سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16

موضوع: Norton or Kaspersky

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    46
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Norton or Kaspersky

Norton or Kaspersky
    کدوم بهتره؟؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    120
    اعتبار کاربر
    1

نورتون

3. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    شکن نکنین نورتون سرتز است خنده اور شرکت سیمانتیک بزرگترین غول امنیتی دنیارا داری با شرکت کوچکی مثل کسپر مقایسه بشه کسپراسکی انتی ویروس سنگین است اگه نتایج اوی کامپرتویس باش همش رو از روی زدو بند اورده وبسیاری از شرکت های امنیتی نتایج این موسسه را ذغیر استاندارد وغیر واقعی می دانند برای چه شرکت سیمانتیک در تست های این موسسه دیگر شرکت نمی کند چون نتایجش غیر واقعی ومشکوک است تجربه وسابقه وفروش نشان از برتری سیمانتیک میده کسپراسکی یک شرکت فریب کار است با تقلب واز لاینسس های تقلبی محصولاتش را بخورد جوامع خاورمیانه وکشورهای درجه 3 داده است وگرنه مفت هم نمی ارزه توی دنیا اصلا بحساب نمی یاد بزرگترین شرکت های امنیتی سیمانتیک وترند ماکرو ومک افی و وب روب هستند حرف اول را در دنیا می زنند با آزمایشگاه های غول پیکر هیچ سوال کردید چرا در دنیا شرکتهای بزرگک امنیتشان را دست کسپراسکی نمی سپارند مثلا یاهو داره از سورس نورتون استفاده می کنه و بهر حال من سیمانتیک را برتر می بینم
    ویرایش توسط majid_1389 : 25-08-2012 در ساعت 15:49

5. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    46
    اعتبار کاربر
    1

چون این خبر به گوشم رسیده که کد های شرکت نورتون و خود نرم افزارهای شرکت نورتون هک شده و دیگه بهش اعتمادی نیست
    حالا کدوم ورژنش بهتره؟؟؟ 360؟؟؟

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    چرا شما کسپراسکی را نمی گی اینهمه سوتی داده است در خبرها هم امده است از هک شدن سایتش گرفته تا لاینسس ها تقلبی وکاهش فروشش

8. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    75
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    شکن نکنین نورتون سرتز است خنده اور شرکت سیمانتیک بزرگترین غول امنیتی دنیارا داری با شرکت کوچکی مثل کسپر مقایسه بشه کسپراسکی انتی ویروس سنگین است اگه نتایج اوی کامپرتویس باش همش رو از روی زدو بند اورده وبسیاری از شرکت های امنیتی نتایج این موسسه را ذغیر استاندارد وغیر واقعی می دانند برای چه شرکت سیمانتیک در تست های این موسسه دیگر شرکت نمی کند چون نتایجش غیر واقعی ومشکوک است تجربه وسابقه وفروش نشان از برتری سیمانتیک میده کسپراسکی یک شرکت فریب کار است با تقلب واز لاینسس های تقلبی محصولاتش را بخورد جوامع خاورمیانه وکشورهای درجه 3 داده است وگرنه مفت هم نمی ارزه توی دنیا اصلا بحساب نمی یاد بزرگترین شرکت های امنیتی سیمانتیک وترند ماکرو ومک افی و وب روب هستند حرف اول را در دنیا می زنند با آزمایشگاه های غول پیکر هیچ سوال کردید چرا در دنیا شرکتهای بزرگک امنیتشان را دست کسپراسکی نمی سپارند مثلا یاهو داره از سورس نورتون استفاده می کنه و بهر حال من سیمانتیک را برتر می بینم
    دوست عزیز اگر به این صورت بود که این شرکت باید ورشکسته میشد!! منظورتون رو از لاینسس های تقلبی متوجه نشدم اصلا مگه یک شرکت لاینسس تقلبی هم برای خودش تولید میکنه؟!!!
    در مورد امنیت هم امنیت هیچ وقت 100% نیست تنها کسپرسکی هم نبوده که سایتش هک شده خیلی از شرکتهای بزرگ امنیتی هم هک شدند. (Bitdefender ، McAfee و... ) دیگه از سازمانهای امنیتی کشورها (مثلا آمریکا) که بالاتر نیستند این سازمانها هم هک شدند و میشن دیگه چی برسه به این شرکت ها
    لزومی ندارد من همانی باشم که تو فکر می کنی ، من همانی ام که حتی فکرش را هم نمی توانی بکنی,لبخند می زنم و او فکر میکند بازی را برده ، هرگز نمی فهمد با هر کسی رقابت نمی کنم...

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    46
    اعتبار کاربر
    1

كدوم بهتره؟

كدومnorton بهتره؟
    ویرایش توسط Cyrus : 27-08-2012 در ساعت 12:38 دلیل: دو پست مشابه

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,898
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-d4566 نمایش پست ها
    كدومnorton بهتره؟
    در بین محصولات نورتون ، نورتون 360 کامل ترین و بهترین مورده (لطفا از ارسال اسپم خودداری کنید !)
    .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

با سلام من آنتي ويروس هاي زيادي تست كردم بيشترين تستم كسپرسكي ناد 32 بوده از نورتون سال 2009 بوده كه تو شناسايي خوب بود
    من 1 سالي هست تعريف زيادي از كسپرسكي و نورتون شنيدم سخت هست بين كسپرسكي و نورتون مقايشه كرد هر كي كار كرده سليقه اي داره مي گه كدامشو بهتر هست

من كسپرسكي كار كردم راضي بودم حالا چند سالي هست با نورتون كار نكردم نظر شما را مي خواهم اينكه نورتون نسخه 360 يا اينترنت سكيوريتي كدامشون كامل تر هست تو شناسايي ويروس قدرتمند هست
    تو شناسايي كسپرسكي من هر چي ويروس ديدم پاك كرده

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_1389 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    دوست و کاربر محترم
    متاسفانه شما در تایپیکهای مختلف همواره یک جمله را تکرار کرده و هرگز به پاسخهای داده شده توجه نمیکنید.لطفا در ادامه سعی کنید به مطالب و شنیده های خود از سوی افراد بی تجربه توجه نکنید و برای ارائه مطالب منبع آنرا ذکر کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •