صفحه 2 از 3 اولین 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 28

موضوع: Windows Internet Explorer 10

1. عضو متخصص E M P E R O R آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط anahita
    سلام
    دوستان من IE فعلیم رو اصلا توی کنترل پنل نمی بینم ؟ می خوام uninstal کنم . IE 10 رو نصب کنم

مورد اول اینکه لینک دانلود IE 10 که گذاشتین ارور میده . لطفا درستش کنین تا بشه دانلودش کرد.
    مورد دوم اینکه من چه طور این Ie قبلی رو uninstal گنم ؟ اصلا یه جوری شده . با هر کلیک صفحه جدید باز می کنه :(( کند هم هست ؟؟
    کنترل پنل >>> Program and feature >>> و turn windows feature on or off از اینجا میتونید پاک کنید !
    و از اینجا دانلود کنید !
    Download Internet Explorer 10 - Microsoft Windows

2. نمایش تشکر

3. عضو متخصص Ya Mahdi آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط anahita
    سلام
    دوستان من IE فعلیم رو اصلا توی کنترل پنل نمی بینم ؟ می خوام uninstal کنم . IE 10 رو نصب کنم

مورد اول اینکه لینک دانلود IE 10 که گذاشتین ارور میده . لطفا درستش کنین تا بشه دانلودش کرد.
    مورد دوم اینکه من چه طور این Ie قبلی رو uninstal گنم ؟ اصلا یه جوری شده . با هر کلیک صفحه جدید باز می کنه :(( کند هم هست ؟؟

سلام.

نیاز به Uninstall نسخه قبلی نیست؛ با نصب نسخه جدید نسخه قبلی پاک میشه! به عبارتی نسخه جدید زده میشه روی قبلی!
    نمایش امضاء

4. نمایش تشکر

5. عضو ممتاز max89 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط anahita
    سلام

درود. برای دانلود IE 10 برای ویندوز 7 به این تاپیک مراجعه کنید: آپدیت آفلاین ویندوز و سایر محصولات مایکروسافت و پس از نصب نرم افزار و دانلود IE از قسمت Optional Updates برنامه، آن را روی سیستم خود نصب کنید تا IE قبلی شما upgrade شود. و برای uninstall کردن IE در Start عبارت Programs and Features را نوشته و اینتر کنید و در پنجره باز شده در سمت چپ گوشه بالا روی نوشته view installed updates کلیک کنید در پنجره جدید در گروه Microsoft Windows به دنبال Windows Internet Explorer بگردید و روی آن راست کلیک کنید و گزینه uninstall را انتخاب کنید.
    Installed updates.PNG

مرورگر IE در مقایسه با سایر مرورگر ها کمی کند است اما در نسخه های جدیدتر آن تغییرات زیادی رخ داده و سرعت و سازگاری آن به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است علاوه بر این در کشور ما بسیاری از سایت ها فقط با این مرورگر سازگار هستند و حذف آن از سیستم شاید موقعی دردسر ساز شود اما اگر مشکل کمبود فضا یا ... در سیستم شما وجود ندارد نصب بودن این موجود بی آزار روی سیستم ایرادی ندارد.
    موفق باشید.
    تصاویر پیوست شده

6. نمایش تشکر

7. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

دوستان قبل از این که برم IE 10 رو دانلود کنم . یه سوال دارم :
    برای هر ادرس یا هر کلیک روی IE اول این پیغام اجرا می شه
    wait while windows uninstall toolbar: این پیغام رو Avira toolbar می ده . و همین خیلی سرعت رو میاره پایین و کلی طول می کشه .
    مورد بعدی هم اینکه صفحات رو توی تب های جدا باز نمی کنه :(( نمی دونم چرا هر صفحه رو جدا باز می کنه . مثلا اگه توی سایت سافت گذر هستم و روی یک لینک کلیک کنم ، به جای اینکه توی یه تب جدا صفحه رو باز کنه توی یه صفحه دیگه باز میکنه . گفتم شاید اگه راهنماییم کنین این مشکلات رو قبل نصب IE 10 حل کنم بهتر باشه . مرسی از راهنمایی هاتون .

8. نمایش تشکر

9. عضو متخصص E M P E R O R آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط anahita
    wait while windows uninstall toolbar: این پیغام رو Avira toolbar می ده . و همین خیلی سرعت رو میاره پایین و کلی طول می کشه .
    مورد بعدی هم اینکه صفحات رو توی تب های جدا باز نمی کنه :(( نمی دونم چرا هر صفحه رو جدا باز می کنه . مثلا اگه توی سایت سافت گذر هستم و روی یک لینک کلیک کنم ، به جای اینکه توی یه تب جدا صفحه رو باز کنه توی یه صفحه دیگه باز میکنه . گفتم شاید اگه راهنماییم کنین این مشکلات رو قبل نصب IE 10 حل کنم بهتر باشه . مرسی از راهنمایی هاتون .
    تولبار اویرا رو پاک کنید ! برای باز شدن لینک در صفحه جدید کلید Ctrl رو پایین نگه دارید بعد کلیک کنید یا روی لینک اسکرول رو بزنید !

10. نمایش تشکر

11. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط E M P E R O R
    تولبار اویرا رو پاک کنید ! !
    نمی شه . اگه تولبار رو پاک کنم . web protection اویرا قرمز می شه و disable. که این خوب نیست دیگه .

12. عضو متخصص Moralist! آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط anahita
    اگر از IE 10 استفاده می کنید بر روی internet option بروید و سپس به تب General مراجعه کنید.در قسمت Tabs می توانید این تنظیمات را انجام دهید. اگر مشکلی دارید به حالت اولیه بازگردانید.

این مشکل معمولا از ناحیه IE یا انتی ویروس است و به صورت دستی برطرف نمی شود. ولی احتمال دارد با چند تست این مشکل برطرف شود.

از اخرین نسخه اویرا و یا آپدیت نسخه مربوطه استفاده کنید.
    از اخرین نسخه IE استفاده کنید.
    و در مرحله اخر Avira را حذف سیستم را ریبوت و مجدد انتی ویروس را نصب کنید تا تولبار به صورت صحیح نصب شود.

13. نمایش تشکر

14. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط anahita
    با سلام . دوست گرامی جناب مورالیست دقیقا اشاره فرمودند و فقط در زمان نصب اویرا ( هرچند قبلا هم یاداوری شده ) اما حتما دو گزینه مربوط به تولبار را تیک بزنید .
    نمایش امضاء

15. نمایش تشکر

16. عضو حرفه ای a.abedzadeh313 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

اکسپلور html5وcss رو دست پا شکسته اجرا می کنه ولیسرعتش خوبه مخاطباش خیلی کمه فعلا اوپرا فایر فاکس و کروم جلو هستن بعدشم سافاری
    65.jpg
    021-Copy.jpg
    aks-neveshte-khandedar-radsms-13.jpg
    نمایش امضاء

17. نمایش تشکر

18. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Moralist!
    اگر از IE 10 استفاده می کنید بر روی internet option بروید و سپس به تب General مراجعه کنید.در قسمت Tabs می توانید این تنظیمات را انجام دهید. اگر مشکلی دارید به حالت اولیه بازگردانید.

.
    مرسی IE من 9 هستش . تیک این گزینه : show previews for individual tabs رو برداشتم . مشکلی که گفتم برای هر تب یه صفحه هم باز می کنه حل شد.

19. نمایش تشکر

صفحه 2 از 3 اولین 123 آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 2 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 2 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •