نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: معرفی آنتی ویروس تلفن همراه موبایل سکیوریتی

1. عضو ثابت ava0098ava آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض معرفی آنتی ویروس تلفن همراه موبایل سکیوریتی

درود دوستان با پیشرفت نرم افزاری ودادوستدهایی که تو بستر اینترنت داره انجام میگیره وهر روز هم نرخ بالاتری رو داره به خودش اختصاص میده مخصوص این اواخر به واسطه شیوع پاندمی کووید19باعث شد خریدهای اینترنتی بیشتر بشه وهمونطور که می دونید تدریس های آنلاین با اپیلیکیشنها که به صورت مجازی داره صورت میگیره به فراخور اون هم جرائم اون هم داره بیشتر میشه وهم اینکه واقعا جای این پست خالی بود دسته کم من چیزی تو انجمن ندیدم روی این حساب میخواستم از دوستان تقاضا کنم یه اپیلیکیشنی که تجربه استفاده شو دارن رایگان یا غیره رایگان معرفی کنن من خودم به شخصه درحال سبک سنگین کردنم از نظر مالی واسه یه آنتی ویروس برای تلفن همراهم هستم و سابق تجربه استفاده از کاسپراسکی نسخه موبایل سکیوریتی شو داشتم ودر یک کلام عالی بودش البته نسخه لایسنس دارش بود ولی درحال حاضر به دلیل بالا رفتن نرخ ارز توی کشور هزینه خرید اشتراکشون خیلی بالاست ومیخواستم ببینم دوستان تجربه استفاده دارن معرفی بفرمایند باتشکر

منتقل شده

ویرایش توسط S!RUS : 14-05-2021 در ساعت 20:36

2. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط ava0098ava
    درود دوستان با پیشرفت نرم افزاری ودادوستدهایی که تو بستر اینترنت داره انجام میگیره وهر روز هم نرخ بالاتری رو داره به خودش اختصاص میده مخصوص این اواخر به واسطه شیوع پاندمی کووید19باعث شد خریدهای اینترنتی بیشتر بشه وهمونطور که می دونید تدریس های آنلاین با اپیلیکیشنها که به صورت مجازی داره صورت میگیره به فراخور اون هم جرائم اون هم داره بیشتر میشه وهم اینکه واقعا جای این پست خالی بود دسته کم من چیزی تو انجمن ندیدم روی این حساب میخواستم از دوستان تقاضا کنم یه اپیلیکیشنی که تجربه استفاده شو دارن رایگان یا غیره رایگان معرفی کنن من خودم به شخصه درحال سبک سنگین کردنم از نظر مالی واسه یه آنتی ویروس برای تلفن همراهم هستم و سابق تجربه استفاده از کاسپراسکی نسخه موبایل سکیوریتی شو داشتم ودر یک کلام عالی بودش البته نسخه لایسنس دارش بود ولی درحال حاضر به دلیل بالا رفتن نرخ ارز توی کشور هزینه خرید اشتراکشون خیلی بالاست ومیخواستم ببینم دوستان تجربه استفاده دارن معرفی بفرمایند باتشکر
    درود
    تا دوستانیکه در این خصوص تجربه دارند و مشارکت میکنند ,

اگر مشکل فعلی شما لایسنس برای نسخه اندروید کاسپر اینترنت سکیوریتی دارید , میتونم یه کد 90 روزه در پیام خصوصی براتون بفرستم , که اخیرا خودم تست کردم و اکتیو شد .
    ضمنا پست تون هم منتقل شد به بخش اندروید .
    نمایش امضاء

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •