2013 رو که حالمونو گرفت.

13. نمایش تشکر

14. عضو ممتاز M A H D I آواتار ها
    نمایش اطلاعات

کسی کار کردن با این نرم افزارو بلده من که چیزی ازش نفهمیدم میشه بگین باید چیکار کنم. تو این سایتی که لینکشو گذاشتین درست توضیح نداده
    نمایش امضاء

صفحه 5 از 7 اولین ... 34567 آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •