سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 9 از 10 اولیناولین ... 78910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 از مجموع 94

موضوع: آموزش روت کردن تمامی گوشی ها

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96 نمایش پست ها
    درود آقا امیر
    بچه ها توضیحاتی دادن بد نیست منم توضیحی بدم.
    هر کس بنا به نیازش گوشی رو روت میکنه، بهتره بگم دستگاه اندرویدیش رو.یکی میخواد فایل های بدرد نخور سیستمی که استوک کارخونست رو پاک کنه،یکی میخواد کاستوم رام نصب کنه، یکی میخواد از نرم افزار های هک یعنی یه چیز مثل چیت انجین خودمون ولی برای اندروید استفاده کنه، یکی میخواد رادیوی بدون هندزفری داشته باشه،یکی میخواد از نرم افزار های پورت شده استفاده کنه، یکی میخواد اوپراتورش رو از ایرانسل به t mobile جعل کنه، یکی میخواد برای گوشیش اندروید پنج بریزه در حالی که شرکت سازنده دیگه گوشی رو برای آپدیت ساپورت نمیکنه و و و خیلی چیزای دیگه، بنده که هر وقت روت کردم آنروتش نکردم الانم گوشیم روته و اندروید آبنبات چوبی روش نصبه در حالی که آخرین ورژن ارایه شده اندروید از طرف کارخونه اندروید 4.3 بود!
    آقا امیر کلا روت چیز توپیه اگر کار باهاش رو بلد باشید میتونید گوشی رو کامل در اختیار خودتون در بیارین :)
    ممنون توجیه شدم کاملاً ، امّا در کل روت کردن کار غیر استانداردیه، چون دسترسی رو در پایین ترین سطح فراهم می کنه و ایمن نیست و یه جورایی شبیه Jailbreak کردن دستگاه های iOS میمونه. واسه دور زدن و پیچوندن خوبه ظاهراً

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

تاپیک طولانی بود حوصلم نیومد کلش رو بخونم اما صفحه اول و آخر رو خوندم!

سایت mgyun.com یکی نرم افزار Vroot رو قرار داده که مخصوص نصب روی ویندوز هست(البته نسخه اندرویدیشو نتونستم پیدا کنم!) و یکی هم iRoot رو که هم نسخه اندرویدی داره و هم روی سیستم نصب میشه؛میخواستم ببینم کدوم یکی بهتره،VRoot یا iRoot ؟ و کدوم نسخشون(ویندوزی یا اندرویدی؟)

یه گوشی Xperia M2 Dual هست که نسخه اندرویدی iRoot رو روش نصب کردم(مراحل پست اول تاپیک) و نتونست روت کنه؟مشکل از کجاست؟ از الگو تاچشه؟

نسخه ویندوزیش رو هم نصب کردم و بعد از دانلود درایورهای گوشی و کلی طول دادن نتونست روت کنه؟چرا؟

بعد یه چیزی هم توی گوشی باز شده بود که میخواست کل نرم افزارای گوشی رو نمیدونم آپدیت میکرد یا کار دیگه ای میکرد؛این رو باید چه کنم؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    6,687
    تشکر تشکر شده 
    4,659
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها
    سلام.

تاپیک طولانی بود حوصلم نیومد کلش رو بخونم اما صفحه اول و آخر رو خوندم!

سایت mgyun.com یکی نرم افزار Vroot رو قرار داده که مخصوص نصب روی ویندوز هست(البته نسخه اندرویدیشو نتونستم پیدا کنم!) و یکی هم iRoot رو که هم نسخه اندرویدی داره و هم روی سیستم نصب میشه؛میخواستم ببینم کدوم یکی بهتره،VRoot یا iRoot ؟ و کدوم نسخشون(ویندوزی یا اندرویدی؟)
    سلام.
    تقریباً بیشتر نرم افزار های در این زمینه کارشون شبیه به همه و تفاوت چندانی ندارن.

راستش تا حالا با نسخه ی اندرویدی موفق به روت کردن هیچ دستگاهی نشدم نمیدونم اشکال کارم کجاست ! به هر حال ، من نسخه ی ویندوز رو ترجیح میدم

یه گوشی Xperia M2 Dual هست که نسخه اندرویدی iRoot رو روش نصب کردم(مراحل پست اول تاپیک) و نتونست روت کنه؟مشکل از کجاست؟ از الگو تاچشه؟

نسخه ویندوزیش رو هم نصب کردم و بعد از دانلود درایورهای گوشی و کلی طول دادن نتونست روت کنه؟چرا؟
    این نرم افزار ها همه ی گوشی ها رو روت نمی کنن ، بیشتر گوشی ها رو روت میکنن .

مثلاً چند تا از گوشی هایی که با این نرم افزار ها روت نشدن :

HTC Desire C ، GLX Luster 1 ،ZTE Grand S Lite ، HTC Explorer و چند تای دیگه که یادم نیست

تجربه ی روت کردن گوشی های سونی رو اصلاً ندارم اما در گوشی های قدیمی شرکت اچ تی سی (HTC Explorer ,HTC Desire C) لاک بودن بوت لودر مانع از روت شدن گوشی میشه. برای همین ، برای روت کردن اینجور گوشی ها اولاً Boot loader رو Unlock میکنن بعد اقدام به روت کردن میکنن.

بعد یه چیزی هم توی گوشی باز شده بود که میخواست کل نرم افزارای گوشی رو نمیدونم آپدیت میکرد یا کار دیگه ای میکرد؛این رو باید چه کنم؟

کاش یه عکس میگرفتی چون اصلاً نمیدونم چه اتفاقی افتاده برات :))) چیزی ننوشت ؟ نرم افزار خاصی این کار رو میکرد یا نه ؟ و کلی سوال دیگه

6. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما ARTHUR برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTHUR نمایش پست ها
    سلام.
    تقریباً بیشتر نرم افزار های در این زمینه کارشون شبیه به همه و تفاوت چندانی ندارن.

راستش تا حالا با نسخه ی اندرویدی موفق به روت کردن هیچ دستگاهی نشدم نمیدونم اشکال کارم کجاست ! به هر حال ، من نسخه ی ویندوز رو ترجیح میدم

این نرم افزار ها همه ی گوشی ها رو روت نمی کنن ، بیشتر گوشی ها رو روت میکنن .

مثلاً چند تا از گوشی هایی که با این نرم افزار ها روت نشدن :

HTC Desire C ، GLX Luster 1 ،ZTE Grand S Lite ، HTC Explorer و چند تای دیگه که یادم نیست

تجربه ی روت کردن گوشی های سونی رو اصلاً ندارم اما در گوشی های قدیمی شرکت اچ تی سی (HTC Explorer ,HTC Desire C) لاک بودن بوت لودر مانع از روت شدن گوشی میشه. برای همین ، برای روت کردن اینجور گوشی ها اولاً Boot loader رو Unlock میکنن بعد اقدام به روت کردن میکنن.
    کاش یه عکس میگرفتی چون اصلاً نمیدونم چه اتفاقی افتاده برات :))) چیزی ننوشت ؟ نرم افزار خاصی این کار رو میکرد یا نه ؟ و کلی سوال دیگه

ممنون؛

این بوت لودر رو چه جوری باید آنلاک کنم؟ یه جا میخوندم گفته بود با آنلاک کردن کل اطلاعات میپره!!!

آقا اصلاً یه بنده خدایی یه زحمتی بکشه به بنده بگه مرحله به مرحله باید چه کارش کنم این گوشی رو تا روت بشه بدون پریدن اطلاعاتش؟ Xperia M2 Dual !!!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

8. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

تاپیک بروزرسانی شد
    دوستانی که مشکل داشتن با هرکدوم از نرم افزار ها ، نرم افزار های دیگه رو تست کنن.

موفق باشید/
    PC یه چیزِ دیگست :-)

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

ممنون؛

این بوت لودر رو چه جوری باید آنلاک کنم؟ یه جا میخوندم گفته بود با آنلاک کردن کل اطلاعات میپره!!!

آقا اصلاً یه بنده خدایی یه زحمتی بکشه به بنده بگه مرحله به مرحله باید چه کارش کنم این گوشی رو تا روت بشه بدون پریدن اطلاعاتش؟ Xperia M2 Dual !!!
    درود آقا حسین
    درمورد بوتلودر: بوتلودر جزو حیاتی ترین بخش های گوشیه.کوچکترین دستکاری اشتباه در بوتلودر منجر به بلااستفاده شدن گوشی میشه.انشالله به زودی مطلبی رو ارائه میدم در مورد باز کردن و یا بستن بوتلودر.باز کردن بوتلودر موجب فکتوری ریست گوشی میشه و اطلاعات به کلی بای بای.موجب ابطال گارانتی و از بین رفتن drm ها میشه.در گوشی مثل اکسپریا z3 گزارش شده که کیفیت دوربین گوشی پایین میاد و الی آخر.پس به هیچ وجه توصیه نمیشه بوتلودر رو آنلاک کنید(بر عکس روت کردن)
    درمورد گوشی شما: گوشی شما به راحتی روت میشه، اگه دقیق طبق آموزش ها پیش برید به نتیجه میرسید.گوشی های سونی زیاد اذیت نمیکنن سر روت کردن،بر عکس گوشی های اچ تی سی.

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

خیلی ممنون از مطلب، خیلی خوب بود، البته رو گوشی من که وایلدفایر اس بود جواب نداد.

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1996 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از مطلب، خیلی خوب بود، البته رو گوشی من که وایلدفایر اس بود جواب نداد.
    دوست گرامی، گوشی شما برای روت شدن نیازمند به آنلاک کردن بوتلودر داره،ترجیحا این کار رو انجام ندید.

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    McAfee
    تشکر تشکر کرده 
    2,219
    تشکر تشکر شده 
    458
    اعتبار کاربر
    1

سلام من گوشيم گلكسي كر پريم هس ولي روت نميشه با i root هم نشد ميشه راهنمايي كنيد همه مراحل را هم امتحان كردم هم با سيستم هم با گوشي

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m.m نمایش پست ها
    سلام من گوشيم گلكسي كر پريم هس ولي روت نميشه با i root هم نشد ميشه راهنمايي كنيد همه مراحل را هم امتحان كردم هم با سيستم هم با گوشي
    نرم افزار های دیگه ای که در صفحه اول معرفی شده استفاده کنید

18. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 9 از 10 اولیناولین ... 78910 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •