سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 28

موضوع: Windows Internet Explorer 10

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Windows Internet Explorer 10

Windows Internet Explorer 10 :

=============================================

سلام به همه ی عزیزان. مباحث و دانلود مایکروسافت ویندوز اینترنت اکسپلورر 10 در این تاپیک میتونید قرار بدید.

این هم از اینترنت اکسپلورر کامل و مخصوص ویندوز 7 64 بیتی :

لینک دانلود از مایکروسافت :

در این صفحه شما میتونید نسخه ی مذکور رو با هر زبانی که دوست دارید دانلود و سپس نصب کنید.

Windows Internet Explorer 10 Pre-release for Windows 7 64-bit Edition

====================================

Overview

Internet Explorer 10. Fast and fluid for Windows 7.

• Fast: Internet Explorer 10 harnesses the untapped power of your PC, delivering pages full of vivid graphics, smoother video, and interactive content.
    • Easy: Experience the web the way you want to with pinned sites, built-in Spellcheck, and seamless integration with your PC running Windows 7.
    • Safer: Improved features like SmartScreen Filter and Tracking Protection let you be more aware of threats to your PC and your privacy.

Top of page
    System requirements

Supported operating systems: Windows 7 Service Pack 1

• Windows 7 64-bit Edition with Service Pack 1

• Computer/ Processor: Computer with a 233MHz processor or higher (Pentium processor recommended)
    • Memory: 512MB
    • Hard Drive Space:70MB
    • Display: Super VGA (800 x 600) or higher-resolution monitor with 256 colors.
    • Peripherals: Modem or Internet connection; Microsoft Mouse, Microsoft IntelliMouse, or compatible pointing device.

Top of page
    Instructions

1. Click the Download button on this page to start the download.
    2. Do one of the following:
      • To start the installation immediately, click Open or Run this program from its current location.
      • To copy the download to your computer for installation at a later time, click Save or Save this program to disk.

ویرایش توسط Apollo11 : 25-11-2012 در ساعت 13:06

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    293
    اعتبار کاربر
    1

این نسخه نهایی هستش؟
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو....

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Kernel نمایش پست ها
    این نسخه نهایی هستش؟
    بنده فکر میکنم نهایی باشه ! چون نوشتس Pre-Release یعنی پیش عرضه شده. ولی امکاناتش که کامل هست و میتونید توی خود سایتشم نگاهی بندازید.

تاریخ اکران اصلی و نهاییش کی بوده من خبر ندارم عزیز.

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    111
    تشکر تشکر شده 
    542
    اعتبار کاربر
    1

این نسخه نهایی هستش؟
    تا جاییکه من خبر دارم اینترنت اکسپلورر 10 از ویندوز 7 پشتیبانی نمی کنه و فقط نسخه Preview ان واسه ویندوز 7 قابل دسترسه . IE10 رو می تونی در ویندوز 8 دنبال کنی

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nejati نمایش پست ها
    تا جاییکه من خبر دارم اینترنت اکسپلورر 10 از ویندوز 7 پشتیبانی نمی کنه و فقط نسخه Preview ان واسه ویندوز 7 قابل دسترسه . IE10 رو می تونی در ویندوز 8 دنبال کنی
    دوست عزیز خیر اینطور نیست و میتونید در تاپیکی که زدم و پست بنده رو مشاهده کنید .روی 7 سرویس پک 1 میتونید نصبش کنید الان من خودم دانلود و نصبش کردم . عالیه!
    ببینید :

Supported operating systems: Windows 7 Service Pack 1

• Windows 7 64-bit Edition with Service Pack 1

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,249
    تشکر تشکر شده 
    10,956
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

این نسخه نهایی هستش؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    بنده فکر میکنم نهایی باشه ! چون نوشتس Pre-Release یعنی پیش عرضه شده. ولی امکاناتش که کامل هست و میتونید توی خود سایتشم نگاهی بندازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nejati نمایش پست ها
    دوستان عزیز

این نسخه نهایی نمی باشد Pre-Release به معنی نسخه پیش از نهایی می باشد.

البته این نسخه شبیه ترین نسخه به نسخه نهایی می باشد.

و اما در مورد نصب بر روی ویندوز 7 به نظرم قابل نصب بر روی ویندوز 7 می باشد چرا که بعید به نظر می رسد مایکروسافت پشتیبانی ویندوز 7 رو نسبت به IE به این زودی قطع کند.

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

بله البته بنده هم بهش اشاره کردم در این پستم اگر دقت کردند دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها

دوستان بنده دانلود و نصبش کردم و هیچ مشکلی هم نداره.
    در ضمن یه گزینه ی خیلی باحال به Help اون اضاف شده که میتویند مشاهده کنید
    یه تیک داره که خودش به صورت اتوماتیک وار نسخه ی جدیدتری که بیاد رو دانلود و نصب میکنه. یعنی نسخه ی نهایی هم که بیاد وقتی به اینترنت وصل باشید خودش دانلود و نصبش میکنه!
    Windows Internet Explorer 10 تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Apollo11 : 25-11-2012 در ساعت 13:35

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    344
    اعتبار کاربر
    1

به عکس زیر دقت کنید. سرعت انیمیشن در مرورگرهای مختلف فرق میکنه. میدونید من تو سیستمهایی که اینترنت پرسرعت داشتن تفاوت زیادی در بالا آوردن صفحات ندیدم یه چیز خیلی مهم در بالا اومدن history و cache مرورگره. اما بعد بالا اومدن صفحه تفاوتهای مرورگرها و پشتیبانیشون از فناوریهای مختلف مشهودتر میشه. این عکس تو کروم از فایرفاکس 19 و ie8,9 سریعتر بود. فایرفاکس هم از ie8,9 بالاتر بود اما ie10سرعت بالاتری نسبت به فایرفاکس 19.0.2 ارائه میده و به چشم من اگه سریعتر از کروم نباشه کمتر از اون هم نبود مشکل من با ie نداشتن یه adblock مجانی درست و حسابیه وگرنه خیلی از نسخه 10 خوشم اومده. الان تنها برتری فایرفاکس همین افزونه هستش که در مصرف انرژی و زمان و cpu صرفه جویی میکنه. کروم هم وقتی نصب کردم پوشه نصبش 217 مگابایت بود اصلا گرخیدم. یه چیز دیگه تغییرات عملکردی کم حین آپدیتهای ie هستش تا قبل نسخه جدید درحالی که بقیه خیلی فعالتر هستند و حتی اگه در موردی ie سر باشه بعد یه مدت کوتاه بقیه میرسونند خودشونو بهش. تستهای زیادی هست برای html5 و خیلی موارد دیگه حتی یه جا maxthon از بقیه بسیار بهتر بوده یه جا کروم یه جا ie9 و یه جا فایرفاکس هنوز زیاد نتایج ie10 رو ندیدم. میدونید به نظر من با داشتن یه اینترنت درست و حسابی، عملکرد (performance) مرورگر بعد بالا اومدن صفحه مهمتره تا سرعت بالا اومدن چون سرعت بالا اومدن به مرور زمان و با غنی تر شدن history و cache بهبود پیدا میکنه. خدا کنه یه خیر پیدا بشه یه adblock مجانی و کاردرست بسازه (منظورم از این افزونه های tracking protection نیستها)
    mdb29ar9ogc.gif
    عنوان: بکاپ گرفتن از کد فعالسازی جهت فعالسازی مجدد در ویندوز جدید

13. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما mirpooya برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,421
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mirpooya نمایش پست ها
    به عکس زیر دقت کنید. سرعت انیمیشن در مرورگرهای مختلف فرق میکنه. میدونید من تو سیستمهایی که اینترنت پرسرعت داشتن تفاوت زیادی در بالا آوردن صفحات ندیدم یه چیز خیلی مهم در بالا اومدن history و cache مرورگره. اما بعد بالا اومدن صفحه تفاوتهای مرورگرها و پشتیبانیشون از فناوریهای مختلف مشهودتر میشه. این عکس تو کروم از فایرفاکس 19 و ie8,9 سریعتر بود. فایرفاکس هم از ie8,9 بالاتر بود اما ie10سرعت بالاتری نسبت به فایرفاکس 19.0.2 ارائه میده و به چشم من اگه سریعتر از کروم نباشه کمتر از اون هم نبود مشکل من با ie نداشتن یه adblock مجانی درست و حسابیه وگرنه خیلی از نسخه 10 خوشم اومده. الان تنها برتری فایرفاکس همین افزونه هستش که در مصرف انرژی و زمان و cpu صرفه جویی میکنه. کروم هم وقتی نصب کردم پوشه نصبش 217 مگابایت بود اصلا گرخیدم. یه چیز دیگه تغییرات عملکردی کم حین آپدیتهای ie هستش تا قبل نسخه جدید درحالی که بقیه خیلی فعالتر هستند و حتی اگه در موردی ie سر باشه بعد یه مدت کوتاه بقیه میرسونند خودشونو بهش. تستهای زیادی هست برای html5 و خیلی موارد دیگه حتی یه جا maxthon از بقیه بسیار بهتر بوده یه جا کروم یه جا ie9 و یه جا فایرفاکس هنوز زیاد نتایج ie10 رو ندیدم. میدونید به نظر من با داشتن یه اینترنت درست و حسابی، عملکرد (performance) مرورگر بعد بالا اومدن صفحه مهمتره تا سرعت بالا اومدن چون سرعت بالا اومدن به مرور زمان و با غنی تر شدن history و cache بهبود پیدا میکنه. خدا کنه یه خیر پیدا بشه یه adblock مجانی و کاردرست بسازه (منظورم از این افزونه های tracking protection نیستها)
    mdb29ar9ogc.gif
    منم موافقم ie یکی از بهترین مرورگر های موجود هست و پایه همه مرورگرها من شخصا فایر فاکس نمیتونم تحمل کنم و از ie و chrome استفاده میکنم الان نسخه 10 ie واقعا سرعت عالی داره و به نطرم بهترم خواهد شد و بخاطر ie 10 هم خیلی ها دوباره به ie برگشتن و دارن ازش استفاده میکنند

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    44
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوستان من IE فعلیم رو اصلا توی کنترل پنل نمی بینم ؟ می خوام uninstal کنم . IE 10 رو نصب کنم

مورد اول اینکه لینک دانلود IE 10 که گذاشتین ارور میده . لطفا درستش کنین تا بشه دانلودش کرد.
    مورد دوم اینکه من چه طور این Ie قبلی رو uninstal گنم ؟ اصلا یه جوری شده . با هر کلیک صفحه جدید باز می کنه :(( کند هم هست ؟؟

17. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •