سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 9 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 82

موضوع: مقایسه ی قدرت و قابلیت های نسخه های مختلف (KAV/KIS/KTS)

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,281
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    در ادامه صحبت های جناب cyrus عرض کنم که KIS موجود در ONE همون نسخه (a.b.c.d.e.f.g) میباشد.همانطور که میدونید کسپرسکی هر چند وقت یکبار نسخه به روز شده KIS2012 (نه از نظر دیتابیس)
    را ،رو سایتش قرار میده که حداقل حجم آپدیت ها یه خورده کم بشه.پس KIS موجو در ONE(همون 100 مگی) با KIS معمولی(همون 76 مگی که سافت گذر جدیداً قرار داده و در سایت اصلی هم موجوده) هیچ فرقی نمیکنه
    علت زیاد بودن حجمش هم اینه که این نسخه (a.b.c.d.e.f.g ) هست و نسخه 76 مگی ( a.b.c ) هست.
    البته جدید ترین نسخه ،( h ) میباشد.حالا چرا سایت نسخه قدیمی رو از صفحه دانلود KIS برنمیداره،
    به خاطر اینه که،نسخه قدیمی با زبان های مختلف قابل دانلوده ولی نسخه جدید فقط انگلیسیه.
    ببخشید به خاطر پرحرفی
    موفق باشید

ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core Edition

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    از دوستان کسی از آنتی ویروس کسپر نسخه پیور استفاده کرده یا خیر؟
    اگر استفاده کرده در مورد اینکه آیا برنامه سنگین است یا خیر میتوانید توضیحاتی بدهید؟

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhalaj نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی از آنتی ویروس کسپر نسخه پیور استفاده کرده یا خیر؟
    اگر استفاده کرده در مورد اینکه آیا برنامه سنگین است یا خیر میتوانید توضیحاتی بدهید؟
    بنده استفاده کرده ام.
    در مورد سنگینی بسته به سیستم شخص دارد.اما در کل مانند دیگر نسخه های کسپر است.
    تنها جایی که من کندی رو احساس کردم مواقعی هست که می خواهید فایلی رو برای اولین بار اجرا کنید.

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    از دوستانیکه از آنتی ویروس پیور کسپر اسکای استفاده میکنند و یا در موردش اطلاعات دارند ممنون میشم در مورد وجود فن آوری ابر در این برنامه چنانچه وجود دارد توضیحی دهند.همینطور در خصوص فن آوری آنتی فیشینگ که در آنتی ویروس نورتون وجود دارد هم چنانچه این فن آوری در کسپر هم هست توضیحی بدهند ممنون میشم.

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    از دوستانیکه از آنتی ویروس پیور کسپر اسکای استفاده میکنند و یا در موردش اطلاعات دارند ممنون میشم در مورد وجود فن آوری ابر در این برنامه چنانچه وجود دارد توضیحی دهند.همینطور در خصوص فن آوری آنتی فیشینگ که در آنتی ویروس نورتون وجود دارد هم چنانچه این فن آوری در کسپر هم هست توضیحی بدهند ممنون میشم.
    بله دوست عزیز طبیعتاً پیور کامل ترین نسخه می باشد و هم از فن آوری ابری استفاده می کند هم در این بسته Anti-Phishing وجود دارد.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    از آنجاییکه از طرفداران پر و پا قرص اینترنت سکوریتی آواست بودم نظر به اینکه در اقدامی بی سابقه این شرکت تمام سریالهای موجود در اینترنت را از کار انداخت و تقریبا سریال معتبری برای ادامه استفاده پیدا نکردم و نسخه ای هم برای خرید نتوانستم بیابم تصمیم گرفتم هم به جهت تنوع و هم یه جورایی هجرت به سمت استفاده از آنتی ویروس دیگری بروم.
    توفیق اجباری و بررسیهایی که در این مدت در مورد برنامه های امنیتی داشتم باعث شد تا کسپر اسکاس پیور را برای استفاده انتخاب کنم.
    اولین نکته اینکه نسخه ای که دوستمان در بالا قرار دادند دارای حجم 90 مگابایت میباشد در حالیکه نسخه ای که از سایت کسپر دانلود و نصب کردم در حدود 174 مگابایت حجم دارد.فعلا به صورت تریال نصب کردم و دارم استفاده میکنم و قصد دارم در صورت رضایت سریال آنرا برای استفاده یکساله خریداری کنم.
    اولین نکته ای که بعد ا ز نصب وآپدیت متوجه شدم پایین آوردن محسوس سرعت سیستم در هنگام لود شدن و در محیط ویندوز هم برای باز کردن هر برنامه ای آنرا چک میکند که این خود باعث کاهش سرعت شده و البته در محیط اینترنت هم کاهش سرعت داشتم.
    سیستمی که از آن استفاده میکنم دارای سخت افزار نسبتا قدرتمندی است و البته این کاهش سرعت را در قیاس با برنامه قبلی یعنی آواست تجربه و احساس کردم.
    در جستجو در اینترنت و با توجه به قیمت محصولات امنیتی در بازار که مثلا برای خرید اینترنت سکوریتی کسپر 2012 باید در حدود 80 هزار تومان برای استفاده یکسال پرداخت کرد به مجموعه ای رسیدم که میشود لایسنس مثلا همین کسپر 2012 را به قیمت 35 هزار تومان خریداری کرد که البته در صورت خرید تعداد ممکن است قیمت آن پایین تر هم بشود.
    با توجه به اهمیت وجود یک نرم افزار امنیتی و با توجه به تغییرات عمده و کاملا محسوس استفاده از یک نرم افزار اورجینال در مقایسه با کرک شده آن به تمام دوستان عزیز به جهت بهره وری و استفاده از زمان و وقت توصیه میکنم در خرید نوع اورجینال یک آنتی ویروس برای استفاده در روی سیستم اصلا تردید نکنند.مسلمل در هنگام استفاده شاهد تغییرات محسوس یک برنامه اورجینال و مشابه کرک شده آن خواهید شد.
    چنانچه کسی قصد خرید لایسنس اورجینال دارد میتواند به سایت میهن لایسنس مراجعه کند و نسبت به خرید انواع آنتی ویروس و ویندوز اورجینال به قیمتی بسیار پایین اقدام کند.
    در صورت نیاز به هر کمک و راهنمایی در خدمت هستم.
    ضمنا از دوستان چنانچه کسی راهنمای تنظیمات و استفاده از آنتی ویروس کسپر پیور را دارد ممنون میشم در اینجا برای استفاده قرار دهند.

9. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

با سلام اين نرم افزار چه ويژگي هايي داره كسي تست كرده ببينه بهتر است يا نه ديتابيس قوي هست

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز بر اساس آنچه برای این نسخه تعریف شده میتوان آنرا قویترین محصول کسپر معرفی کرد.
    این برنامه درون خود دارای اینترنت سکوریتی کسپر به همراه دیگر ابزارهای امنیتی و بهینه ساز میباشد که دارای ظاهر زیبا و کاربر پسندی هم هست.
    برای امتحان البته اگر سیستم قدرتمندی دارید میتوانید به صورت تریال یکماه از امکانات آن استفاده کنید و در صورت تمایل برای خرید لایسنس یکساله اقدام نمایید.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

از دوستان اگر کسی راهنمای تنظیمات و استفاده از آنتی ویروس کسپر اسکای پیور را سراغ دارد ممنون میشم اینجا برای استفاده قرار دهند.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز بر اساس آنچه برای این نسخه تعریف شده میتوان آنرا قویترین محصول کسپر معرفی کرد.
    این برنامه درون خود دارای اینترنت سکوریتی کسپر به همراه دیگر ابزارهای امنیتی و بهینه ساز میباشد که دارای ظاهر زیبا و کاربر پسندی هم هست.
    برای امتحان البته اگر سیستم قدرتمندی دارید میتوانید به صورت تریال یکماه از امکانات آن استفاده کنید و در صورت تمایل برای خرید لایسنس یکساله اقدام نمایید.
    س=رو سيستم قوي تو شناسايي بهتر است سيستم ضعيف چي

صفحه 3 از 9 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •