سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 136 از 146 اولیناولین ... 3686126134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 از مجموع 1454

موضوع: مباحث FireFox

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    81
    اعتبار کاربر
    0

باسلام

اون قدیما یادش بخیر.
    زود جواب می گرفتیم ولی حالا !!!

چنین گفت پیغمـبـر راستــگـوی......... زگهواره تاگور دانـش بجــوی

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسین نمایش پست ها
    بسمه تعالی
    باسلام

در مورد این فایر فاکس نسخۀ42 که برای سیستمهای 64 بیتی هم ارائه شده ، کارکردش چه جوره؟ منظورم اینه که نسبت به واترفاکس یا سایبرفاکس برتری و امتیازی داره یا نه؟

سلام
    با جست و جویی که کردم مشخص شد که کلا واتر فاکس و فایرفاکس از لحاظ محیطی که برنامه نویسی شدند با هم فرق دارند.(تفاوتشون بیشتر از لحاظ برنامه نویسی هست تا قابلیت های مورد نیاز کاربر. می تونید این لینک رو مطالعه کنید.)
    ولی اگه بحث برتری باشه طبق اینجا فایر فاکس42 در حال حاضر نه تنها نسبت به واتر فاکس و سایبر فاکس بلکه نسبت به مرورگرهایی مثل کروم و IE و سافاری و ... برتری امنیتی داره. گویا متدی توش پیاده شده که کابر در حالت private browsing امنیت کاملی داره. امنیتی که هیچ کدوم از مرورگرهای مثل کروم یا اپرا و ... تا حالا برای حفظ کاربر از ردیابی شدن، ارائه ندادند.
    این لینک فارسی رو هم یافتم:
    عنوان: فایرفاکس مرورگری کاملاًخصوصی وامن.پاسخی به تمام نقص های امنیتی
    ویرایش توسط صهبا : 19-11-2015 در ساعت 23:56 دلیل: +

رم -------------- مرورگرکروم

3. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    81
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
    سلام
    با جست و جویی که کردم مشخص شد که کلا واتر فاکس و فایرفاکس از لحاظ محیطی که برنامه نویسی شدند با هم فرق دارند.(تفاوتشون بیشتر از لحاظ برنامه نویسی هست تا قابلیت های مورد نیاز کاربر. می تونید این لینک رو مطالعه کنید.)
    ولی اگه بحث برتری باشه طبق اینجا فایر فاکس42 در حال حاضر نه تنها نسبت به واتر فاکس و سایبر فاکس بلکه نسبت به مرورگرهایی مثل کروم و IE و سافاری و ... برتری امنیتی داره. گویا متدی توش پیاده شده که کابر در حالت private browsing امنیت کاملی داره. امنیتی که هیچ کدوم از مرورگرهای مثل کروم یا اپرا و ... تا حالا برای حفظ کاربر از ردیابی شدن، ارائه ندادند.
    این لینک فارسی رو هم یافتم[/VLBUTTON]
    بسمه تعالی
    سلام

منظور از ردیابی چیه؟ یعنی رد طرف رو اگه به سایتهای غیر مجاز و فیلتر بره می زنند یا این که اگر کلاهبرداری-خدای نکرده- بخواد بکنه گیر میافته؟
    اونی که برا ما مهمه سرعت مرورگره . فایر فاکس خوبه ولی همین نسخۀ 42 هم بعد از مدتی سرعتش کم میشه!ولی بنده سایبرفاکس رو بهتر از فایر فاکس دیدم.ولی نمیدونم چرا دیگه سافت گذر نسخه های جدید را رو سایت نمیذاره.همین چند روزه نسخۀ42 سایبر هم تولید شده ولی تو سایت نیست.
    یعنی چون فایرفاکس نسخۀ64بیتی را ارائه میده دیگه نسخه های مشابه ارائه نمی شه؟
    ویرایش توسط S!RUS : 21-11-2015 در ساعت 09:51 دلیل: ویرایش نقل قول

چنین گفت پیغمـبـر راستــگـوی......... زگهواره تاگور دانـش بجــوی

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسین نمایش پست ها
    بسمه تعالی
    سلام

منظور از ردیابی چیه؟ یعنی رد طرف رو اگه به سایتهای غیر مجاز و فیلتر بره می زنند یا این که اگر کلاهبرداری-خدای نکرده- بخواد بکنه گیر میافته؟
    اونی که برا ما مهمه سرعت مرورگره . فایر فاکس خوبه ولی همین نسخۀ 42 هم بعد از مدتی سرعتش کم میشه!ولی بنده سایبرفاکس رو بهتر از فایر فاکس دیدم.ولی نمیدونم چرا دیگه سافت گذر نسخه های جدید را رو سایت نمیذاره.همین چند روزه نسخۀ42 سایبر هم تولید شده ولی تو سایت نیست.
    یعنی چون فایرفاکس نسخۀ64بیتی را ارائه میده دیگه نسخه های مشابه ارائه نمی شه؟
    سلام
    تا آن جایی که اطلاع دارم منظور از ردیابی بیشتر بررسی رفتار های اینترنتی کاربر هست اونم جهت پیداکردن سلیقه و علاقه مندی های شخص. که حالا این علاقه مندی ها بیشتر در زمینه ی خرید های اینترنتی هست(فروش بیشتر برای شرکت های تجاری) مثلا وقتی در فلان سایت فروش اینترنتی شما کالای x رو می خرید در صورتی که رفتارشما تحت نظر باشه وقتی به سایت دیگه ای می رین ممکنه با تبلیغ ابزار جانبی همان کالای x رو به رو بشید. شما اونقدر این تبلیغ رو می بینید که ناخودآگاه روش کلیک می کنید ببینید چی هست و ممکنه اون رو هم بخرید چون کالای x رو خریدید و ممکنه به دردتون بخوره.باز به فلان سایت می رید و باز با تبلیغ ابزار جانبی دیگه ای از همان کالای x اولیه رو به رو میشید و... خلاصه به تدریج شما پول بیشتر و بیشتری رو خرج می کنید و دلیلش هم تبلیغ های هوشمندانه ای هست که شما را صفحه به صفحه ی اینترنت تعقیب کرده.
    البته اگر نظر شخصیم رو بخوام بگم این روش بیشتر در کشورهای اروپایی و آمریکا نتیجه داره تا ایران ما.
    این یک مورد بازرگانی هست.موارد دیگه هم محتمل هست.
    اگر سرعت موزیلاتون میاد پایین به طور مرتب کش اون رو خالی کنید و افزونه ها و پلاگین های غیر ضروری رو غیرفعال کنید و باقی رو به روز.
    در مورد اینکه چرا سافت گذر نسخه های جدید نگذاشته به سیاست های خودش برمی گرده و واقعا نمی شه گفت چون حالا نسخه ی 64بیت فایرفاکس ارائه شده دیگه واترفاکس یا سایبر فاکس ارائه نمیشه.باید دید چی پیش میاد.

6. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

با سلام .
    از دوستانیکه در مورد تصاویری که پیوست میکنم تجربه ای دارند و راهنمایی میکنند , ممنونم .
    کلا مواردی که در تصویر هست و لیست کرده به چه دلیل هست و ایا نیاز به اقدامی داره ؟
    اگه در مورد همین گزینه پریوات ( مرور خصوصی ) توضیحی بدید که چگونه عمل میکنه و ... ممنونم .

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

با سلام
    چه کنیم وقتی که آخرین بیلد ویندوز 10 نسخه 64 بیتی را نصبیدیم بعد که فایرفاکس نسخه 42 رو نصب میکنیم و بعدش آخرین بیلد Kaspersky و Roboform را هم نصب میکنیم (دقیقا همه این بیلدها در ویندوز 7 هم نصب بودن و مشکلی نبود) اما بعدش متوجه میشیم که افزونه های مربوط به این دو برنامه ذکر شده در بقیه مرورگرها نصب شده و کار می کنن بجر فایرفاکس !!!!!!!!!!!
    ای خدا !!!!!
    با تشکر

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

سلام کسی میتونه منو راهنمایی بکنه چگونه از دست این لینک باکس و تروجان های دیگر رها بشم هروفت بخواهم وارد سایتی بشوم اوین این صفحه باز میشه چیکارکنم؟

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,535
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط کامپیوتر نمایش پست ها
    سلام کسی میتونه منو راهنمایی بکنه چگونه از دست این لینک باکس و تروجان های دیگر رها بشم هروفت بخواهم وارد سایتی بشوم اوین این صفحه باز میشه چیکارکنم؟
    سلام
    و خیلی به انجمن خوش آمدید .
    دوست عزیز در مورد مشکلتون یه مقدار بیشتر توضیح بدید و در صورت امکان یه تصویر بزارید . منظورتون از لینک باکس و تروجان چیه ؟ ضمنا انتی ویروس تون چیه ,
    ایا منظورتون صفحات پاپ آپ هایی هست که در زمان ورود به سایر سایتها ناخواسته باز میشه ؟
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    347
    تشکر تشکر شده 
    438
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    من ی مشکلی یا اپدیت کردن فایرفاکس دارم!... هر بار که نسخه جدیدش میاد و سافت گذر میذاره اون نسخه رو من از طریق خود مرورگر برای اپدیت اقدام میکنم ولی مرورگر میگه شما اخرین نسخه رو نصب دارین!... بعد مثلا حدود یکی دو هفته بعد از طریق همون مرورگر اقدام میکنم اپدیت میشه... قضیه چیه؟ چرا اینجوریه؟
    هرگاه با در بسته ای روبرو شدی که قفل بزرگی به ان زده شده نا امید نشو چون اگه قراربود اون در باز نشه جاش دیوار میساختن

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.iman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ی مشکلی یا اپدیت کردن فایرفاکس دارم!... هر بار که نسخه جدیدش میاد و سافت گذر میذاره اون نسخه رو من از طریق خود مرورگر برای اپدیت اقدام میکنم ولی مرورگر میگه شما اخرین نسخه رو نصب دارین!... بعد مثلا حدود یکی دو هفته بعد از طریق همون مرورگر اقدام میکنم اپدیت میشه... قضیه چیه؟ چرا اینجوریه؟

سلام
    احتمال داره همان موقع که شما روی گزینه ی چک برای آپدیت می زنید برنامه نتونسته باشه به درستی با سرور ارتباط برقرار کرده باشه یا ممکنه جوابی از سرور نگرفته باشه به همین دلیل به شما بگه نسخه ی فعلی به روز هست.
    احتمال دیگری که ممکنه محتمل باشه اینه که نسخه ی جدید در سرور قرار داده نشده باشه.

14. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 136 از 146 اولیناولین ... 3686126134135136137138 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)