سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 28

موضوع: Windows Internet Explorer 10

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    2,505
    تشکر تشکر شده 
    4,295
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من IE فعلیم رو اصلا توی کنترل پنل نمی بینم ؟ می خوام uninstal کنم . IE 10 رو نصب کنم

مورد اول اینکه لینک دانلود IE 10 که گذاشتین ارور میده . لطفا درستش کنین تا بشه دانلودش کرد.
    مورد دوم اینکه من چه طور این Ie قبلی رو uninstal گنم ؟ اصلا یه جوری شده . با هر کلیک صفحه جدید باز می کنه :(( کند هم هست ؟؟
    کنترل پنل >>> Program and feature >>> و turn windows feature on or off از اینجا میتونید پاک کنید !
    و از اینجا دانلود کنید !
    Download Internet Explorer 10 - Microsoft Windows

2. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما E M P E R O R برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوستان من IE فعلیم رو اصلا توی کنترل پنل نمی بینم ؟ می خوام uninstal کنم . IE 10 رو نصب کنم

مورد اول اینکه لینک دانلود IE 10 که گذاشتین ارور میده . لطفا درستش کنین تا بشه دانلودش کرد.
    مورد دوم اینکه من چه طور این Ie قبلی رو uninstal گنم ؟ اصلا یه جوری شده . با هر کلیک صفحه جدید باز می کنه :(( کند هم هست ؟؟

سلام.

نیاز به Uninstall نسخه قبلی نیست؛ با نصب نسخه جدید نسخه قبلی پاک میشه! به عبارتی نسخه جدید زده میشه روی قبلی!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

4. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    384
    تشکر تشکر شده 
    779
    اعتبار کاربر
    1

سلام

درود. برای دانلود IE 10 برای ویندوز 7 به این تاپیک مراجعه کنید: آپدیت آفلاین ویندوز و سایر محصولات مایکروسافت و پس از نصب نرم افزار و دانلود IE از قسمت Optional Updates برنامه، آن را روی سیستم خود نصب کنید تا IE قبلی شما upgrade شود. و برای uninstall کردن IE در Start عبارت Programs and Features را نوشته و اینتر کنید و در پنجره باز شده در سمت چپ گوشه بالا روی نوشته view installed updates کلیک کنید در پنجره جدید در گروه Microsoft Windows به دنبال Windows Internet Explorer بگردید و روی آن راست کلیک کنید و گزینه uninstall را انتخاب کنید.
    Installed updates.PNG

مرورگر IE در مقایسه با سایر مرورگر ها کمی کند است اما در نسخه های جدیدتر آن تغییرات زیادی رخ داده و سرعت و سازگاری آن به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است علاوه بر این در کشور ما بسیاری از سایت ها فقط با این مرورگر سازگار هستند و حذف آن از سیستم شاید موقعی دردسر ساز شود اما اگر مشکل کمبود فضا یا ... در سیستم شما وجود ندارد نصب بودن این موجود بی آزار روی سیستم ایرادی ندارد.
    موفق باشید.
    Windows Internet Explorer 10 تصاویر پیوست شده

6. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما max89 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    44
    اعتبار کاربر
    1

دوستان قبل از این که برم IE 10 رو دانلود کنم . یه سوال دارم :
    برای هر ادرس یا هر کلیک روی IE اول این پیغام اجرا می شه
    wait while windows uninstall toolbar: این پیغام رو Avira toolbar می ده . و همین خیلی سرعت رو میاره پایین و کلی طول می کشه .
    مورد بعدی هم اینکه صفحات رو توی تب های جدا باز نمی کنه :(( نمی دونم چرا هر صفحه رو جدا باز می کنه . مثلا اگه توی سایت سافت گذر هستم و روی یک لینک کلیک کنم ، به جای اینکه توی یه تب جدا صفحه رو باز کنه توی یه صفحه دیگه باز میکنه . گفتم شاید اگه راهنماییم کنین این مشکلات رو قبل نصب IE 10 حل کنم بهتر باشه . مرسی از راهنمایی هاتون .

8. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    2,505
    تشکر تشکر شده 
    4,295
    اعتبار کاربر
    1

wait while windows uninstall toolbar: این پیغام رو Avira toolbar می ده . و همین خیلی سرعت رو میاره پایین و کلی طول می کشه .
    مورد بعدی هم اینکه صفحات رو توی تب های جدا باز نمی کنه :(( نمی دونم چرا هر صفحه رو جدا باز می کنه . مثلا اگه توی سایت سافت گذر هستم و روی یک لینک کلیک کنم ، به جای اینکه توی یه تب جدا صفحه رو باز کنه توی یه صفحه دیگه باز میکنه . گفتم شاید اگه راهنماییم کنین این مشکلات رو قبل نصب IE 10 حل کنم بهتر باشه . مرسی از راهنمایی هاتون .
    تولبار اویرا رو پاک کنید ! برای باز شدن لینک در صفحه جدید کلید Ctrl رو پایین نگه دارید بعد کلیک کنید یا روی لینک اسکرول رو بزنید !

10. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما E M P E R O R برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    44
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط E M P E R O R نمایش پست ها
    تولبار اویرا رو پاک کنید ! !
    نمی شه . اگه تولبار رو پاک کنم . web protection اویرا قرمز می شه و disable. که این خوب نیست دیگه .

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

اگر از IE 10 استفاده می کنید بر روی internet option بروید و سپس به تب General مراجعه کنید.در قسمت Tabs می توانید این تنظیمات را انجام دهید. اگر مشکلی دارید به حالت اولیه بازگردانید.

این مشکل معمولا از ناحیه IE یا انتی ویروس است و به صورت دستی برطرف نمی شود. ولی احتمال دارد با چند تست این مشکل برطرف شود.

از اخرین نسخه اویرا و یا آپدیت نسخه مربوطه استفاده کنید.
    از اخرین نسخه IE استفاده کنید.
    و در مرحله اخر Avira را حذف سیستم را ریبوت و مجدد انتی ویروس را نصب کنید تا تولبار به صورت صحیح نصب شود.

13. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,495
    اعتبار کاربر
    1

با سلام . دوست گرامی جناب مورالیست دقیقا اشاره فرمودند و فقط در زمان نصب اویرا ( هرچند قبلا هم یاداوری شده ) اما حتما دو گزینه مربوط به تولبار را تیک بزنید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,309
    تشکر تشکر شده 
    2,145
    اعتبار کاربر
    1

اکسپلور html5وcss رو دست پا شکسته اجرا می کنه ولیسرعتش خوبه مخاطباش خیلی کمه فعلا اوپرا فایر فاکس و کروم جلو هستن بعدشم سافاری
    65.jpg
    021-Copy.jpg
    aks-neveshte-khandedar-radsms-13.jpg
    مادری فرزند خود را هدیه کرد
    تقدیم در راه پسر فاطمه کرد..

17. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما a.abedzadeh313 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    44
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Moralist! نمایش پست ها
    اگر از IE 10 استفاده می کنید بر روی internet option بروید و سپس به تب General مراجعه کنید.در قسمت Tabs می توانید این تنظیمات را انجام دهید. اگر مشکلی دارید به حالت اولیه بازگردانید.

.
    مرسی IE من 9 هستش . تیک این گزینه : show previews for individual tabs رو برداشتم . مشکلی که گفتم برای هر تب یه صفحه هم باز می کنه حل شد.

19. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما anahita برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •