سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 40

موضوع: نظر سنجی در ارتباط با افزایش بازدید کنندگان انجمن

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,309
    تشکر تشکر شده 
    2,145
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    چه خوب که خوشت اومده

خوب همینه دیگه هم ماهنامه و اطلاعات و اموزشاتی زیادی بیرون میره هم باعث ترغیب و جذب کاربر میشه..

گروهی هم که گفتم خیلی میتونه خوب باشه چون سطح علمی همه با هم میره بالا.البته یکم مشکله میدونی چرا؟مشکل نه واسه تشکیل گروه.مشکل اینه که دست روی هر چیزی بذاری اونچنان سخت نیس که یک نفر از پسش بر نیادمثلا مثلا کار روی یک نرم افزار یک نفر هم میتونه انجام بده...همینش فقط مشکله

حقیقتا rss اشنایی ندارم ولی صفحه اول سایت بالای صفحه جلوی جایی که انجمن انتخاب میکنی نوشته rss

الان یعنی برنامه نویسی تضمین یاد گرفتیم ازت؟؟

یه نظر دیگه هم که یادم اومد.دوستان ببینم موافق هستن یا نه..

1.مثلا مثلا شما تاپیکی زدی داری اموزش ه*ک یا اموزش یک بازی کامپیوتری یا هر چیز دیگه میدی وقتی شد چند صفحه طرفی که میاد بخونه میخواد چطوری بین ده یا چندین صفحه اون چیزی رو که میخاد پیدا کنه؟از سرچ هم میتونه کمک بگیره ولی همیشه به دردش نمیخوره...مثال دیگه میزنم

جناب ارتور یک تاپیک زدن به اسم معرفی نرم افزار های اندرویدی...خوب من برنامه tv که گذاشته بود رو میخوام...برم چندین صفحه بگردم؟؟برای اینکه اینطوری نباشه باید قابلیتی ایجاد کنیم در پست اول که لینک پست نرم افزار های معرفی شده رو قرار بدیم.مثلا برنامه tv فلان لینک و پست شماره فلان که تا کلیک کردم روش مستقیم بره روی همون پست..خب اینم همت دوستان رو میبره که تا چیزی معرفی کردن لینک پست به قسمت اول اضافه بشه.+ اینکه پست اول هر تاپیک هم در هر صفحه ای نشان داده بشه.

2.هر توضیح و اموزش و هر چیز دیگه خلاصه خلاصه و رسا قرار داده بشه.

امیدوارم نظرم خوب باشه.

موفق باشید
    خوب به فرض میگیریم که یک مجله به ده قسمت تقسیم میشه،شامل نرم افزار.بازی.اخبارتکنولوژی و...
    اگه هرکی توی یک بخش تخصصی کارکنه که مشکلی پیش نمیادش.
    درمورد نظر دومت،بهتره یه باکس ایجادبشه تاهرکاربر خوش لینکو توش بذاره.خیلی نظراتت خوبه ممد.
    راستی آدرس آر اس اس رو کپی و برام پیام کن.من نمیبینمش.
    مادری فرزند خود را هدیه کرد
    تقدیم در راه پسر فاطمه کرد..

2. کاربران : 13 تشکر کرده اند از شما a.abedzadeh313 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    به نظر من ظاهر تناسب مستقیمی با بازدید کننده داره
    1- سایت و انجمن خوبی هس اما از نظر من طراحی سایت خیلی زشت هس مخصوصا اون نوار بالا که نوشته نرم افزار کتاب ... و کاربرد سایت سخته ( به نظرم طراحی سایتو کلا عوض کنید همون روز اول میبینید بازدید کننده بیشتر شده )
    2- خیلی از نرم افزارها توی سایت پولی هس که توی سایت های دیگه ام گیر میاد این باعث میشه بازدید کنندها به سایت های دیگه برن ( مشتری بپره! ;) )
    3- یه سری از انتی ویروسا سایتو بلاک کردن مثل نود ( البته قدیم اینجوری بود الانو نمیدونم )
    4- مشکل انجمنم اینه نو اوری نداره مثلا توی انجمنای دیگه هر روز طریقه گرفتن لایسنس قانونی یه نرم افزارو اموزش میدن از انتی ویروس و ویندوز گرفته تا دلار اسکایپو.... این خیلی همه!!
    5- عضویت توی سایت شماره تلفن اجباری هس! همین باعث میشه ادم صرف نظر کنه :)
    حالا چرا همش گفتم سایت چون سایت اصلی و انجمن زیر جموعه اش سایته که عضو برای انجمن میاره یا همون انجومنو معرفی میکنه
    ببخشید رک حرفما گفتم برای جایزها اینمام چیزیو ننوشتم اینارو میخواستم قدیمم بگم ولی گفتم مثل انجمن های دیگه با برخورد مدیرا روبرو میشم دیگه نگفتم اگرم غلط املایی چیزی هس یا جمله بندیا بده چون ساعت 3 دیگه موخم بیشتر ازین جواب نمیده
    هرکی تحقیق , پروژه , پایان نامه اماده میخواد بیاد اینجا

4. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما paya_amin برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    403
    اعتبار کاربر
    1

با سلام واحترام

بیشتر مباجث انجمن رفته رو مباحثی که کاربران اغاز می کنند که میشه گفت با پاسخ یکی دونفر بسته میشه.
    مشکل سایت در نبود آموزش های قدم-به-قدم روزانه یا هفتگی هست که کاربر رو مثل کلاس درس به انجمن بکشونه.تا مباحثی علاوه بر مشکلات خودشون یاد بگیرن.
    البته دوستانی هستند که در زمینه مالتی مدیا بسیار زحمت کشیدند.
    ولی میشه گفت سایت در زمینه شبکه های کامپیوتری-لینوکس-برنامه نویسی کمبود های جدی دارد.

موفق باشید.
    مستقیم سازی رایگان و بدون محدودیت لینک های یوتیوب

www.YouTubeDownloader.ir

6. کاربران : 17 تشکر کرده اند از شما esmaeel برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط paya_amin نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من ظاهر تناسب مستقیمی با بازدید کننده داره
    1- سایت و انجمن خوبی هس اما از نظر من طراحی سایت خیلی زشت هس مخصوصا اون نوار بالا که نوشته نرم افزار کتاب ... و کاربرد سایت سخته ( به نظرم طراحی سایتو کلا عوض کنید همون روز اول میبینید بازدید کننده بیشتر شده )
    2- خیلی از نرم افزارها توی سایت پولی هس که توی سایت های دیگه ام گیر میاد این باعث میشه بازدید کنندها به سایت های دیگه برن ( مشتری بپره! ;) )
    3- یه سری از انتی ویروسا سایتو بلاک کردن مثل نود ( البته قدیم اینجوری بود الانو نمیدونم )
    4- مشکل انجمنم اینه نو اوری نداره مثلا توی انجمنای دیگه هر روز طریقه گرفتن لایسنس قانونی یه نرم افزارو اموزش میدن از انتی ویروس و ویندوز گرفته تا دلار اسکایپو.... این خیلی همه!!
    5- عضویت توی سایت شماره تلفن اجباری هس! همین باعث میشه ادم صرف نظر کنه :)
    حالا چرا همش گفتم سایت چون سایت اصلی و انجمن زیر جموعه اش سایته که عضو برای انجمن میاره یا همون انجومنو معرفی میکنه
    ببخشید رک حرفما گفتم برای جایزها اینمام چیزیو ننوشتم اینارو میخواستم قدیمم بگم ولی گفتم مثل انجمن های دیگه با برخورد مدیرا روبرو میشم دیگه نگفتم اگرم غلط املایی چیزی هس یا جمله بندیا بده چون ساعت 3 دیگه موخم بیشتر ازین جواب نمیده

سلام
    ممنون که در نظرسنجی شرکت کردید
    نظراتتون خوب بود و منم میخوام تاییدش کنم

1.با این ظراتون کاملا موافقم....هر چند مدت باید تغییراتی در ظاهر ایجاد بشه تا خسته کننده نباشه و ظاهر کلید ها و .... تغییر بکنه.

2.این مورد باید به عرض مدیران سایت برسه که بررسی کنن

3.سایت های دیگه تازه دارن پیشیگری میکنن..سافتگذر بلاک شد بقیه هم به فکر افتادن..البته نا سافتگذر تنها بلکه چند سایت دیگه هم بودن..فعلا انجمن های دیگه کلا کلمه ایست رو خودشون بلاک کردن

4.نظرتون درسته احسنت.هم به اون نکته که شما گفتین باید توجه کرد که باید نو اوری بیشتری ایجاد کرد و اموزش ها بیشتر شد هم خود کاربران در اینده نظر بدن برای مثال در مورد فلان موضوع تحقیقی و کاری انجام بشه.شاید همون لحظه به فکر افراد با تجربه تر نیفته!!

5.به تازگی ثبت نام نکردیم ولی اگر این چنین باشه منم تقاضا دارم از مدیر عزیز که برطرف بشه.

ممنون از نظر با ارزشتون

8. کاربران : 15 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Moralist! نمایش پست ها
    با تبریک ماه رمضان و قبولی طاعات و عبادات کاربران محترم انجمن تخصصی سافت گذر.....

مشورت در حقیقت پلی است برای نیل سریع به اهداف مد نظر و استفاده از تفکر دسته جمعی برای رقابت....

بنا به نظر مدیریت محترم سایت مبنی بر افزایش بازدید کنندگان انجمن، این تاپیک راه اندازی می شود تا تمامی کاربران نظرات مفید و مناسب خود را در جهت بهبود و افزایش بازدید کنندگان انجمن ارائه نمایند.

به بهترین نظر و پیشنهاد جایزه ارزنده ای اهدا خواهد شد...

موفق باشید
    انشاالله که طاعات و عبادات شما هم مورد قبول درگاه خداوند مهربون واقع بشه .

راستش چون بنده فقط چند ماه هست که عضو این انجمن شدم نمیخواستم در این رابطه اظهار نظر کنم ، اما احساس کردم که بعنوان یک هموطن بهتره حرفام رو بزنم هر چند که فایده ای نداشته باشه.

ولی اگر بخوام پاسخ و پیشنهاد خوبی جهت بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان انجمن بدم احتیاج هست که صورت مسئله را به خوبی بدونم ،
    یعنی باید اول هدف انجمن از کارش و هدف از بالا بردن آمار بازدیدکنندگانش کاملا مشخص باشه تا طبق اون هدف پیشنهادی اصولی داد.
    برای نمونه چند هدف که این انجمن میتونه داشته باشه را خدمتتون عرض میکنم : (البته همه بصورت فرض هستن امیدوارم کسی ازشون ناراحت نشه و تعصب با بررسی علمی این موضوع قاطی نشه )

1 - هدف کار این انجمن این هست که به بالا بردن سطح علمی خودمون و هم وطنهامون و کشورمون کمک کنیم.
    2 - آیا با کمک به حل مشکلات خود و دیگران میخوایم کار خیری برای دنیا و آخرت خودمون انجام بدیم و وقتمون را هم بیخودی و به بطالت تلف نکنیم.
    3 - آیا هدف این هست که در کنار آموزشها و رفع مشکلات رایانه ای مشکلات و معضلات اخلاقی و رفتاری را که خیلی مهمتره به هم گوشزد کنیم و در رفع اونها هم بکوشیم.
    4 - هدف این هست که یک شغل برای مدیران و صاحبان و دست اندر کاران این مجموعه درست بشه تا امرار معاش کنند.
    4 - هدف اینه که یک سرگرمی و کار تفننی برای خود و دوستان درست بشه و از این راه مقداری هم پول بدست بیاد.
    5 - هدف این هست که آمار بازدیدکننده با هر روشی که شد افزایش داده شود.
    6 - با افزایش آمار بتونیم تبلیغات بیشتر و در نتیجه پول بیشتری کسب شود.
    7 - آیا یکی از اهداف انجمن ایجاد فرهنگ دوستی و همکاری و دعوت دیگران به این فرهنگ هست و یا دعوت به فرهنگ به رخ کشیدن اطلاعات و دانسته ها
    8 - تعداد پست ها و تاپیکها برامون مهمه و یا کیفیت و صحیح بودنشون
    9 - آیا قصد این هست که در زمان خیلی کوتاهی آمار بازدیدکننده را بالا ببرید ( مسلمه که اینکار با تبلیغات امکان پذیره اما اگر حرفی برای گفتن نداشته باشین بعد از مدتی تبلیغات هم اثرش رو از دست میده و بعد از مدتی آمار فروکش میکنه )
    و یا مقصود ان هست که آمار را بطور واقعی و در دراز مدت بالا برد . (مسلما اهداف بلند مدت پایدار تر خواهند بود و بازدیدکنندگان با گذشت زمان کم نخواهند شد)
    10 - ....... (بسیاری موارد دیگر)

دوستان عزیز تا اهداف بطور کاملا واضح و شفاف بیان نشن نمیشه بطور کامل و اصولی پیشنهادی کامل داد ، اما در عین حال چون حس میکنم که اکثر اهداف این انجمن میتونه خوب باشه (و عالی تر هم بشه ) با تجربه ی ناچیزی که دارم شما را دعوت میکنم که به مطالب زیر دقت کنید :

در جامعه ی معمولی کشور که دقت کنید متوجه خواهید شد که بیش از 50 درصد با کامپیوتر سروکار ندارن ، و از اون بخشی هم که با کامپیوتر و موبایل و تبلت و ... سر و کار دارن بیش از 90 درصدشون از بحث های تقریبا حرفه ای این انجمن سر در نمیارن.

(برای مثال در یک واحد سازمانی که من کار میکنم حدود 100 کارمند شاغل هستند که تقریبا 30 تا 40 درصدشون در محل کار و منزل با کامپیوتر و تبلت سر و کار دارن اما شاید فقط 2 نفر از این صد نفر نصب ویندوز و یا نصب یک برنامه ی اندرویدی را بلد باشن)

این موضوع به این معنی هست که مخاطب های این انجمن فقط درصد بسیار ناچیزی از جمعیت کشور هستند.

که البته با توجه با اینکه ده ها و صدها انجمن مشابه با این انجمن نیز در کشور وجوداره (هر چند که این انجمن یکی از بهترینهاشه) میتوان حدس زد که چقدر جمعیت مخاطبان این انجمن کم خواهد بود. (که این کاملا طبیعی هست) ،
    تازه مخاطبهای این انجمن و دیگر انجمنهای مشابه تکراری هستند (یک نفر ممکنه در روز صد بار به انجمن سر بزنه ولی یک فرد دیگر جامعه اصلا نمیدونه انجمن مجازی چی هست)

بیشترین تعداد اعضای انجمن های پر مخاطب ایرانی از 10 تا 20 هزار نفر تجاوز نمیکند ، این درحالیست که کابران فعال بهترین انجمنها از جمله همین انجمن نیز به 1000 نفر هم نمیرسد.
    اگر جمعیت کشور را 75 میلیون نفر در نظر بگیریم آمار کل اعضاء نسبت به جمعیت میشود حدود 0.000013 % (تقریبا صفر درصد) که اگر واقع بینانه به این مسئله نگاه کنیم (نه با دید مقایسه گرانه که این انجمن را با دیگر انجمنهای مشابه مقایسه میکند) میبینیم که اگر کار مفیدی هم صورت بگیرد برای صفر درصد جامعه صورت گرفته.

راه کار :
    باید ساختار شکنی کرد

یعنی این که ما ها باید خودمون را از پیله ای که خودمون به دور خودمون پیچیدیم آزاد کنیم !! و از فکر یک انجمن یک بعدی که فقط در مسائل کامپیوتری و تبلت و موبایل فعالیت میکنه بیرون بیایم.
    و علوم دیگری را نیز فرابگیریم.

معنیش اینه که باید در تمام موضوعاتی که به تمام هموطنهامون و (شاید هم هم نوعانمون در کل دنیا) ارتباط داره فعالیت کنیم.

حتی بنظرم باید نام انجمن را به یک نام فراگیر تغییر داد (الان با دیدن کلمه Soft در سافت گذر کسانیکه اهل نرم افزار نیستن حتی صفحات سافت گذر را باز هم نمیکنن)

برای مثال شما اگر به سایتهای EHOW و WIKIPEDIA که روزانه صدها میلیون بازدیدکننده دارن توجه کنید در خواهید یافت که علتش اینه که درباره ی هر مطلبی براتون حرف داره . یعنی اگر درباره ی انواع کدک های ویدئو تا انواع ادیان و کرات آسمانی و .... سرچ کنید در اونها مطالبی را خواهید یافت .

البته یک نکته را من مطمئنم که اگر مدیران این سایت یا هر سایت دیگر همچین جسارت و قدرت و ریسک پذیریی را داشته باشن که بخوان انجمنی ساده را که فقط در یک یا چند زمینه فعالیت میکنه به انجمنی همه منظوره با موضوعات گوناگونی مثل رایانه ، باستان شناسی ، هنر ، ادبیات ، فلسفه ، الهیات ، ریاضیات ، سرگرمی ، موسیقی ، نجوم ، فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی ، زمین شناسی ، تاریخ و ..... تبدیل کنن بعد از گذشت زمانی حدود 4 تا 6 سال میلیونها کاربر خواهند داشت و بسیار از WikiPedia یا امثال اون محبوب تر خواهند شد ، چرا که سایتهایی نظیر WikiPedia سایتهای تعاملی و یا انجمن نیستند و اگر شما چیزی را جستجو کنید نتیجه ی ثابتی را نشان میدن اما فرض کنید انجمنی داشته باشید به گستره ی WikiPedia با این تفاوت که وقتی کاربری چیزی را در اون جستجو کرد و سئوالی داشت اعضای انجمن و ناظران هم سریعا به اون شخص دیگر جوابهای لازم را بدن ......

البته بعد از زمان 4 تا 6 سالی که عرض کردم حتی اگر هدف شما فقط خیر خواهانه باشه و برای مادیات هم نباشه خودبخود ثروت و شهرتم هم به سراغ شما و این انجمن خواهد آمد . (که البته اینجوریش خیلی هم لذت بخشه)

در آخر این نکته ی تلخ را هم عرض کنم که بطور معمول ما ایرانیها با هر نوع تغییر اساسی مخالفت میکنیم و همیشه دنبال منافع و اهداف کوتاه مدت هستیم و چیزی را که به سالها صبر و زحمت به دست بیاد را خیلی دوست نداریم.

امیدوارم روزی ما هم انتقاد پذیر و تغییر پذیر شویم ، و به اهداف والا تر و بزرگتر و بلند مدت تر بیندیشیم. موفق باشید
    ویرایش توسط Media Stream : 05-07-2014 در ساعت 21:35
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

10. کاربران : 17 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

@media stream

ببخشید نظر شماست نباید پیام بدم ولی با چند خط اخر موافقم.خودمونو محدود کنیم به نرم افزار و ... بد میشه.باید فراگیر باشه همینطور که گفتید تاریخ و هنر و ورزش و و .... هم اضافه بشن.وقتی انجمن رو باز میکنن با دنیایی از اطلاعات رو برو باشن

از مدیر عزیز میخوام حتما این مورد رو بررسی کنن

12. کاربران : 13 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,309
    تشکر تشکر شده 
    2,145
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    @media stream

ببخشید نظر شماست نباید پیام بدم ولی با چند خط اخر موافقم.خودمونو محدود کنیم به نرم افزار و ... بد میشه.باید فراگیر باشه همینطور که گفتید تاریخ و هنر و ورزش و و .... هم اضافه بشن.وقتی انجمن رو باز میکنن با دنیایی از اطلاعات رو برو باشن

از مدیر عزیز میخوام حتما این مورد رو بررسی کنن
    خوب این طوری کلی از اهداف پرت میشیم.برات یه چندتا انجمن رو می فرستم که این کارو کردن و خیلی عقب افتادن.چون دوستان نمی تونن همزمان به هردو بحث یا چندین بحث رسیدگی کنند و یا برسن.این انجمن حواله ی سافت گذر هستش. یعنی کلا مخصوص سوال و جواب تهویه شده.
    فکر می کنم سمت و سوی انجمن به سمت تکنولوژی و الکترونیک رفته و مشخص شده.
    ویرایش توسط a.abedzadeh313 : 06-07-2014 در ساعت 11:47 دلیل: +
    مادری فرزند خود را هدیه کرد
    تقدیم در راه پسر فاطمه کرد..

14. کاربران : 15 تشکر کرده اند از شما a.abedzadeh313 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali79 نمایش پست ها
    خوب این طوری کلی از اهداف پرت میشیم.برات یه چندتا انجمن رو می فرستم که این کارو کردن و خیلی عقب افتادن.چون دوستان نمی تونن همزمان به هردو بحث یه چندین بحث رسیدگی کنند و یا برسن.این انجمن حواله ی سافت گذر هستش. یعنی کلا مخصوص سوال و جواب تهویه شده.
    فکر می کنم سمت و سوی انجمن به سمت تکنولوژی و الکترونیک رفته و مشخص شده.
    خب باید بررسی بشه.همینطورم که دوست عزیز گفتن طول میکشه.هر مورد و نظری که ارائه بشه فعلا باید اون هایی که شانس بیشتری در موفقیت دارن اولویت قرار بگیرن.حرفتون درسته.هم میتونه عقب گرد کنه انجمن هم میتونه به سمت جلو بره.

16. کاربران : 12 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    111
    تشکر تشکر شده 
    542
    اعتبار کاربر
    1

به نظرم اگه میشد اموزش های کامل + اموزش ویدئویی ( اپلود آپارات و ... ) هم قرار می دادید خیلی خوب مبشد .
    بخش سخت افزار هم یکم میشد بیشتر روش کار کرد خیلی بهتر بود . مثلا من الان بخوام یه لپتاب بخرم ایا تو فروم می تونم به قیمت و مزایا و معایب لپتاب های مختلف دسترسی داشته باشم ؟
    یکی از دوستان پیشنهاد استفاده از گوگل پلاس و ... داد که من مخالفم . پیشنهاد می کنم از امکانات داخلی استفاده کرد . مثلا اپارات و کلوب نمونه های بهتریه که کاربران ایرانی همه می تونن ازش استفاده کنند و محدودیت ندارند .

18. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما nejati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    423
    تشکر تشکر شده 
    358
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali79 نمایش پست ها
    راستی آدرس آر اس اس رو کپی و برام پیام کن.من نمیبینمش.
    سلام
    کد HTML:
    http://forum.softgozar.com/external.php?type=RSS2&forumids

20. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما hamidsr برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •