سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 38 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 377

موضوع: مباحث نصب و ویروس یابی تمامی نسخه های آنتی ویروس Kaspersky

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث نصب و ویروس یابی تمامی نسخه های آنتی ویروس Kaspersky

درود بر کاربران عزیز انجمن

با توجه به تغییر ساختار بخش های مختلف انجمن، از این پس تمامی مباحث و مشکلات نصب و ویروس یابی مربوط به تمامی نسخه های آنتی ویروس Kaspersky در این تاپیک مطرح می شوند. بزودی دیگر پست های مرتبط نیز به اینجا منتقل خواهند شد. لطفاً از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری کنید و پرسش های نامرتبط با این عنوان را نیز در تاپیک های مخصوص به خودشان مطرح کنید تا زودتر به پاسخ دلخواه خود برسید.
    با تشکر

ویرایش توسط Cyrus : 07-09-2013 در ساعت 09:57

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: انجمن حرفه ای کسپرسکی(سوالات و مشکلات خودرا اینجا مطرح ک

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_i7
    سلام.من با کاسپرسکای یک فلش را ویروس یابی کردم بعدش دیدم رنگش قرمز موند همش رو fix it میزدم باز نشد که نشد و رفتم دیدم 9 تا ویروس رفتن تو not found که بعدش گفتم پی سی رو ریسیت کنم شاید درست شه.ریسیت که کردم سبز شد یعنی الان سبزه ولی هنوز 9تا تو not found بودند.مشکلی نیست یعنی الان؟منظورش از ویروسای که میرن تو قسمت not found یعنی چی؟یعنی نتونسته پاکش کنه یا ... اگه میشه توضیح بدید.
    با سلام.
    دوست عزیر آنتی ویروس کسپرسکی آنتی ویروسیه که اگه آپدیت باشه احتمال ویروسی شدن سیستم شما خیلی کمه.شما نگران نباشد.
    این فایلی که شما میگید یک فایل مخفی شده داخل فلش هست که یک فایل مخربه.هنگام اتصال شروع به فعالیت میکنه.که کسپرسکی مانع اینکار میشه.واسه همینم هست که کسپرسکی قرمز میشه.جالبه بدونید این فایل مخرب حتی System Restore رو هم آلوده میکنه.دفعه بعد شما FiX IT رو نزنید.
    کافیه روی دایره قرمز رنگ که در مواقع هشدار به رنگ قرمز هست کلیک کنید و در اون قسمت گزینه Naturalize All رو می زنید.و بعد کل سیستم شما در فاصله کمی اسکن میشه و بعد خودبه خود ریستارت میشه.بعد ویندوز میاد بالا.و شما با آسودگی تمام میتونید ادامه بدید.

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: انجمن حرفه ای کسپرسکی(سوالات و مشکلات خودرا اینجا مطرح ک

سلام
    من مدت زیادیه از کسپرسکی استفاده میکنم و واقعا ازش راضیم اما الان که میخوام اون رو روی سیستم دیگه ای که قبلا نود32 داشته نصب کنم با مشکل مواجه شدم و با اینکه نود رو پاک کردم خطای وجود آنتی ویروس نود رو میده، تا جایی که تونستم فایلهای باقی مونده ازش رو از درایو سی پاک کردم اما بازم نتیجه ای نداد. لطفا راهی برای پاک کردن کامل آنتی ویروس قبلی و نصب کسپرسکی بهم معرفی کنید.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض روش پاک کردن نود32 و نصب کسپرسکی

دوستان نود 32 يه فايلي رو در رجيستري ذخيره ميکنه و تا اون رو پاک نکنيد کسپرسکي نصب نميشه حتي با برنامه هاي حذف کننده و...ودليلش يه درايوري هست که نود براي شبکه نصب ميکنه ....
    چاره کار اين هست :
    فايل ESETUninstaller.exe رو دانلود کنيد 500 کيلوبايت فکر کنم باشه و بعد از دانلود بايد به سيو مد بريد و از اونجا پاکش کنيد همه
    توضيحات تصويري رو هم سايت کسپرسکي داده به همون روش عمل کنيد صددرصد جواب ميده ....
    اين صفحه درباره پاک کردن نود 32توضيحاتي داده همراه با عکس و ...
    http://support.kaspersky.com/faq/?qid=208280232
    اينم فايلي هستش که بايد از سيومد نود 32 رو پاک کنيد مستقيم از سايت ايست هتش...
    http://download.eset.com/special/ESETUninstaller.exe
    اميدوارم که مشکل شما روحل کرده باشم ....

نکته : براي رفتن به سيف مد يا حالت بي خطر در هنگام روشن شدن رايانه يعني بعد از تصوير بايوس مادربرد کليد اف 8 رو پشت سر هم بزنيد تا صداي بلندگوي داخل کيس يه سره بشه و بعد از اون حالت Safe Mode رو انتخاب ميکنيد و....

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Kaspersky

با سلام درود
    بنده كسپر 2011 را نصب كرده ام و با لايسنس يكساله ارجينال انرا اكتيو كرده ام
    مشكلي كه دارم اينه كه كسپر ويروسها و ترو جانها رو شناسايي يا به اصطلاح ديتكنت ميكنه ولي اونا رو نميكشه و اخطار ايگنور ريكامندد ميده
    خواهشمندم راهنمايي فرماييد
    با سپاس فراوان

shadmehr88
    مهمان

امکانش هست یک اسکرین شات قرار دهید ؟
    ( ممکن است بعضی فایل ها ان طور که به نظر می ایند ویروس و ... نباشند و کاسپرسکی صلاح می داند که انها قرنطینه شوند یا ندیده گرفته شوند )

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوست عزیز اگر در کامپیوترت نرم افزارهایی رو مثل فولدر لاک داری و یا فولدر گارد داشته باشی چون از شیوه های مختلف و پیشرفته پنهانی استفاده میکنن و هیپس کسپرسکی این جور مسائل رو خطرناک میبینه به خاطر همین فقط هشدار میده و اونو کنترل یا قرنطینه میکنه و در اصل مشکلی به وجود نمیاد ....

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

Thumbs down RE: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Kaspersky

ممنون از دوستان
    اينم اسكرين شات
    اين فايل مشابه فايل اصلي هست..پاك هم نميشه
    در ضمن فولدر لاك و گارد ندارم

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

Lightbulb RE: تمامی مباحث،مشکلات،و اموزش های Kaspersky

سلام
    دوست عزیز در صورتی که فایلی بر روی دیسک یک بار رایتی قرار بکیرد مثل سی دی و دی وی دی هیچ نرم افزاری نمیتواند آن را را از روی سی دی پاک کند زیرا اطلاعات فقط یک بار نوشته میشود و قابل ویرایش نیست یا به عبارتی Read-only خواهد بود, و اگر دوست دارید موارد یافت شده را خودش از بین ببرد به شکل زیر به نگاهی بندازیدودرضمن شما با فایروال حتما جلوی اتصال به اینترنت برنامه های شرور مثل بابیلون را بگیرید و نگذارید که با شبکه در تماس باشد ...

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: مباحث Kaspersky

با سلام

دوستان عزیز من کسپر 2012 را نصب کرده ام ولی هنگام پیدا کردن ویروس آژیر نمی کشد لطفا طریقه راه اندازی آن را توضیح دهید متشکرم

صفحه 1 از 38 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •