سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14

موضوع: ریکاوری لپ تاپ

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,107
    اعتبار کاربر
    1

[QUOTE=idan;36921]
    نقل قول نوشته اصلی توسط idan نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید . جناب من پارسال یه لپ تاپ hp dv6 خریدم همون روز از ویندوزش بک آپ گرفت فروشندش7 تا دی وی دی شد و تا اینکه ی چند وقته ویندوزم سنگین شده می خوام از اون 7 تا دی وی دی استفاده کنم ویندوزمو ریکاوری کنم.دیشب دی وی دی 1 بک آپارو گذاشتم دیدم اصن بوت نمیشه هر چی صبر می کنم وقتی ری استارت می کنم چیزی بالا نمیاد (تنظیمات بوت رو دی وی دی رایتر تنظیم کردم) هر کاری کردم جواب نگرفتم و تا اینکه امروز بردم پیش همونی ک برام بک آپ گرفت. بهش گفتم دی وی دی 1 بوت نمیشه وگفت این یه لمی داره هر کاری کردم بهم نگفت لمشو .دی وی دی و گرفت امتحان کرد گفت کار میکنه بهم هم نشون نداد چکار کرد. چون شارژر لپ تاپ همراهم نبود گفت برو شارژرتو بیار برات انجامش بدم . الان می خواستم از شما بپرسم الان خودم می خوام ریکاوری کنم باید چکار کنم؟[/QUاساتید ضمنا من یه درایو تو هاردم دارم به اسم ریکاوری که 28 گیگ از هاردمو پر کرده (اندازه همون 7 تا دی وی دی که گفتم) از طریق این درایورم نمیشه ریکاوری کرد؟
    دوست عزیز شما دی وی دی 1 می زارید نوت بوک که روشن می کنید دکه F9 بزنید انتخاب می کنید از طریق اگر اشتباه نکنم بوت dvd وقتی میاد بالا برنامه اصلی HP به نام HP Recovery Manager می آید اونجا باید اعمال کنید .

به لینک زیر بروید همه چیز درباره بک آپ و پارتیشن ریکاوری HP گفته شده است

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    0

سلام دوستان من میخواستم ویندوز لپ تاب رو عوض کنم با 4 dvd که قبلا بک اپ گرفته بودم از ویندوز اصلی الان خواستم دوباره از اونها استفاده کنم اما رو سی دی 3 چون خش داره نمیشه چیکار باید انجام بدم کسی این سی دی ها رو داره ؟ویندوز غیر اصلی هم نصب کردم اما بعضی درایور هامو تشخیص نمیده یا بد تشخیص میده تو سایت اچ پی هم رفتم نبود مدل لپ تاپ hp pavilion dv6 6190se هست

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,216
    تشکر تشکر شده 
    14,680
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad alizadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخواستم ویندوز لپ تاب رو عوض کنم با 4 dvd که قبلا بک اپ گرفته بودم از ویندوز اصلی الان خواستم دوباره از اونها استفاده کنم اما رو سی دی 3 چون خش داره نمیشه چیکار باید انجام بدم کسی این سی دی ها رو داره ؟ویندوز غیر اصلی هم نصب کردم اما بعضی درایور هامو تشخیص نمیده یا بد تشخیص میده تو سایت اچ پی هم رفتم نبود مدل لپ تاپ hp pavilion dv6 6190se هست

سلام
    اگه برای ویندوز 7 میخواهید این لینک درایور های لپ تاپ تون از خود سایت اچ پی , و ضمنا برای فینگرپرینت هم درایورش هست , ( با توجه به پیام خصوصی تون ) .

2017-01-11_132028.jpg

به نظر بنده همانطور که قبلا هم عرض کردم اگه مشکلی در دیسک هاتون دارید , میتونید توسط برنامه های ایمیج گیری , یه ایمیج از دیسک تون بگیرید و سپس اقدام کنید , ضمنا از برنامه ایزو بوستر هم میتونید استفاده کنید برای دیسک های خش دار .
    در خصوص ویندوزی که اشاره کردید غیر اصلی نصب کردید هم لازمه یه نکته را یاداوری کنم که میتونید از ویندوزهای بدون دستکاری بدون آپدیت و یا فقط آپدیت شده استفاده کنید ( که در سایت موجود هست ) و سپس توسط کدهای انلاین یا افلاین توسط اسکایپ فعال سازی کنید , تا ویندوزی کاملا قانونی و اصلی داشته باشید .
    ضمنا میتونید منتظر نظرات سایر کاربران هم باشید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    تبلیغات در پست و امضا >>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان گرامی هست
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    0

تشکر از شما دوست عزیز اما بالاخره با کلی تلاش تونستم کپی بزنم از dvd خلاصه با شستن dvd با مایع /اما در مورد برنامه ایزی بوستر که ریجستری داره و نمیشه ازش استفاده کرد وبقیه دوستان هم تو نظرات دیدم نتونستن استفاده کنن ازش /تو وارد کردن ریجستری میگه باید ریجستری جدید بدیم

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mohammad alizadeh برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •