سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 40

موضوع: نظر سنجی در ارتباط با افزایش بازدید کنندگان انجمن

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض نظر سنجی در ارتباط با افزایش بازدید کنندگان انجمن

با تبریک ماه رمضان و قبولی طاعات و عبادات کاربران محترم انجمن تخصصی سافت گذر.....

مشورت در حقیقت پلی است برای نیل سریع به اهداف مد نظر و استفاده از تفکر دسته جمعی برای رقابت....

بنا به نظر مدیریت محترم سایت مبنی بر افزایش بازدید کنندگان انجمن، این تاپیک راه اندازی می شود تا تمامی کاربران نظرات مفید و مناسب خود را در جهت بهبود و افزایش بازدید کنندگان انجمن ارائه نمایند.

به بهترین نظر و پیشنهاد جایزه ارزنده ای اهدا خواهد شد...

موفق باشید

2. کاربران : 35 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    332
    اعتبار کاربر
    1

با سلام به همه دوستان ..

بنظر من اگر بشه انجمن رو به وسیله یه اپلیکشن اندرویدی در آورد .. هم کاربران آن بیشتر میشه .. !! .. هم درسترس تر میتونه باشه .. هم خیلی نیاز که یه اپلکیشنی برای موبایل وجود داشته باشه .. که بتونه به سوالات دوستان پاسخ بده .. ! ضمناا پیشنهاده دیگه ام ااینکه تا جاایی که ممکنه نزاریم تایک های بی جواب بمونه !!؟! این خودش یه عاملیه که کاربر ها با اشتیاق بیشتر در انجمن حضور پیدا کنن!
    اگه بشه برای تایپک هایی بی جواب هم یه علامت خاص کوچک کنارش باشه .. هم راحتر شناسایی میشه .. هم دوستانی که میخوان به تایپک هایی بی جواب ، پاسخ دهند راحتر اونارو شناسایی و پاسخ میدهند ..

ممنون ..
    نهمرگ آنقدر ترسناک است نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود گذارد .

روایت از امیر المومنین
    علی بن ابی طالب علیه السلام

4. کاربران : 21 تشکر کرده اند از شما mm210 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    260
    اعتبار کاربر
    1

به نام خدا
    با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

من خودم قبلا هم در تاپیک انتقادات نظراتی را گفته بودم که در اینجا کمی جامع تر بیان می کنم
    به نظر من چندین کار می توان انجام داد

1-تلاش برای نگه داشتن کاربرا ن فعلی
    می توان با انجام کارهایی ، کاربرای که عضو شده اند رو حفظ کرد و رغبتشان را برای فعالیت زیاد کرد.

اولین کار عوض کردن سیستم رتبه دهی کاربران است. بهتره کاربران براساس حل مشکلات دیگران رتبه بندی شوند و نه تعداد پست ها
    در سیستم فعلی، کاربری که بار علمی لازم رو نداره رتبش مثلا نیمه ممتاز میشه که صحیح نیست.

در حالی که با درجه بندی کاربران و ارتقای کاربران در مقاطع زمانی بر اساس میزان فعالیتشان، هم شوق و ذوق کاربران برای فعالیت بیشتر زیاد میشه و سبب میشه که جواب کاربر سوال کننده سریع داده بشه و خود این باعث میشه که کاربر سوال کننده با خودش بگه که " چه ود تو انجمن به جوابم رسیدم؛ پس از این به بعد به جای فلان انجمن مشکلم رو اینجا مطرح می کنم"

دوم : بعد از رتبه بندی به کاربرانی که مثلا مدیر می شوند، امکاناتی از جمله VIP سایت و... اختصاص داده بشه

2-محدود کردن دسترسی کاربران مهمان به انجمن (مثلا فقط در صورت عضویت قادر به مشاهده فایل پیوست باشند)

3-استفاده از هک hide برای پست های آموزشی و لایسنسهای آنتی ویروس و.. (یعنی کاربر در صورت زدن دکمه تشکر قادر به دیدن پست بشوند) که خود این نیز محسناتی دارد که از جمله می توان به افزایش اشتیاق کاربران فعال انجمن برای گذاشتن پست آموزشی بیشتر و پویا شدن انجمن اشاره کرد

4-تغییر در تاپیکها به نحوی که پست اول در تمامی صفحات دیده بشه . چند تا فایده داره که یکیش اینه: مثلا در تاپیکهای آموزشی و یا مباحث و سوالات، میشه لیست آموزشهای قرار داده شده رو در پست اول قرار داد تا کاربر مجبور نشه تمام صفحات رو پست به پست بگرده

این ها حاصل تجربیات من در چندین سال وبگردی بودند

به امید آنکه مفید واقع شده باشد

التماس دعا

6. کاربران : 20 تشکر کرده اند از شما F@rhad برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,026
    اعتبار کاربر
    1

باسلام وخسته نباشید ویژه خدمت مدیریت محترم انجمن وارزوی قبولی طاعات وعبادات شما دراین ماه مبارک.

به نظر من مطالب تالار باید بیش از پیش افزایش پیدا کنندتا فرد مهمان رغبت بیشتری نسبت به بازدیدازاین فروم رو داشته باشه به عنوان مثال ایجادانجمنهای "طراحی وب،برنامه نویسی،دانلودواپلود،اخبارIT و...

دومین مورد اپدیت بودن مطالب تاپیک وسایت و همچنین پاسخ صحیح به موقع، به سوالات مطرح شده ازسوی کاربران مبتدی و نیمه فعال هستش که باعث میشه فرد رغبت بیشتری به فعالیت دراینجا نشون بده.(رضایتمندی)

مطلب بعدی اینه که جهت استفاده از مطالب فروم،کاربربرای استفاده از مطالب بیاد تو انجمن لوگین بکنه نه اینکه بیاد براحتی از مطالب بدون عضویت استفاده بکنه،که دراینصورت فرد رغبتی برای بازدید و عضویت دراینجا نشون نخواهد داد چراکه بدون اون هم به مطالب دسترسی داره.البته من این مورد رو خدمت ناظمین و مدیریت محترم (محمدرضا جان)مطرح کردم ولی ایشون گفتند که ما دنبال چنین مقاصدی نیستیم ونخواهیم بود.

الان ایجاد تگهای [DLBUTTON][/DLBUTTON] و [VLBUTTON][/VLBUTTON] و و...بی معنی هستند البته به لحاظ اینکه فرد بازهم به مطالب دسترسی داره که میشه 1 امتیاز منفی برای فروم،درحالیکه درفرومهای دیگه اینطور نیست و قواعد خاصی داره.

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

8. کاربران : 21 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,309
    تشکر تشکر شده 
    2,145
    اعتبار کاربر
    1

سلام/بنده تبلیغات عمده ایی دیدم از سافت گذر اما از انجمن تبلیغی ندیدم!
    بهتره درپست ها گزینه ی اشتراک گذاری فعال بشه.
    دکمه ی محبوبیت در گوگل و یا معرفی به گوگل پلاس هم می تونه تاثیر داشته اشه.
    بهتره بخش هایی هم اضافه بشوند که فقط مخصوص هموطنان و همزبانان نباشه و دوستان خارج از کشور که به زبان پارسی هم مسلط نیستند بتونن فعالیت کنند.هرچند که یا استقبال نمیشه یا خیلی طول می کشه تا معرفی بشه و جا بیافته.
    ساخت صفحه ایی فرعی مثلاhttp://forum.softgozar.com/link که بتونه امکان تبادل لینک رو خدمت وبلاگ ها و وبسایت ها ارائه بده.مسلما در رنکینگ بسیار موثره.
    این طور که دیدم با جست و جو های مشابه انجمن به خوبی معلوم نمیشه .بهتره به برچسب گذاری و به قول معروفtagها بیشتر توجه بشه.
    اگه به گزینه ی دعوت کاربر امکاناتی اضافه بشه مسلما جذب بازدید کننده بهتر میشه.به فرض مثال: فردی که کاربری رو دعوت می کنه در یک تب به عنوان کاربر معروف و یا مشهور ویا...
    معرفی بشه.
    ببخشید زیاد حرف زدم.
    به امید موفقیت روز افزون.
    مادری فرزند خود را هدیه کرد
    تقدیم در راه پسر فاطمه کرد..

10. کاربران : 19 تشکر کرده اند از شما a.abedzadeh313 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

درود
    انجمن سافت گذر جزو محدود انجمن های هست که به نظرات کاربر احترام میزاره و این خودش جای تشکر داره.
    نظرات من:
    1. در انتخاب ناظمان و مدیران هر بخش بیشتر دقت بشه ، برخی دوستان رو میبینم که در قسمتی که میدیرن فعالیت ندارند و در جای دیگر فعالیت زیادی دارند و این خودش از نظم خارجه.
    2. خیلی از قسمت های انجمن داره خاک میخوره ، حتی یک پست هم تا به الآن در انها ایجاد نشده ، هیچ ناظم و مدیری هم نداره یعنی کلا بی مصرفه ! ولی این بی مصرفی صحیح نیست. اگه فعالیت در اون قسمت افزایش پیدا کنه اون قسمت هم پربار میشه

فعالیت انجمن بیشتر محدود شده به مسائل نرم افزاری و آن هم نرم افزار تحت سیستم عامل ویندوز. درسته که اصل کار سافت گذر نرم افزار (ویندوز) امّا ما امروز شاهد اونیم که انجمن ها فعالیت گسترده ای در تمامی زمینه ها دارند با دسته بندی مناسب برای اینکه کاربر سردرگم نشه که سردرگمی موجب ترک انجمن مورد نظر خواهد شد یعنی

بخش نرم افزار > موبایل یا رایانه
    رایانه : :ویندوز یا مک:بازی ، نرم افزار کاربردی ، برنامه نویسی ، و...
    موبایل:
    ویندوز ، آی او اس ، اندروید و . . .

بخش سخت افزار> قیمت ها ، جمع آوری سیستم ، قدرت سیستم ، عیب یابی ، تعمیر و...

3. پر محتوا بودن انجمن نباید دلیلی بر زیاد شدن مطالب اضافی باشه. من کاربر وقتی وارد انجمن میشم از بالا به پایین وقتی اسکرول میکنم دسته بندی نادرست رو حس میکنم . یعنی اینکه بر اساس اولویت ها دسته بندی انجام نشده. بهتر بگم جست و جو گاهی سردرگم کنندس و همین امر موجب دادن تاپیک اضافی خواهد شد (خیلی ها از کاستوم سرچ موجود در بالای فروم استفاده نمیکنند)
    4. برخی از تاپیک ها واقعا معنا و مفهوم خاصی ندارند و میشه گفت اسپمی بیش نیستند که ممکنه نویسنده عامل اصلی این مورد باشه . اینجا بهتره ناظمین با ویرایش یا حذف تاپیک و ارسال پیام خصوصی مناسب به نویسنده او رو اگاه کنند که تاپیک شما محل مناسب یا موضوع مناسب نداره و ویرایش شد یا به این لینک منتقل شد
    5. جدیدا من خودم شاهد این بودم که کاربر علاوه بر استفاده از کلید "تشکر" یه پستی هم برای تشکر کتبی از شخص مورد نظر میزنه که آقا ممنونیم و اینا ولی کسی هیچ تذکری نمیده.
    6. بهتره کاربران رو با توجه به تلاشی که در انجمن انجام میدند ارتقا رتبه یا پاداش بدیم نه بخاطر موضوعات دیگه ، این کار باعث دلسردی اعضا میشه ، جو به گونه ای شده که آواتار ها ناگهان زیر و رو شدند ،فرد به این فکر میکنه که من کلی تلاش میکنم و هیچ تشکری از من انجام نمیشه و دیگری ناگهان از فرش به عرش رسیده
    7. بزرگ بودن بیش از حد برخی از امضا ها ، حتی خودم که امضا خیلی بزرگی دارم که همین الان تصحیحش کردم، بزرگ بودن امضا باعث طولانی شدن مطلب نوشته شده میشه
    8. بهتره تاپیک های غیر فعال حذف بشوند
    9.در دسته بندی مطالب زیاد دسته بندی رو ریز ریز نکنیم ، بخش سخت افزار خودش به 8 قسمت تقسیم شده ، میشه این دسته بندی رو اینطوری کرد 1. پی سی 2. لپ تاپ 3. گوشی همراه 4. و و همین باعث نظم بیشتر میشه
    10. نمایش اطلاعات کاربر به صورت عکس میتونه جالب باشه ، یعنی من مطلبی نوشتم زیر آواتارم نوع ویندوز و نوع انتی ویروس که توی مشخصاتم انتخاب کردم به نمایش در بیاد
    11. خوبه قسمتی طراحی بشه که میزان استفاده کاربران از سیستم عامل و آنتی ویروسی که دارن استفاده میکنند رو نشون بده . یعنی ما یه جمعیت آماری داریم خودمون که فکر میکنم خیلی جالب باشه
    12. شکلک های متن بنظر جالب نمیان ، در واقع منتقل کننده خوبی برای بیان حالت شخص نویسنده نیستند بهتره تصحیح بشه
    13.برخی اوقات شاهد کپی برداری هستیم در برخی از مطالب ، بهتره منبع ذکر شه

پیروز و سلامت باشید
    PC یه چیزِ دیگست :-)

12. کاربران : 20 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

سلام همگی

نظر منم مثل دوستان دیگست.الان اگر بخوام دوباره تکرار کنم طولانی میشه!!

1.سیستم امتیاز دهی تغییر کند.به چه صورت؟؟به این صورت که هم تشکر ها هم تعداد پست ها و دیگر عوامل نیز تاثیر گذار شوند نه اینکه فقط تعدا پست های ارسالی عامل موثر در پیشرفت افراد باشد.

2.تاپیک ها و پست های اضافی که هیچ سود و منفعتی واسه انجمن ندارن پاک بشن.(البته کم پیدا میشه پستی مفید نباشه ولی بررسی بشه بهتره)

3.تشکیل گروه: دقیق به این مورد که میخوام بگم فکر نکردم ولی اگر دوستان نظری در همین مورد داشتن که تکمیل کننده این مورد هست بیان کنن.به نظر من میتونیم گروه تشکیل بدیم و هر گروه به فعالیت های خاصی پرداخته بشه و اموزش ها و مطالبی رو در انجمن ارسال کنه...مثلا گروهی مبنی بر بخش موبایل یا سخت افزار یا مولتی مدیا و .... .

4.همینطور که دوستان هم اشاره کردن مهمان ها نتونن پست های مهم و لینک ها رو ببیننند.اینجوری بدون وارد شدن از تمامی مطالب سایت استفاده میشه...

5.یکی دیگر از مواردی که کمتر بهش توجه شده تبلیغات هست.انجمن به خودیه خود خیلی پر بار و دارای کاربران خوبی است.اما تبلیغات هم میتونه موثر باشه.

6.ایجاد تاپیک یا بخشی در جهت اخبار روز تکنولوژی و بحث تبادل نظر

7.رابطه افراد باید با انجمن ها و سایت های خارجی بیشتر بشه.مسلما یک مورد جدید در تکنولوژی یا بحث نرم افزار و سخت افزار زودتر در انجمن های خارجی منتشر میشه لذا اینطوری میشه سریعتر به انجمن افزود و جزء اولین انجمن هایی بود که اون مورد رو در انجمن مطرح کردن..تا کاربری که سرچ میکنه اول اسم انجمن سافتگذر بیاد نه چیز دیگه ای.

14. کاربران : 16 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    310
    اعتبار کاربر
    1

با سلام

من نظرات همه رو خوندم

دوست عزیزی که پیشنهاد اپلیکشن اندرویید داده بودند میتونن از تاپتالک استفاده کنند

دوستانی هم که گفته بودن دسترسی میهمان رو کم کنیم. شضاید شخص رو مجبور به ثبت نام کنیم اما هیچ وقت شخص مجبور به فعالیت نمیشه و محدودیت ها همیشه باعث ازار بازدید کننده ها میشه

همان طور که دوستان عزیز هم گفته بودن
    اشتراک گذاری خیلی میتونه موثر باشه و باید کاربران بتونن مطالب رو که خوششون اومده توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارن که هم از نظر جست و جو میتونه موثر باشه و هم خودش نوعی تبلیغات هست

تبلیغات انجمن هم خیلی ضعیفه و اصلا خیلی ها نمیدونن سافت گذر انجمن هم داره

بخش اموزش خیلی خیلی ضعیفه اگه اموزش های بیشتری قرار داده بشه خیلی تاثیر داره

اگه از نظرات کاربران معمولی هم همیشه استفاده بشه و روال طوری باشه که همه ی کاربران بتونن نظرشون رو بگن و پاسخ خودشون رو بیان کنن میل بیشتری دارن که به انجمن سر بزنن اما وقتی فضایی نباشه که بتونن فعالیت کنن فقط برای پرسش مشکلاتشون به انجمن سر میزنند.

به نظر بنده ادغام پست ها به این صورتی که داره پیش میره اشتباهه
    همه چیز جاداده میشن توی یه تاپیک و پیدا کردنشون خیلی مشکل تر میشه

16. کاربران : 15 تشکر کرده اند از شما amirstark برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,309
    تشکر تشکر شده 
    2,145
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!!;83994
    3.[B
    تشکیل گروه[/B]: دقیق به این مورد که میخوام بگم فکر نکردم ولی اگر دوستان نظری در همین مورد داشتن که تکمیل کننده این مورد هست بیان کنن.به نظر من میتونیم گروه تشکیل بدیم و هر گروه به فعالیت های خاصی پرداخته بشه و اموزش ها و مطالبی رو در انجمن ارسال کنه...مثلا گروهی مبنی بر بخش موبایل یا سخت افزار یا مولتی مدیا و .... .
    من کشته ی این ایدت شدم.خوبه
    اکثر سایت های فارسی دارن ماهنامه یا هفته نامه میدن بیرون.خوب چرا سافت گذر نده بیرون؟خوب بچه ها زحمت می کشن میرن مطالب جمع آوری می کنن یکی هم میاد گرافیکش رو درست می کنه و یکی هم میاد تدوین می کنه.یکی میاد مطالبو ارزیابی میکنه.هرچند زمانبرهستش اما جالب میشه.ماهنامه ی تکنولوژی.

درضمن بنده میتونم یه اپلیکیشن اندرویدی بسازم و کارش دریافت فید ها وآر اس اس ها باشه.یعنی از تلفنتون راحت به مطالب سایت دسترسی داشته باشین بدون این که وارد سایت بشین.
    اگرمدیریت صلاح دیدن در مورد این کار فقط بگن من انجام میدم.فقط لینک rssـــفروم کجاست؟من پیداش نکردم.به آدرسش هم نیاز دارم بعد از رضایت.
    باتشکر
    مادری فرزند خود را هدیه کرد
    تقدیم در راه پسر فاطمه کرد..

18. کاربران : 16 تشکر کرده اند از شما a.abedzadeh313 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali79 نمایش پست ها
    من کشته ی این ایدت شدم.خوبه
    اکثر سایت های فارسی دارن ماهنامه یا هفته نامه میدن بیرون.خوب چرا سافت گذر نده بیرون؟خوب بچه ها زحمت می کشن میرن مطالب جمع آوری می کنن یکی هم میاد گرافیکش رو درست می کنه و یکی هم میاد تدوین می کنه.یکی میاد مطالبو ارزیابی میکنه.هرچند زمانبرهستش اما جالب میشه.ماهنامه ی تکنولوژی.

درضمن بنده میتونم یه اپلیکیشن اندرویدی بسازم و کارش دریافت فید ها وآر اس اس ها باشه.یعنی از تلفنتون راحت به مطالب سایت دسترسی داشته باشین بدون این که وارد سایت بشین.
    اگرمدیریت صلاح دیدن در مورد این کار فقط بگن من انجام میدم.فقط لینک rssـــفروم کجاست؟من پیداش نکردم.به آدرسش هم نیاز دارم بعد از رضایت.
    باتشکر
    چه خوب که خوشت اومده

خوب همینه دیگه هم ماهنامه و اطلاعات و اموزشاتی زیادی بیرون میره هم باعث ترغیب و جذب کاربر میشه..

گروهی هم که گفتم خیلی میتونه خوب باشه چون سطح علمی همه با هم میره بالا.البته یکم مشکله میدونی چرا؟مشکل نه واسه تشکیل گروه.مشکل اینه که دست روی هر چیزی بذاری اونچنان سخت نیس که یک نفر از پسش بر نیادمثلا مثلا کار روی یک نرم افزار یک نفر هم میتونه انجام بده...همینش فقط مشکله

حقیقتا rss اشنایی ندارم ولی صفحه اول سایت بالای صفحه جلوی جایی که انجمن انتخاب میکنی نوشته rss

الان یعنی برنامه نویسی تضمین یاد گرفتیم ازت؟؟

یه نظر دیگه هم که یادم اومد.دوستان ببینم موافق هستن یا نه..

1.مثلا مثلا شما تاپیکی زدی داری اموزش ه*ک یا اموزش یک بازی کامپیوتری یا هر چیز دیگه میدی وقتی شد چند صفحه طرفی که میاد بخونه میخواد چطوری بین ده یا چندین صفحه اون چیزی رو که میخاد پیدا کنه؟از سرچ هم میتونه کمک بگیره ولی همیشه به دردش نمیخوره...مثال دیگه میزنم

جناب ارتور یک تاپیک زدن به اسم معرفی نرم افزار های اندرویدی...خوب من برنامه tv که گذاشته بود رو میخوام...برم چندین صفحه بگردم؟؟برای اینکه اینطوری نباشه باید قابلیتی ایجاد کنیم در پست اول که لینک پست نرم افزار های معرفی شده رو قرار بدیم.مثلا برنامه tv فلان لینک و پست شماره فلان که تا کلیک کردم روش مستقیم بره روی همون پست..خب اینم همت دوستان رو میبره که تا چیزی معرفی کردن لینک پست به قسمت اول اضافه بشه.+ اینکه پست اول هر تاپیک هم در هر صفحه ای نشان داده بشه.

2.هر توضیح و اموزش و هر چیز دیگه خلاصه خلاصه و رسا قرار داده بشه.

امیدوارم نظرم خوب باشه.

موفق باشید

20. کاربران : 15 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •