سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 36

موضوع: رفع مشکل Invalid Region در فعال سازی Kaspersky از طریق سریال { آموزش }

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض رفع مشکل Invalid Region در فعال سازی Kaspersky از طریق سریال { آموزش }

سلام خدمت تمامی عزیزان

چند وقتی میشه که تمامی کسانی که با استفاده از سریال های 90 روزه ای که برای این آنتی ویروس به طور رایگان گذاشته شده بود ، آنتی ویروسشون رو فعال کرده بودند با ارور Invalid Region مواجه شدند که موجب شد بعضی از افراد از جمله خودم به آنتی ویروس های دیگه رو بیارن و یا این که مجبور به استفاده از دوره تریال برنامه و تریال ریست شدند.

خوب ، این مشکل هم راه حل بسیار ساده ای داره که میخوام اون رو توضیح بدم. فقط باید در همین ابتدا به این نکته اشاره کنم که چون بنده آنتی ویروس کسپرسکی رو سیستمم ندارم (در حال حاظر) نتونستم با اسکرین شات توضیح بدم و مجبورم که فقط از طریق متن توضیح بدم و بابت این موضوع عذر خواهی کنم .

روش کار به این صورته :

1 - اول از همه میبایست لایسنس ست شده روی آنتی ویروس رو حذف کنید و بعد از حذف اون دوره تریال برنامه رو فعال کنید .

2 - بعد باید وارد بخش Settings آنتی ویروس بشید و از منوی سمت چپ وارد Additional بشید .

3 - از موارد سمت راست وارد بخش Network و از منو باز شده وارد بخش Proxy Server Settings بشید تا آدرس پروکسی جهت فعال سازی آنتی ویروس رو ، روش ست کنید .

4 - بعد در پنجره باز شده میبایست گزینه Use Specified Proxy Server Settings رو فعال کنید .

NOTE : در این قسمت نیاز به یک آدرس پروکسی سالم و پورت نیاز دارید تا که در این آموزش میخوایم اون پروکسی رو از Freeg@te بگیریم ، پس نیاز به فیل%تر شکن Freeg@teدارید .

5 - Freeg@te رو اجرا کنید و بزارید فعال بشه و در قسمت تنظیمات پروکسی آنتی ویروس که قبلا باز کردید این موارد رو ست کنید :

IP Adress : 127.0.0.1

8580 : Port

NOTE : توجه کنید که تیک گزینه Bypass proxy server for local server address زده باشه .

6 - بعد از ست کردن مشخصات ، سریال فعال سازی ای رو که از قبل داشتید رو به آنتی ویروس بدید و آنتی ویروس رو اکتیو کنید .

NOTE : تا آخرین مرحله میبایست Freeg@te فعال باشد و بعد از تائید سریال نیازی به فعال بودن Freeg@te نیست و میتونید اون رو Off کنید.

خوب کار تمامه و آنتی ویروستون از این روش با توجه به مدت زمان سریال فعال میشه .

موفق باشید

این روش علاوه بر این که توسط بنده تست شده توسط Reza_Best74 عزیز نیز روی نسخه 2015 تست شده و عمل کرده . / هرگونه کپی برداری از این آموزش بدون ذکر منبع ممنوع میباشد

بعداز نوشتن این مطلب متوجه این موضوع شدم که مشابه این آموزش در سایت های فارسی دیگر نیز وجود دارد ولی این آموزش از هیچ یک از این سایت ها کپی نشده و توسط بنده فقط برای این انجمن نوشته شده

عنوان:
    Kaspersky 91 Days OEM Trial Keys

رفع مشکل Invalid Region در فعال سازی Kaspersky از طریق سریال { آموزش } تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط S!RUS : 30-04-2016 در ساعت 13:38 دلیل: اضافه کردن لینک دانلود سریالهای 91 روزه
    .

2. کاربران : 21 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

علیرضا و رضا جان از هر دو ممنون؛

1- بنده موفق شدم فعال کنم اما متاسفانه فقط به مدت همون تریال 30 روزه فعال میکنه که اگه اونم قبلاً استفاده کرده باشی و مثلاً 25 روزش مونده باشه به همون میزان فعال میشه نه 90 روز!!! چرا؟

2- بعد از این کار میتونیم پروکسی آنتی ویروس رو به حالت قبل مثل Do not use proxy server برگردونیم یا باید به همون حالت بمونه؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها
    سلام.

علیرضا و رضا جان از هر دو ممنون؛

1- بنده موفق شدم فعال کنم اما متاسفانه فقط به مدت همون تریال 30 روزه فعال میکنه که اگه اونم قبلاً استفاده کرده باشی و مثلاً 25 روزش مونده باشه به همون میزان فعال میشه نه 90 روز!!! چرا؟

2- بعد از این کار میتونیم پروکسی آنتی ویروس رو به حالت قبل مثل Do not use proxy server برگردونیم یا باید به همون حالت بمونه؟
    سلام حسین جان یعنی این که فقط دوره تریال برنامه فعال میشه ؟ چون این کار رو هم میشه بدون فعال کردن قسمت پروکسی انجام داد شما یک بار از تریال ریست استفاده کن و بعد از این روش بهش کلید 90 روزه بده ، احتمالا مشکل رفع میشه مورد دوم رو هم تست نکردم ، اگر میتونی تست کن و نتیجش رو تو همین تاپیک بزار .
    .

6. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط The king نمایش پست ها
    سلام حسین جان یعنی این که فقط دوره تریال برنامه فعال میشه ؟ چون این کار رو هم میشه بدون فعال کردن قسمت پروکسی انجام داد شما یک بار از تریال ریست استفاده کن و بعد از این روش بهش کلید 90 روزه بده ، احتمالا مشکل رفع میشه مورد دوم رو هم تست نکردم ، اگر میتونی تست کن و نتیجش رو تو همین تاپیک بزار .

سلام.

تست کردم و 91 روز فعال شد!

به این ترتیب:

1- کلید تریال 30 روزه ای که روش بود رو پاک کردم.

2- با تریال ریست،مدت تریالش رو ریست کردم.

3- تنظیمات پروکسی شبکه رو طبق پست قبلیت وارد کردم.

4- فری Gate رو باز کردم و سریال 90 روزه رو بهش دادم و خوشبختانه فعال شد به مدت 91 روز.

5- تنظیمات پروکسی شبکه رو روی حالت Do not use proxy server گذاشتم و اقدام به آپدیت کردم و بدون هیچ مشکلی آپدیت شد.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

8. کاربران : 16 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    38
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها

سلام.

تست کردم و 91 روز فعال شد!

به این ترتیب:

1- کلید تریال 30 روزه ای که روش بود رو پاک کردم.

2- با تریال ریست،مدت تریالش رو ریست کردم.

3- تنظیمات پروکسی شبکه رو طبق پست قبلیت وارد کردم.

4- فری Gate رو باز کردم و سریال 90 روزه رو بهش دادم و خوشبختانه فعال شد به مدت 91 روز.

5- تنظیمات پروکسی شبکه رو روی حالت Do not use proxy server گذاشتم و اقدام به آپدیت کردم و بدون هیچ مشکلی آپدیت شد.

سلام
    تنظیمات پروکسی شبکه رو روی حالت Do not use proxy serverمی گذاری مشکلی برای آنتی ویروس ندارد

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما m61s64 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m61s64 نمایش پست ها
    سلام
    تنظیمات پروکسی شبکه رو روی حالت Do not use proxy server می گذاری مشکلی برای آنتی ویروس ندارد
    سلام . بعد از دادن لایسنس و فعال شدن برنامه اگر روی
    Do not use proxy server تنظیم کنید مشکلی پیش نمیاد .

موفق باشید
    .

12. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    من طبق روش گفته شده به ترتیب اقدام کردم اما و قتی سریال وارد می کنم بازم نوشته 30 روز باقیمونده؟لطفا بگین چیکار کنم .اینم عکسش:1.jpg

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط delbar88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من طبق روش گفته شده به ترتیب اقدام کردم اما و قتی سریال وارد می کنم بازم نوشته 30 روز باقیمونده؟لطفا بگین چیکار کنم .اینم عکسش:
    1.jpg
    سلام . شما قبلا از این سریال ها استفاده کردین ؟ اگر اینطوره باید از تریال ریست استفاده کنید تا بتونید از سریال جدید استفاده کنید.
    .

15. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط The king نمایش پست ها
    سلام . شما قبلا از این سریال ها استفاده کردین ؟ اگر اینطوره باید از تریال ریست استفاده کنید تا بتونید از سریال جدید استفاده کنید.
    از یه سریال جدید برای 2015 استفاده کردم به ترتیب گفته شده(دقیقا) اما خطای region داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

دوستان دلیلشو فهمیدم:
    عیب از فری گیت بود تونلشو f گذاشتم درست شد
    با تشکر از تمام دوستان که راهنماییم کردن

18. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما delbar88 برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •