صفحه 23 از 24 اولین ... 1321222324 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 از مجموع 239

موضوع: قدردانی و معرفی ناظمین و کاربران فعال انجمن

1. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن سافت گذر

امشب مدیران عزیز جدید انجمن بهمراه کاربران فعال عزیز این دوره از انجمن معرفی میگردند ,

و انشاالله که هر ماه شاهد معرفی کاربران فعال بیشتر و شکوفایی و رشد بیشتر انجمن باشیم .

نمایش امضاء

2. نمایش تشکر

3. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با عرض سلام و آرزوی کلی سلامتی برای تک تک عزیزان انجمن سافت گذر

خوب همونطور که اعلام شده بود امشب معرفی ناظمین عزیز بازنشسته و ناظمین عزیز جدید و همینطور کاربران عزیز فعال این دوره انجمن را خواهیم داشت .
    قبل از هر چیز لازمه که بنده تک تک از تموم ناظمین عزیزی که در این مدت زحمات زیادی برای انجمن کشیدند و مسئولیت مدیریت بخش های انجمن را به دوش می کشیدند و همواره بیشترین سعی را در خصوص همکاری با انجمن و کاربران و جواب سوالات مربوطه را داشته و انجام میدادند تشکر و قدردانی مخصوصی را داشته باشم و همیشه آرزوی بهترین ها را توام با سلامتی براشون از خداوند منان خواسته و خواهانم . لذا به دلیل مشکلات عدیده زندگی در خصوص کار و مشغله های مربوطه و همچنین تحصیل و دانشگاه و سربازی و سایر موارد دیگه , فرصت و مجال همکاری بیشتری را برای تعدادی از ناظمین عزیز محدود و یا غیر ممکن کرده بود , لذا با توجه به درخواست این عزیزان ضمن تشکرهای فراوان و مجدد لیست این عزیزان بحضور معرفی میگردد .

1. ناظمین عزیز در بخش سیستم عامل , Amirkia , 7sky
    2 . ناظمین عزیز در بخش امنیت , Satanic , A (\/) ! Я
    3 . ناظم عزیز در بخش سیستمی و آفیس و اسناد , Ya Mahdi
    4 . ناظم عزیز در بخش آفیس و اسناد , mht429

5 . ناظم عزیز در بخش موبایل و تبلت , JOHN

و اما با توجه به ادامه فعالیتهای انجمن و تعهد در خصوص هرچه بیشتر کردن تلاش و همکاری و پربارتر کردن انجمن , و در راستای خدمت هر چه بیشتر به کاربران عزیز تیم مدیریت با مشاوره های بسیاری تصمیم گرفتیم که مسئولیت این عزیزان را به دوش عزیران دیگری که همیشه همکاری های لازم و تلاشهای مستمری در خصوص رشد و نمو انجمن را داشته اند , بگذاریم . و همیشه ارزوی موفقیت بیشتر و سلامتی بی قید و شرط را برای این عزیزان از خداوند منان خواسته و خواهانیم .
    لیست این عزیزان به حضور معرفی میگردند :

1 . ناظم عزیز اقا مهدی , Mahdinim , در بخش سیستم عامل
    2 . ناظم عزیز اقا حامد , Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ , در بخش سیستمی
    3 . ناظم عزیز اقا عارف , arefgh96 , در بخش موبایل و تبلت
    4 . ناظم عزیز اقا مسعود , Helper , در بخش مولتی میدیا

البته همیشه تیم مدیریت انجمن غافل از سایر کاربران عزیز فعال نبوده و نخواهد بود , لذا در همین راستا با توجه به فعالیت ها و همکاری های اخیر بی دریغ تعدادی از این عزیزان جهت قدر دانی و تشکر , لیست عزیزان فعال این دوره معرفی میگردند و همیشه آرزوی بهترین ها برای این عزیزان توام با سلامتی از خداوند منان خواسته و خواهانیم . البته به هر کدام از این عزیزان یکماه اشتراک رایگان محصولات سایت همیشه محبوب سافت گذر اهدا میگردد .

1 . کاربر عزیز همیشه فعال و یار و یاور همیشگی انجمن , صهبا
    2 . کاربر عزیز و فعال و با پشتکار , SajjadKhati
    3 . کاربر عزیز که در بخش مولتی میدیا بارها شاهد پست ها و مشاوره هاش بوده ایم , ghamari76
    4 . کاربر عزیز فعال , autumn1994
    5 . کاربر عزیز و فعال , shahrabiamir
    6 . کاربر عزیز و فعال , GONAHKAR

ضمنا کاربران عزیز فعال در اولین فرصت ایمیل خودشون که در سایت ثبت نام کرده اند را برای بنده بفرستند تا هر چه زودتر اشتراک آنها فعال گردد .

و در پایان امیدواریم که با تلاش و همت و پشتکار هرچه بیشتر این عزیزان و سایر کاربران عزیز انجمن , شاهد دوران پیشرفت و نمو و هر چه پربارتر شدن انجمن عزیزمان باشیم .
    یا حق
    نمایش امضاء

4. نمایش تشکر

5. عضو حرفه ای 7sky آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با عرض سلام و تبریک و آرزوی سربلندی برای ناظمین جدید و کاربران فعال..
    نمایش امضاء

6. نمایش تشکر

7. ناظم بخش Microtel آواتار ها
    نمایش اطلاعات

باسلام خدمت تمامی عزیزان

درابتدا خسته نباشید ویژه خدمت مدیران محترم بخشهای مختلف انجمن که نهایت سعی وتلاششون رو در حل مسایل ومشکلات کاربران گرامی انجام دادند. همچنین تبریک وتهنیت به ناظمین جدید و کاربران فعال انجمن و امیدواریم که با تلاش وپشتکاری که دارن انجمن روزبه روز بهتر و بهتر بشه.
    نمایش امضاء

8. نمایش تشکر

9. ناظم بخش Secure آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز. خیلی خوشحالم از اینکه ناظمین جدید رو میبینم.این دفعه من خیلی زود به ناظمین جدید تبریک گفتم. همچنین از سایر ناظمین و دوستان خودم هم تشکر میکنم که تو این چند مدت در انجمن حضور داشتن و برای انجمن زحمات زیادی کشیدن و از هیچ کمکی دریغ نکردن و همچنین خیلی ناراحتم که دیگه کمتر میتونم این عزیزان در انجمن ببینم. امیدوارم که ان شاءا... با حضور ناظمین جدید که جنابان Mahdinim، arefgh96، Helper و Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ هستن انجمن جونی تازه بگیره و با سرعت زیاد رو به پیشرفت حرکت کنه. اردتمندم.

10. نمایش تشکر

11. ناظم بخش Helper آواتار ها
    نمایش اطلاعات

درود

اول سلامی میکنم به ناظمین بازنشسته و همینطور مدیران محترم بخش ها و تبریک میگم به ناظمین جدید و هیمنطور خیلی از و مدیران زحمتکش متشکرم که بنده رو لایق پست مشخص شده دونستند و من ازتون کمال تشکر رو دارم , امیدوارم کنار هم بتونیم انجمنی بهتر و فعال تری رو ایجاد کنیم .

موفق باشید

12. نمایش تشکر

13. ناظم بخش arefgh96 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

به نام خدا
    با درود فراوان خدمت تمامی سافت گذری ها چه ناظم های عزیز چه کاربران گرامی و چه مدیران ارجمند، امیدوارم ایام به کام همه ی بزرگواران باشه.

شاید برای برخی از دوستان این بحث قابل قبول نباشه که ناظم بودن یا نبودن مدیر بودن یا نبودن تفاوت چندانی ندارن باهم! شاید اقای ناظم مقداری دستش باز تر باشه برای سر و سامان دادن به بخش مورد نظرش،باقی موضوع مانند اقای کاربر هستش. اصل هدف یک چیزه برای تمام اعضا،همه تلاش میکنند که به کاربران یاری برسونن و با دانششون چاره ای بر حل یک مشکل باشن و در نهایت موجب پیشرفت انجمنی باشن که خودشون اون رو به اینجایی که هست رسوندن.دوستانی که وقت خودشون در اختیار میگذراند تا مشکلی رو حل کنند و اون هم بدون هیچ چشمداشتی ،شاید بزرگترین چشمداشتشون لمس دکمه ی تشکری باشه که زیر پست هاشونه،که صد البته حقشونه و کمترین کاریه که میشه در قبال کمک انجام شدشون به فرد مقابل انجام داد مثال همین دوستان گرانقدر فعالمون.

خداقوت میگم به بچه هایی که مسئولیت سری قبل و قبل تر ناظمین انجمن رو بر عهده داشتند،امیدوارم ناظمین جدید نماینده ی خوبی برای سری قبل باشن

و تبریک میگم به ناظمین جدید و کاربران برتر این ماه انجمن
    و تشکر میکنم از عزیزانی که موجب شدند این فرصت رو پیدا کنم تا در جمع ناظمین انجمن فعالیت داشته باشم،باعث افتخاره برای بنده
    به امید فعالیت هرچه مفیدتر تک تک اعضای سافت گذر و داشتن انجمنی پویا
    در پناه خدا باشیم همه،یاعلی/
    نمایش امضاء

14. نمایش تشکر

15. عضو متخصص !!!۩♣JOHN♣۩!!! آواتار ها
    نمایش اطلاعات

عرض سلام و خسته نباشید به همه کاربران و ناظمین
    منم به نوبت خودم به همه ناظمین جدید و کاربران فعال تبریک میگم.امیدوارم که همیشه در انجمن بمونند و در کنار هم لحظات خوشی رو داشته باشند.

یک تشکر ویژه هم واسه اقا سیروس که تمام زحمات روی دوش ایشون هستخداقوت

16. نمایش تشکر

17. عضو ثابت Hwoarang آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام به همه.تبریک میگم به ناظمین جدید.آرزو میکنم انجمن با حضور این دوستان رنگ تازه ای به خودش بگیره.
    به تمام ناظمین سابق هم خسته نباشید عرض میکنم. در پناه حق

18. نمایش تشکر

19. عضو ثابت Bluetooth آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام عرض شد.باعث خرسندیه که می بینم مجدداً ناظمین و کاربران فعال معرفی می شوند. تقریبا 8 ماه پیش بود
    که یه گروه از ناظمین معرفی شدند و الان ناظمین جدید معرفی شدند. ارزو می کنم که در کنار خانواده شاد و تندرست
    باشند.هم ناظمین گذشته،هم ناظمین فعلی و هم ناظمین جدید
    نمایش امضاء

20. نمایش تشکر

صفحه 23 از 24 اولین ... 1321222324 آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •