سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 10 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 93

موضوع: مباحث waterfox

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها

1-پس فایرفاکسی که سافت گذر گذاشته چیه(منظورم ورژن 17 64 بیتی)؟
    منظور شما در پست قبلی بد متوجه شدم . فکر کردم منظور شما از دو نسخه ، نسخه 17 64 بیتی فایرفاکس و واترفاکسه . به نسخه سافتذر دقت نکرده بودم .

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    منظور شما در پست قبلی بد متوجه شدم . فکر کردم منظور شما از دو نسخه ، نسخه 17 64 بیتی فایرفاکس و واترفاکسه . به نسخه سافتذر دقت نکرده بودم .
    اتفاقا منظور بنده هم همینه؛یعنی چرا در حال حاضر هم خود فایرفاکس نسخه 64 بیت داره(اما آلفا) و هم پروژه ای به نام واترفاکس که اون هم 64 بیته اومده روی کار؟!

هم چنین چرا هیچ کدوم از نسخه های 64 بیت خود فایرفاکس،فاینال نمیشن و توی آلفا میمونن؟

ممنون

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

اتفاقا منظور بنده هم همینه؛یعنی چرا در حال حاضر هم خود فایرفاکس نسخه 64 بیت داره(اما آلفا) و هم پروژه ای به نام واترفاکس که اون هم 64 بیته اومده روی کار؟!

هم چنین چرا هیچ کدوم از نسخه های 64 بیت خود فایرفاکس،فاینال نمیشن و توی آلفا میمونن؟

ممنون
    اون چیزی که مسلمه اینه که فایرفاکس نتونسته نسخه فینال 64 بیتی مرورگرشو ارایه کنه . شاید به خاطر انه که موزیلا هنوز نتونسته مرورگر 64 بیتی رو به اون کیفیت مطلوب برسونه .یعنی مرورگر 64 بیتی موزیلا نتونسته برتریشو نسبت به نسخه 32 بیتی در ویندوز های 64 بیتی نشون بده . از این برای این شرکت فرقی نمیکنه بود نبود نسخه 64 بیتی.(این گفته ها حدس منه)
    تا زمانی که نسخه فینال موزیلا بیرون نیاد واترفاکس به کار خود ادامه خواهد داد . مرورگر هایی 64 بیتی دیگری هم مثل واترفاکس وجود دارند که بر مبنای فایرفاکس ساخته شده اند .

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض دانلود Waterfox 14.0.2 x64 Final

دانلود Waterfox 14.0.2 x64 Final با لینک مستقیم از سایت نرم افزار :

Waterfox - a browser based on the source code of the popular browser Mozilla Firefox, and designed specifically for 64-bit operating systems Windows. Waterfox has all the functionality inherent to Firefox, but thanks to the optimization of the code allows the user to achieve higher speed operation of the web browser. From its original (Mozilla Firefox) Waterfox, mainly characterized by the fact that this assembly is compiled specifically for the architecture of the 64 computers running the Windows 7 operating system. And the focus on the 64th Waterfox model appeared in much earlier than in the classic Fox. The most complete use of all advantages of a modern organization of memory allowed its developers to raise still higher the already high-speed Internet downloads villages that can provide Firefox. In addition, the browser is now faster to load.

Features:

Pop-Up Blocker (born pop-up)
    Support for tabs (English tabbed browsing) (multiple pages in one window)
    Built-in search bar in search engines and dictionaries
    The so-called "Live Bookmarks" (born Live bookmarks) - a mechanism for integrating RSS-flows
    Ample opportunities for setting up the behavior and appearance
    Support for multiple extensions
    Built-in tools for web developer
    Automatic updating of both the browser and its extensions (version 1.5)
    Display content immediately (makes it comfortable to continue surfing even with incomplete page loads, especially when a slow connection and a large number of embedded objects)

English version

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen9010 نمایش پست ها
    سلام
    بحثی که میخواستم راه بندازم پیرامون فایرفاکس 32 بیتی یا 64 بیتی هست
    از آینجایی که فایرفاکس تا به حال نسخه ی معمولی 64 بیتی نساخته اخیرا یک نرم افزار به اسم واترفاکس جایگزین فایرفاکس 64 بیتی شده
    واترفاکس دقیقا همان فایرفاکس است و از سورس های فایرفاکس داخل آن استفاده شده و تنها تفاوتی که داره اینه که مخصوص ویندوز های 64 بیتی هست
    حالا ممکنه برای بعضی سوال پیش بیاد که فرق فایرفاکس 32 بیتی با 64 بیتی چیه ؟!
    فرق تنها توی سرعت اون هست
    مخصوصا برای کسایی که وبگردی زیاد توی اینترنت دارن و کلی صفحه توی فایرفاکسشون باز میکنن و ویندوز 64 بیتی دارند من پیشنهاد میکنم که واترفاکس رو هم امتحان کنین
    صفحه اصلی واترفاکس (فقط مخصوص ویندوز های 64 بیتی هست)
    دانلود آخرین نسخه واترفاکس
    دوست عزیز این مبحث قبلا مطرح شده شما باید اونجا پست می دادید!
    از درست کردن تایپیک تکراری خود داری کنید اول یک سرچ بکنید اگر نبود بعد تایپیک بزنید!
    ویرایش توسط Architect : 02-08-2012 در ساعت 19:01
    The Best or nothing

8. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    238
    اعتبار کاربر
    1

واترفاکس از همه لحاض ظاهری و افزونه ها کاملا شبیه به فایرفاکس 32 بیتی هستش ولی در باطن تنها فرقی که داره سرعت بالا تر و امنیت بالاتر از فایرفاکس 32 بیتی هستش واترفاکس برای ویندوز های 64 بیت ساخته شده و عملا طوری برنامه نویسی شده که با این سیستم عامل ها سازگار باشه

در واقع میتوان گفت واترفاکس اولین مرورگر انحصاری برای سیستم عامل های 64 بیتی هستش

بنظرتون مرورگر های دیگه ایی هم مثل موزیلا دست به برنامه نویسی مرورگر هایی دیگه ایی مثل واتر فاکس میزنن ؟مثلا اپرا 64 بیتی و یا کروم 64 بیتی؟بنظرتون اگه این شرکت ها دست به ساخت مرورگر 64 بیتی بزنن میتون از واترفاکس مرورگری بهتر برای 64 بیتی ها بسازن؟
    رفیق چپ رو اسب راست سرباز ها حرکت و جنگ هم دراز

10. تشکرها از این نوشته :

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض یک ترفند جالب در WaterFox

سلام
    3 ماه پیش یک ترفند رو از اینترنت خوندم که سرعت اینترنت رو به 150 مگ در ثانیه می رسونه!(البته Local)یعنی داخلی شما یک فایل رو از روی سیستم باید بکشی توی FirFox یا WaterFox بعدش پنجره Save که باز شد گزینه Save رو بزنی و بعدش OK کنی بعد می تونی با سرعت 150 MB/S دانلود داشته باشی!

خوب البته بماند که Local هستش ولی برای اینکه ثابت کنیم سرعتمون 150 هستش این راه رو برید!

نظرتون رو درباره این ترفند بگید که آیا میدونستید یا نه و چطور بود و کار کرد و ...!
    مباحث waterfox تصاویر پیوست شده
    The Best or nothing

12. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hsp نمایش پست ها
    سلام
    3 ماه پیش یک ترفند رو از اینترنت خوندم که سرعت اینترنت رو به 150 مگ در ثانیه می رسونه!(البته local)یعنی داخلی شما یک فایل رو از روی سیستم باید بکشی توی firfox یا waterfox بعدش پنجره save که باز شد گزینه save رو بزنی و بعدش ok کنی بعد می تونی با سرعت 150 mb/s دانلود داشته باشی!

خوب البته بماند که local هستش ولی برای اینکه ثابت کنیم سرعتمون 150 هستش این راه رو برید!

نظرتون رو درباره این ترفند بگید که آیا میدونستید یا نه و چطور بود و کار کرد و ...!
    بنده این رو نمیدونستم.

حالا این چه کاریه یه فایلی که روی سیستم هست رو دوباره بندازیم روی مرورگر و مرورگر اون فایل رو دوباره در جای دیگه ای از هارد ذخیره کنه؟ خب کپی میکنیم!

سرعتش هم در سیستم من 70 مگ بود!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

14. تشکرها از این نوشته :

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

بنده این رو نمیدونستم.

حالا این چه کاریه یه فایلی که روی سیستم هست رو دوباره بندازیم روی مرورگر و مرورگر اون فایل رو دوباره در جای دیگه ای از هارد ذخیره کنه؟ خب کپی میکنیم!

سرعتش هم در سیستم من 70 مگ بود!
    دوست عزیز منظور بنده این بودش که فایل رو طوری نشون میدیم که انگار داریم با سرعت 140 مگ دانلودش می کنیم حالا سرعت رو متغیر بگیرید ولی پایین ترینش همون 13 14 مگ هست دیگه!
    ولی کلا یعنی می تونید از این به عنوان سرعت دانلودتون عکس بگیرید پس اگر کسی اینطوری بهتون نشون داد گولشو نخورید اینها LOcal هستش یعنی داخلی!

حالا فهمیدید منظور بنده رو؟

راستی IDM رو هم باید بگم امکان این کار وجود نداره!یعنی اصلا نمیشه کلکش زد!
    The Best or nothing

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Architect برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    238
    اعتبار کاربر
    1

آقا من هر کاری کردم نتونستم اخرین نسخه از فلش پلیر رو روی این مرورگر قدرتمند نصب کنم اگر کسی میدونه چطوری باید این پلاگین رو نصب کرد حتمی بگه

چون بدون پلاگین فلش پلیر اصلا وب گردی به دل نمیچسبه
    رفیق چپ رو اسب راست سرباز ها حرکت و جنگ هم دراز

صفحه 2 از 10 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •