صفحه 4 از 20 اولین ... 2345614 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 191

موضوع: مباحث Internet Explorer

1. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

پیش فرض مشکل IE

سلام
    با اینترنت اکسپلورر نمیتونم صفحات وب رو باز کنم و این اررور رو توی بخش detecting problems ویندوز 7 میده:
    The remote device or resource wont accept the connection جالب اینجاست که با فایر فاکس مشکلی ندارم اما opera هم صفحه ای رو باز نمیکنه
    لطفا راهنمایی کنید.

2. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

پیش فرض RE: مباحث Internet Explorer

سلام
    با اینترنت اکسپلورر نمیتونم صفحات وب رو باز کنم و این اررور رو توی بخش detecting problems ویندوز 7 میده:

The remote device or resource wont accept the connection
    جالب اینجاست که با فایر فاکس مشکلی ندارم اما opera هم صفحه ای رو باز نمیکنه
    لطفا راهنمایی کنید...

3. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط jch0911' pid='7566' dateline='1309421683
    نوشته اصلی توسط yasin chelsea' pid='7564' dateline='1309420501
    سلام

The remote device or resource wont accept the connection
    جالب اینجاست که با فایر فاکس مشکلی ندارم اما opera هم صفحه ای رو باز نمیکنه
    لطفا راهنمایی کنید...

شما مشکلات زیادی معلومه دارید!این بنابه حالتیه که بخشی ازفایلهای اصلی اینترنت اکسپلوررحذف شده.دراثرویروس کشی یا تغییرحالت توسط ویروس یا حذف بعضی فایلهای مهم توسط خودتان!ازآپدیت کننده و پک اینترنت اکسپلورر9استفاده ودرصورت مشکل اقدام به اسکن کامل سیستم توسط آنتیه خوب وسپس تعویض ویندوز نمایید.درضمن اوپرا تا30درصد وابسته به اینترنت اکسپلورره و واسه همین تو اروپا-آمریکا طرفدار نداره وامنیتش ضعیفه.ولی فایرفاکس مستقل ومطمئنه
    اتفاقا IE9 رو هم که نصب کردم همون ارور رو داد و تغییری نکرد مشکل به نظرم از جایه ذیگست...

4. عضو متخصص ali68124 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض فع مشکل هنگ کردن ie7 به هنگام ذخیره کردن یک صفحه

اگر از نسخه 7 مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کنید حتماً با یکی از مشکلات شایع آن برخورد کرده‌اید. به طوریکه پس از باز نمودن تعدادی تب، هنگامی که قصد Save کردن یک صفحه را دارید مرورگر هنگ کرده و کاملأ قفل می‌کند و امکان انجام هیچ عملی میسر نیست. تا زمانی که ناچارأ برنامه را End Task نکرده‌اید نیز این مشکل حل نمی‌شود. در این حالت کلیه صفحاتی که تاکنون باز نموده اید را نیز از دست خواهید داد. حال قصد داریم ترفندی ساده را برای شما بازگو نماییم تا این مشکل در IE7 رفع گردد.
    بدین منظور:
    پس از اینکه اقدام به Save نمودن صفحه‌ای کردید و با باز شدن پنجره Save، مرورگر هنگ کرد، از طریق منوی Start یا استفاده از شورتکات موجود در دسکتاپ یک پنجره جدید IE7 را باز کنید.
    سپس از منوی File بر روی گزینه Work Offline کلیک کنید.
    اکنون کافی است به پنجره قبلی که قفل شده است بازگردید.
    خواهید دید که مشکل برطرف شده و پیغام Save نیز حذف شده است.

منبع:ترفندستان

5. نمایش اطلاعات

پیش فرض RE: Internet Explorer، مباحث، مشکلات و آموزش ها

نوشته اصلی توسط feelgood' pid='293' dateline='1289332408
    سلام...
    بعضی از سایت هارو که با این مرورگر باز میکنم اندازه اونها از صفحه مانیتور بزرگتره..یعنی باید واسه دیدن کل صفحه از نوار پیمایش پایین استفاده کرد...
    چطور میشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟؟؟؟؟/
    یا حق
    دوست عزیز شما باید اندازه respulation کامپیوتر خودتون رو چک کنید
    دوست عزیز resoulaton رو چک کنید

6. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

با سلام
    من (windows 7 ultimate(32 bit با اینترنت اکسپلورر 8 نصب کردم اما هر adob flash player که نصب میکنم جواب نمیده .خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر rezaliverpool

7. عضو متخصص Moralist! آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط rezaliverpool' pid='10342' dateline='1313364347
    با سلام
    من (windows 7 ultimate(32 bit با اینترنت اکسپلورر 8 نصب کردم اما هر adob flash player که نصب میکنم جواب نمیده .خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر rezaliverpool
    دوست عزیز با تشکر از همکاری شما
    اول اینکه دقت داشته باشید اخرین نسخه را از سافت گذر دانلود کنید که هماهنگ با IE باشد
    دوما حتما هنگام نصب IE بسته باشد

8. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

با سلام
    اخرین نسخه مرورگر مخصوص ویندوز 7 (32bit) و adob flash player مخصوص همین مرورگر رو از سایت سافتگذار دانلود کرده و نصب کردم ضمنا" دستورالعملی که فرموده بودید انجام دادم ضمن اینکه adob flash قبلی رو قبل از نصب جدید با uninstaller پاک کردم . خواهشمندم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر و احترام rezaliverpool

9. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

با سلام
    منتظر پاسخ شما هستم لطفا" راهنمایی بفرمایید
    اخرین نسخه مرورگر مخصوص ویندوز 7 (32bit) و adob flash player مخصوص همین مرورگر رو از سایت سافتگذار دانلود کرده و نصب کردم ضمنا" دستورالعملی که فرموده بودید انجام دادم ضمن اینکه adob flash قبلی رو قبل از نصب جدید با uninstaller پاک کردم . اما باز هم قادر به دیدن ویدیوها و به تبع ان دانلود انها نیستم .چه کار باید کنم؟خواهشمندم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر و احترام rezaliverpoo

10. عضو متخصص Moralist! آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط rezaliverpool' pid='10370' dateline='1313473980
    با سلام
    منتظر پاسخ شما هستم لطفا" راهنمایی بفرمایید
    اخرین نسخه مرورگر مخصوص ویندوز 7 (32bit) و adob flash player مخصوص همین مرورگر رو از سایت سافتگذار دانلود کرده و نصب کردم ضمنا" دستورالعملی که فرموده بودید انجام دادم ضمن اینکه adob flash قبلی رو قبل از نصب جدید با uninstaller پاک کردم . اما باز هم قادر به دیدن ویدیوها و به تبع ان دانلود انها نیستم .چه کار باید کنم؟خواهشمندم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر و احترام rezaliverpoo
    شما علاوه بر فلش پلیر ،Adobe Shockwave Player 11.6.1.629 را از سافت گذر دانلود و نصب نمایید

صفحه 4 از 20 اولین ... 2345614 ... آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)