سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 40

موضوع: نظر سنجی در ارتباط با افزایش بازدید کنندگان انجمن

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad ho3ein نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به موارد زیادی اشاره کردند.....
    ولی این یک مشکل انجمن است که هر کس می تواند هر جایی که خواستد برود در صورتی که این اختیار فقط برای اعضا باید باشد.....
    مشکل دیگه غالب کسل کننده انجمن است....طوری که من هر وقت میام این جا خوابم میگیره.....
    کلا فعالیت خیلی کمه طوری که در انجمن های رقیب کم کم 150 عضو آنلاین هستند (در ظهر ها) در صورتی که این جا به 30 هم نمیرسه
    میشه نرم افزار هایی رو این جا گذاشت که در سایت قرار نگیرد و برای دان آن نرم افزار افراد باید عضو شوند
    نمیدونم چرا وقتی این جا یک سوالی پرسیده میشه افراد کمی برای پاسخ گویی به آن می روند در صورتی که در انجمن های رقیب کم کم 10 استاد می روند

دوست عزیز این دستور خود مدیریت سایت می باشد که لینک ها برای تمامی مهمان ها و کاربران باز باشد. ما قصد نداریم که به زور تشکر، دیدن لینک و دیگر ترفندها ( که بسیاری از فروم های مثلا محبوب انجام میدهند) عضو جمع کنیم، هدف ما کمک به افراد می باشد مهم این است که اعضایی که داریم واقعا با علاقه و با جدیت تلاش می کنند حتی اگر تعداد انها کم باشد.

در رابطه با اعضای انلاین بنده عرض کردم که تنظیمات VB قسمتی دارد با عنوان مدت زمان آنلاین بودن و طبیعی هست هرچه این مدت زمان بیشتر باشد تعداد افراد انلاین بیشتر نمایش داده می شود. متاسفانه می توان گفت اکثر فروم ها از این روش استفاده می کنند و زمان بالایی را انتخاب می کنند به صورتی که به طور غیر طبیعی این افراد افزایش پیدا می کنند ولی انجمن سافت گذر همان میزان استاندارد (30 دقیقه) را تنظیم کرده است.

ضمنا این جوری که شما میگید تمامی ان 10 نفری که پاسخگو هستند استاد نیستند.

2. کاربران : 15 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    529
    اعتبار کاربر
    1

خوب شما لطف کردید به سوالات پاسخ دادید ولی نه همه رو.....در مورد غالب چی؟؟؟؟؟

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mohammad ho3ein برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad ho3ein نمایش پست ها
    خوب شما لطف کردید به سوالات پاسخ دادید ولی نه همه رو.....در مورد غالب چی؟؟؟؟؟
    دوست عزیز البته این تاپیک محل پیشنهادات نیست ولی در هر صورت...

تعویض قالب زحمت زیادی دارد و فعلا ضرروتی به تعویض آن نمی باشد.

6. کاربران : 13 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

جناب Moralist! با این صحبت شما : «
    این دستور خود مدیریت سایت می باشد که لینک ها برای تمامی مهمان ها و کاربران باز باشد. ما قصد نداریم که به زور تشکر، دیدن لینک و دیگر ترفندها ( که بسیاری از فروم های مثلا محبوب انجام میدهند) عضو جمع کنیم، هدف ما کمک به افراد می باشد
    »

فقط میشه گفت احسنت و درود بر شما و مدیر سایت و دیگر مدیران و ناظمین محترم انجمن

سایت و انجمنی که مدیران و کارکنانش اینگونه برای خدمت به خلق خدا کار کنن نه برای پول و شهرت و بالا بردن بازدیدکننده ، قطعا در کشور عزیزمان هیچ رقیبی (حداقل تا این لحظه ) ندارد .

( هر چند که این موضوع باعث تاسف است و امیدوارم روزی سایتها بجای رقابت در تقلب و پول درآوردن و خودنمایی و ..... در نیکی و خدمات رایگان و
    راهنمایی بدون چشمداشت و .... و
    کمک به دیگران ، رقابت داشته باشن )

در ضمن بنظر میاد کسی نمیتونه این را انکار کنه که " همه چیز را همگان دانند " و این به این معنی هست که کسی که به سئوالی پاسخ میده الزاما استاد نیست (مثل خودم) ، و هر فردی ممکنه چیزهایی را بدونه که دیگری ندونه ، مهم کمک و همیاری بصورت جمعی برای حل مشکلات است نه اثبات اینکه کسی استاد است یا خیر ، و این اصلا مهم نیست که فلان سایت استاد داره و یا نداره بلکه اخلاق و انسانیت و همکاری جمعی در حل مشکلات مهم است.

از تمام برادران و خواهران (که متاسفانه تعدادشون کمه ولی انشاالله از آقایان بیشتر خواهد شد )
    عزیز هم
    که در این انجمن فعالیت میکنن بسیار متشکرم ، و ازشون خواهش میکنم با رقابت در اخلاق خوب انسانی و کمک به دیگران و اشتراک دانششون باعث بشن که بهترین و مهمترین مشخصه ی این انجمن همدلی و کمک باشه و سعی کنیم دیگر انجمنها را شکل این انجمن کنیم نه اینکه ما بخوایم شکل اونها باشیم.
    چرا که بقول معروف " یک روستای آباد بهتر از صد شهر خرابه ".

با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

8. کاربران : 15 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

با سلام . من هم چند کلامی اضافه کنم , قبل از هر چیز تنها چیزی که من نوعی را در این سایت و انجمن عضو و مخصوصا ماندگار کرد و مهمتر تشویق به تلاش کرد همین اصول خوب صداقت و همکاری و از جون دل مایه گذاشتن هست وقتی مقرراتی وضع بشه که هدف پایه اش کمک و رفع مشکل سایرین بدون هیچ چشم داشت و انتظاری هست چه نیاز به ترفندهای دیگه مثل هک تشکر برای دیدن جواب پست یا دیدن مطالب برای جلب توجه و یا عضویت هست , وقتی اعضایی هستند که تا مشکلی عنوان میشه فورا ده ها جای مختلف جستجو میکنن تا جوابی در جهت رفع مشکل و راهنمایی داشته باشه و دانش به دست اورده با هزاران مشکل طاقت فرسا را به اسانی و رایگان به میدان میزارند و در تلاش هستند تا بتونند این مشارکت را به افراد بیشتری برسانند , مایه های اصلی انجمن هستند که ماندگاری و هویت اصلی این انجمن و سایت و همچنین اعضای ان را مشخص میکنند . به نظر من همین که میتونم این سایت و انجمن را به خانواده ام و سایر افراد و خانواده ها معرفی کنم و ترسی از وجود تبلیغات زننده و مطالب تهی و بی ارزش و عکسهای زننده و ... , نداشته باشم بهترین ملاک ارزیابی و نظر سنجی و جذب اعضاء بیشتر هست . دقیقا خوب یادمه اوایل که عضو شدم بعد از مدتی کوتاه که به یکی از شهرهای اطراف در خصوص کار شرکت رفته بودیم یکی از پرسنل خانمهای شرکت سوالی در رابطه با سیستم داشتند که من بدلیل عدم دسترسی به شرکت , تلفنی به ایشون گفتم به انجمن مراجعه کنه و از اکانت من برای طرح و حل مشکلشون اقدام کنه , بگذریم , اما بعد از مراجعت ایشون گفتند واقعا انجمنی و سایت فوق العاده پربار و خوبی با اعضای مودبی دارید واقعا ادم احساس امنیت میکنه واسه همین واسه خودشون و برادر کوچکترشون اکانت درست کردند و بقول خودشون از اینکه بچه ام به همچین سایتی وارد میشن اصلا احساس خطر و ناامنی که در بعضی سایتها هست را ندارند . پس وجود این احساس امنیت از همه لحاظ و مطالب انجمن از اهمیت زیادی برخوردار هست . و اما کاملا موافقم در رابطه با امکانات بیشتر در خصوص دسترسی به انجمن با روشهای مختلف مثلا برای اندرویدی ها و استفاده از اپلکیشن های مختلف و سایر موارد که قبلا اشاره شده و مورد تایید و صلاح دید مدیران و مسئولان محترم هست و افزایش سرعت بیشتر در خصوص لود شدن و دسترسی به انجمن و همچنین ایجاد اموزشهای بیشتر و تخصصی تر و حتی دعوت از افرادی متخصص و کارازموده حتی اگر به عنوان مهمان و موقتی در طول هفته یکی دو روز در انجمن حضور داشته باشند و همچنین تلاشی بیشتر در خصوص معرفی انجمن در منابع و جاهای مختلف و حضوری گرم و صمیمانه بیشتر اعضای مدیریت و همچنین تشکر و قدردانی های گوناگون بیشتر از اعضای فعال انجمن و اپدیتهای مکرر و جدیدتر در خصوص مطالب انجمن میتونه از اهم مواردی باشه که به ذهن من میرسه . موفق باشید و با ارزوی سربلندی هر چه بیشتر انجمن
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

10. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

سلام یه بخش بازارچه هم راه بندازید خیلی تاثیر داره الان بسیاری از انجمن های بزرگ بازارچه دارن که بخوام ذکر کنم تبلیغات میشه

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما etender برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط etender نمایش پست ها
    سلام یه بخش بازارچه هم راه بندازید خیلی تاثیر داره الان بسیاری از انجمن های بزرگ بازارچه دارن که بخوام ذکر کنم تبلیغات میشه
    میتونم بدونم بازارچه در چه خصوص؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    میتونم بدونم بازارچه در چه خصوص؟

Sent from my C5303 using Tapatalk
    درخواستهای تجاری و نیازمندی
    ویژه اعضا ...حتی میشه طرح گذاشت که کاربر بعد ارتقای سطح کاربری اقدام به ارسال پست تو این بخش گذاشت
    الان انجمن جوملا داره خیلی هم استقبال شده

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما etender برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    32
    اعتبار کاربر
    1

سلام به نظر من میتونید تبلیغات کنید در فیسبوک یا در بقیه ی سایت ها مثل اپارات که الان کاربران زیادی داره یه روز یه اس ام اس گرفتم که می گفت جدید ترین اخبار جام جهانی در سایت آپارات ما می تونیم در آپارات تبلیغ کنیم یا به مردم اس ام اس بزنیم

pouya82.blogfa.com

به این وبلاگ برید ضرر نمیکنید

18. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما pouya82 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    48
    اعتبار کاربر
    1

آموزش های خیلی تخصصی که کمتر جاهایی یافت میشن رو زیاد کنید این خودش خیلی تاثیر داره .
    بلوک شدن سایت توسط nod32 هم تاثیر بدی گذاشته به نظرم.
    تاریخ عضویت طرف رو در پست بیت بزارید.

20. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Amin.Pc برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •