نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: مشکل خالی بودن فروشگاه سایت

1. نمایش اطلاعات

پیش فرض مشکل خالی بودن فروشگاه سایت

من وقتی میخوام در فروشگاه سایت برنامه ها رو مشاهده کنم هیچ برنامه ای وجود نداره با همه مرورگر ها هم امتحان کردم مشکل چیه؟

2. نمایش تشکر

3. نمایش اطلاعات

کسی نمیدونه مشکل من چیه؟

4. نمایش تشکر

5. عضو متخصص M-AUDIO آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با سلام و احترام

دوست گرامی این گونه مسایل رو تنها مسئولین سایت بهش آگاه هستند و باید از قسمت ارتباط با ما خود سایت پیگیر باشید. موفق باشید.

6. نمایش تشکر

7. عضو حرفه ای صهبا آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط alireza.za
    من وقتی میخوام در فروشگاه سایت برنامه ها رو مشاهده کنم هیچ برنامه ای وجود نداره با همه مرورگر ها هم امتحان کردم مشکل چیه؟
    قسمت فروش اصلا فکر نمى کنم فعال باشه.چند وقت پيش مى خواستم در خواست يک نرم افزار رو بدم ديدم درخواست ارسال نمى شه يا اگه اشتباه نکنم قسمتى که وارد پرداخت مى شد غير فعال بود.به سايت که اطلاع دادم و دليل رو پرسيدم گفتند بخش فروش تا اطلاع ثانوى تعطيل هست.

sent from my Nokia1100 using tapatalk
    نمایش امضاء

8. نمایش تشکر

9. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط alireza.za
    نوشته اصلی توسط صهبا
    قسمت فروش اصلا فکر نمى کنم فعال باشه.چند وقت پيش مى خواستم در خواست يک نرم افزار رو بدم ديدم درخواست ارسال نمى شه يا اگه اشتباه نکنم قسمتى که وارد پرداخت مى شد غير فعال بود.به سايت که اطلاع دادم و دليل رو پرسيدم گفتند بخش فروش تا اطلاع ثانوى تعطيل هست.

sent from my Nokia1100 using tapatalk
    سلام .
    بله دقیقا , فعلا فروشگاه غیر فعال هست , در این مدت چندین بار چنین مواردی برای سایت پیش آمده بود , که با فعال شدن آن حتما اطلاع رسانی خواهند کرد البته در خود سایت ,
    ویرایش توسط S!RUS : 09-04-2021 در ساعت 23:01
    نمایش امضاء

10. نمایش تشکر

11. نمایش اطلاعات

پیش فرض عدم نمایش فروشگاه

شاید بخش فروشگاهی هنوز فعال نشده و اگر با چند مرورگر امتحان کردین احتمالا مشکل از خود سایت باشه که میتونید با مدیریت در میون بزارید.

12. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط yoosefahmadi
    شاید بخش فروشگاهی هنوز فعال نشده و اگر با چند مرورگر امتحان کردین احتمالا مشکل از خود سایت باشه که میتونید با مدیریت در میون بزارید.
    درود
    کاربر گرامی اگر به تاریخ پست مربوطه نگاه کنید متوجه خواهید شد که سوال و پست فوق مال 6 سال پیش هست .
    اگر در حال حاضر هر نوع مشکلی در خصوص سایت دارید میتونید مطرح کنید.
    موفق باشید
    نمایش امضاء

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •