سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 146 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 1451

موضوع: مباحث FireFox

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    411
    تشکر تشکر شده 
    251
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث FireFox

توسط SpeedyFox تنها با یک کلیک و بدون نیاز به نصب می توانید فایر فاکس خود رابهینه سازی کنید و باعث افزایش سرعت این مرورگر شوید.
    مرورگر موزیلا فایرفاکس ، مرورگری بسیار سریع است اما به مرور زمان کند میشود و
    دلیلش هم تکه تکه شدن پایگاه داده های عمومی آن است.
    نرم افزار “SpeedyFox “یا همان روباه تیزرو یک نرم افزار رایگان و کم حجم است که با بهینه کردن تنظیمات کوکی‌های فایرفاکس و همچنین فشرده سازی حجم “SQLITE databases “باعث سریعتر اجرا شدن فایرفاکس و سایر فرایندهای وابسته به آن می‌شود.
    این نرم افزار کاملا ایمن بوده و کاری به بوکمارک ها، مدیریت پسوردها و سایر گزینه های امنیتی موجود در مرورگر فایرفاکس شما ندارد و می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده می باشد.
    لینک دانلود ....
    کد:
    http://www.crystalidea.com/speedyfox

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما feelgood برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: افزایش سرعت و بهینه سازی مرورگر فایر فاکس

سلام
    قبلا استفاده کرده بودم چیز جالبیه توصیه میکنم دوستان استفاده کنند.

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: افزایش سرعت و بهینه سازی مرورگر فایر فاکس

خیلی مرسی

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض تمامی مشکلات،ابهامات و مباحث مربوط به Firefox

بررسی تمامی مباحث مربوط به فایرفاکس Firefox
    با همکاری شما دوستان

فایرفاکس موزیلا (به انگلیسی: Mozilla Firefox) (مخفف شده آن به صورت رسمی Fx، اما به صورت غیر رسمی FF) مرورگر وب آزاد و بازمتن برگرفته از موزیلا اپلیکیشن سویت است که توسط بنیاد موزیلا اداره می‌شود. بر اساس آمار ماه ژانویهٔ ۲۰۱۰ شرکت نت اپلیکیشنز، ۲۴٫۴۳٪ کاربران اینترنت از این مرورگر استفاده می‌کنند و دومین مرورگر پرطرفدار جهان پس از اینترنت اکسپلورر می‌باشد.این مرورگر بیشتر بین کاربران توزیع‌های لینوکس محبوبیت دارد، رفته‌رفته با پدیدار شدن مشکلات امنیتی در پراستفاده‌ترین مرورگرهای وب مانند اینترنت اکسپلورر، کاربران دیگر سیستم‌عامل‌های رایانه‌ای از قبیل ویندوز و مکینتاش نیز استفاده از این مرورگر را آغاز کرده‌اند، تا جایی که مستقل از یک سیستم‌عامل مشخص، بیش‌استفاده‌شده‌ترین مرورگر جهان می‌باشد.با گسترش وب و اهمیت بحث تبلیغات طراحان به فکر ایجاد صفحاتی افتادند که بدون خواست کاربر گشوده شوند. با استفاده از امکان pop-up blocker موزیلا، این صفحات امکان ایجاد مزاحمت را ندارند. این گزینه برای مرورگر قابل تنظیم است. یکی از ویژگی‌های موزیلا امکان گشودن چند صفحه در یک پنجره (tabbed browsing) است. این قابلیت به دلیل استقبال کاربران و همچنین کاربرد وسیع در مدت کوتاهی بین تمام مرورگرها شایع شد اما می‌توان موزیلا را از پایه گزاران آن نام برد. هرچند در نسخه‌های اولیهٔ این برنامه قابلیت tabbed browsing برای تعداد بالای صفحات امکان مدیریت آنها را سلب می‌کرد ولی در نسخه‌های اخیر به راحتی می‌توان با کشیدن و رها کردن (drag-and-drop) مکان تب‌ها را مدیریت کرد. قابلیت RSS قوی این مرورگر، امکان پاک کردن آسان اطلاعات شخصی (tools->clear->private data)، امکان کشیدن و رها کردن متن به باکس جستجو، حمایت از SVG و CSS۲ وCSS۳ و JavaScript، حمایت از صفحات طراحی شده با فناوری نوین آژاکس (AJAX)، حمایت از قابلیت‌های ویژهٔ CMS‌های رایج، همکاری گسترده با شرکت‌های بزرگ مانند eBay و موتورهای جستجوی یاهو و گوگل و ده‌ها قابلیت سازگارانهٔ دیگر موزیلا را از جمع مرورگرهای آماتور جدا کرده و باوجود سادگی و محیط دوست داشتنی، آن را به یکی از Browser‌های پیشرفته بدل می‌کند.
    منبع:ویکی‌پدیا®
    اگر سوالی یا مشکلی دارید دریغ نکنید بپرسید حتما جواب خواهید گرفت.

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Re: تمامی مشکلات،ابهامات و مباحث مربوط به Firefox

سلام دوست عزیز
    من بر روی مررو گر موزیلا افزونه های زیادی نصب کردم اما بعضی هاشو که لازم نداشتم disable کردم،می خواستم بدونم آیا این افزونه هایی که disable شدن هم باعث سنگینی موزیلا و کند شدنش میشه یا نه؟
    2-کاربرد افزونه KeyScrambler را کامل توضیح دهید.
    3-بهترین افزونه جهت امنیت در موزیلا معرفی بفرمایید.
    4-افزونه AddonFox installer نصب کردم اما وقتی پنجرشو باز میکنم گزینه هاشو نشون نمیده،قبلا فعال بود،به نظر شما علت چیست؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaqwe
    سلام دوست عزیز
    من بر روی مررو گر موزیلا افزونه های زیادی نصب کردم اما بعضی هاشو که لازم نداشتم disable کردم،می خواستم بدونم آیا این افزونه هایی که disable شدن هم باعث سنگینی موزیلا و کند شدنش میشه یا نه؟
    2-کاربرد افزونه KeyScrambler را کامل توضیح دهید.
    3-بهترین افزونه جهت امنیت در موزیلا معرفی بفرمایید.
    4-افزونه AddonFox installer نصب کردم اما وقتی پنجرشو باز میکنم گزینه هاشو نشون نمیده،قبلا فعال بود،به نظر شما علت چیست؟
    اگر افزونه رو غیر فعال کنید تاثیر خاصی نداره روی سرعت فایرفاکس ولی اگه افزونه ها با هم فعال باشد سرعت کند خواهد شد
    تا اونجایی که من میدونم KeyScrambler یک افزونه ی امنیتی هست که از دکمه هایی که روی کیبورد فشرده میشه در فروم ها و فرم ها و سرویس های ایمیل محافظت میکنه
    اگر افزونه ای مشکل داره بهتره اون رو حذف و دوباره نصب کنید ممکنه با افزونه های دیگه تضاد داشته باشه
    بهترین افزونه های فایرفاکس رو میتونید از اینجا دانلود کنید:
    کد:
    http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CAYQFjAA&url=https%3A%2F%2Faddons.mozilla.org%2Fen-US%2Ffirefox%2Fextensions%2Fprivacy-security%2F&rct=j&q=security%20addon%20for%20firefox&ei=xdjeTL2pE47wsgbZusTzCw&usg=AFQjCNH0KqEnAWNWHznilCkUdIJP5O41zg&cad=rja
    کد:
    http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CA0QFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.makeuseof.com%2Ftag%2Fbest-firefox-addons-for-enhancing-security-and-privacy%2F&rct=j&q=security%20addon%20for%20firefox&ei=xdjeTL2pE47wsgbZusTzCw&usg=AFQjCNGAJUNYl_ajra7yPNTaXNI28saTNg&cad=rja
    کد:
    http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=4&ved=0CBMQFjAD&url=http%3A%2F%2Fmashable.com%2F2007%2F07%2F25%2Ffirefox-security%2F&rct=j&q=security%20addon%20for%20firefox&ei=xdjeTL2pE47wsgbZusTzCw&usg=AFQjCNFVRlIyjKTlO4OSyqkJxMipOliNjg&cad=rja

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    می خواستم بدونم چطور می تونم از افزونه های فایرفاکس بکآپ بگیرم؟ افزونه های FEBE و CLEO که جهت بکاپ گیری هستند رو نصب کردم اما طریقه کار باهاشون رو بلد نیستم.اگه راه دیگری وجود دارد بفرمایید،در غیر این صورت بگید چطور با استفاده از افزونه های فوق بکاپ بگیرم.ممنون

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaqwe
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم چطور می تونم از افزونه های فایرفاکس بکآپ بگیرم؟ افزونه های FEBE و CLEO که جهت بکاپ گیری هستند رو نصب کردم اما طریقه کار باهاشون رو بلد نیستم.اگه راه دیگری وجود دارد بفرمایید،در غیر این صورت بگید چطور با استفاده از افزونه های فوق بکاپ بگیرم.ممنون
    FEBE عالیه
    کافیه نصبش کنید بعد در منوی Tools گزینه ای به نام FEBE مشاهده خواهید کرد روش کلیک کنید و Quick backup رو بزنید و اول مکانی برای ذخیره و سپس افزونه هایی که میخواهید بک اپ بگیرید رو انتخاب کنید و Backup now رو بزنید همین.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    اعتبار کاربر
    1

سلام به همگی.خواستم بگم مثلا من وقتی یک سایت را برای دفعه اول باز میکنم یک مقداری طول میکشد و در دفعه دوم وقتی که دوباره ان را باز میکنم باز هم طول میکشد در صورتی که نباشد طول بکشد چون یکبار انرا اجرا کرده بودم باید در دفعه دوم 10برابر سریعتر آنرا باز کند مثل کروم ولی فایرفاکس اینطوریه.اگه میشه راهنمایی کنید مشکلم را برطرف کنم؟!!!!!!
    ویرایش توسط S!RUS : 04-07-2014 در ساعت 19:32

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_i7
    سلام به همگی.خواستم بگم مثلا من وقتی یک سایت را برای دفعه اول باز میکنم یک مقداری طول میکشد و در دفعه دوم وقتی که دوباره ان را باز میکنم باز هم طول میکشد در صورتی که نباشد طول بکشد چون یکبار انرا اجرا کرده بودم باید در دفعه دوم 10برابر سریعتر آنرا باز کند مثل کروم ولی فایرفاکس اینطوریه.اگه میشه راهنمایی کنید مشکلم را برطرف کنم؟!!!!!!
    سلام
    شما از چه نسخه ای استفاده مینمایید؟
    به قمت Tools بروید و Option رو باز کنید و به تب Privacy بروید و قسمت History را روی Remember History بگذارید.
    ضمنا Private Browsing را هم خاموش کنید.از قسمت Tools و سپس Stop Private browsing
    ویرایش توسط S!RUS : 04-07-2014 در ساعت 19:33

13. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 146 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 2 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 2 مهمان در این انجمن حضور دارند)