سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16

موضوع: سوال در مورد آموزش آی تونز

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    364
    تشکر تشکر شده 
    389
    اعتبار کاربر
    1

سلام خسته نباشید
    چجوری میتونم بفهمم چقدر تو Apple ID اعتبار دارم؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

از قسمت بالایی آیتونز، گزینه ی Store رو انتخاب کنید، گزینه ی View Account رو بزنید.
    در حالت کلی وقتی وارد iTunes Store هم میشید بهتون نشون میده سمت راست که چند دلار دارید.

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    364
    تشکر تشکر شده 
    389
    اعتبار کاربر
    1

سلام خسته نباشید
    1) اگه من اپل آیدی گوشیم رو عوض کنم نرم افزارهایی که خریدم و دانلود کردم از روی گوشیم پاک میشن؟اپل آیدی که الان روی گوشیم هست به صورت مشترک بین چند نفر داره استفاده میشه و من میخوام اپل آیدی خودم رو رو گوشیم وارد کنم میخوام ببینم چه مشکلی داره ؟
    میشه درباره این گزینه توضیح بدید که چکار میکنن ؟ به خصوص قسمت Automatic Update رو بیشتر بگید که گزینه های مربوط به چین و اگه غیرفعالشون کنم چی میشه؟
    عکس مربوط به قسمت Setting > Itunes & App Store هستش

ویرایش توسط ARTHUR : 08-02-2015 در ساعت 14:37 دلیل: اصلاح عکس

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsannasir نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    1) اگه من اپل آیدی گوشیم رو عوض کنم نرم افزارهایی که خریدم و دانلود کردم از روی گوشیم پاک میشن؟اپل آیدی که الان روی گوشیم هست به صورت مشترک بین چند نفر داره استفاده میشه و من میخوام اپل آیدی خودم رو رو گوشیم وارد کنم میخوام ببینم چه مشکلی داره ؟
    میشه درباره این گزینه توضیح بدید که چکار میکنن ؟ به خصوص قسمت Automatic Update رو بیشتر بگید که گزینه های مربوط به چین و اگه غیرفعالشون کنم چی میشه؟
    عکس مربوط به قسمت Setting > Itunes & App Store هستش
    اپل آیدی شخصی ترین شناسه ی آدمه، خصوصاً اگه iCloud روی گوشی فعال شده باشه تمامی اطلاعات از جمله Conatcts ، Notes , Reminders ، Calendars و ... رو بکاپ میگیره و از سایت iCloud قابل دستیابیه. پس اپل آیدی رو به هیچ عنوان در اختیار کسی نباید قرار بدید!

اگه اپل آیدی رو عوض کنید، اپلیکیشن ها پاک نمیشن از روی گوشی امّا دیگه آپدیت نمیشن که رسماً اپلیکیشنی که آپدیت نشه به درد نمی خوره. پس هر کس باید با اپل آیدی خودش اپلیکیشن بخره و دانلود کنه. مغازه ها واسه مردم کلی اپلیکیشن میریزن و امّا این مردم نمی دونن که باید با اپل آیدی فروشنده آپدیت کنن همیشه و این بساط کسب و کار مغازه دار ها رو در این زمینه فراهم کرده به این صورت که مشتری نمی تونه اپلیکیشن ها رو آپدیت کنه و دوباره به فروشنده مراجعه می کنه تا فروشنده با دریافت هزینه اپلیکیشن ها رو آپدیت کنه!

البته اپل یک گزینه به نام Set Up Family Sharing اضافه کرده که می تونید اپل آیدی دوستان یا آشنایانتون رو معرفی کنید تا بتونن اپلیکیشن هایی که شما خریدید رو با اپل آیدی خودشون دانلود کنن و مال خودشون بشه! یعنی یک نفر هزینه پرداخت کنه و بخره و چند نفر با اپل آیدی خودشون استفاده کنند. که البته در ایران امکان پذیر نیست چون نیاز به اطلاعات پرداخت (Payment Info) و داشتن کارت هایی مثل Master Card و Visa Card هست.

در مورد Automatic Download هم که در بخش Setting > Itunes & App Store وجود داره، باید بگم که این گزینه مال زمانیه که چندتا دستگاه از یک اپل آیدی استفاده می کنند، مثلاً یک iPad و یک iphone دارید (یا چند تا دستگاه آیفون، فرقی نمی کنه چه دستگاهی)، اگر این گزینه رو فعال کنید هر اپلیکیشنی که در iPad دانلود کردید و در iPhone دانلود نکردید، به صورت اتوماتیک در iPhone هم دانلود میشه. که البته این بخش تنظیماتی داره و شامل Music , Apps , Books و Updates میشه. هر کدوم از این گزینه ها رو فعال کنید، در دستگاه دوم و سوم خودتون اتوماتیک دانلود میشه.

*** عکسی در پست شما آپلود نشده.

6. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    364
    تشکر تشکر شده 
    389
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    چه جوري ميتونم مصرف اينترنت گوشي و تبلت رو كم كنم؟
    و اينكه در مورد اين عكس اگه ميشه دوباره توضيح بديد درباره ي هر ٤ گزينه ش
    image.jpg

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsannasir نمایش پست ها
    سلام
    چه جوري ميتونم مصرف اينترنت گوشي و تبلت رو كم كنم؟
    و اينكه در مورد اين عكس اگه ميشه دوباره توضيح بديد درباره ي هر ٤ گزينه ش
    image.jpg

فرض کنید یک اپل آیدی دارید که روی دو دستگاه iPhone وارد شدن، با iPhone اولی میاید و یک فایل pdf یا کتاب دانلود می کنید. مسلماً این فایلی که دانلود کردید روی iPhone دومی وجود نداره. اگر در عکسی که فرستادید گزینه ی Books رو فعال کنید، در iPhone دومی این فایل اتوماتیک دانلود میشه. یعنی هر فایلی که در iPhone اولی دانلود کنید به صورت اتوماتیک روی دومی هم دانلود میشه. در مورد بقیه ی گزینه ها و بقیه ی نوع فایل ها هم همینطوره.

در مورد مصرف اینترنت هم ، اپلیکیشن های متفاوت میزان متفاوتی مصرف می کنند و قانون خاصی وجود نداره، معمولاً این گروه های بی محتوای وایبر که پر شده از عکس ها و فیلم های ارسالی، به صورت پیش فرض هر فایلی که در این گروه ها ارسال میشه در گوشی کسی که در این گروه ها عضوه دانلود میشه! این از وایبر، امّا کلاً یک قسمتی در دستگاه های iOS وجود داره که از مسیر Settings > General > Background App Refresh قابل دسترسه. این قسمت بیان می کنه که چه اپلیکیشن هایی در Background (یعنی بدون اینکه مستقیماً اپلیکیشن رو باز کنیم) خودشون رو Refresh کنن. مثلاً اگه در Instagram عضویت دارید، اگه واستون Notification بیاد، این اپلیکیشن خودش رو همیشه Refresh می کنه و به محض Notification جدید به شما اطلاع میده. در این قسمت می تونید این چیزا رو کنترل کنید.
    در کل نگران مصرف اینترنت نباشید، بالاخره iPhone که می خرید باید همیشه آپدیت نگهش دارید.

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •