صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12
test
  1. Top | #1

ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض از بین رفتن کرک بعد از آپدیت ویندوز

با سلام
    من پس از اینکه ویندوزم رو آپدیت کردم بعد از مدتی پیام داد که ویندوزم جنیون نیست و کرکش از بین رفته . بعد کرکش کردم مجدد و الان مشکلی نداره . می خوام بودنم مشکل از کجا بوده ؟ الان تنظیمات آپدیت رو جوری کردم که خودم بتونم آپدیت ها رو دانلود و نصب کنم . می خوام بدونم چه چیز هایی رو باید دانلود نکنم که کرک ویندوزم از بین نره ؟
    با سپاس

2. Top | #2

ميانگين پست در روز
    0.98
    تشکر شده 1,393 بار در 710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط madrid1990 نمایش پست ها
    با سلام
    من پس از اینکه ویندوزم رو آپدیت کردم بعد از مدتی پیام داد که ویندوزم جنیون نیست و کرکش از بین رفته . بعد کرکش کردم مجدد و الان مشکلی نداره . می خوام بودنم مشکل از کجا بوده ؟ الان تنظیمات آپدیت رو جوری کردم که خودم بتونم آپدیت ها رو دانلود و نصب کنم . می خوام بدونم چه چیز هایی رو باید دانلود نکنم که کرک ویندوزم از بین نره ؟
    با سپاس
    سلام مشکل از کرک بوده یا بد کرک کردین که پیغام جنیون داد . اگر درست کرک کرده باشین راحت ویندوزتونو آپدیت کنید . به صورت کامل و همه آپدیت هارو . بهترین کرک ویندوز 7 هم از نظر بنده Windows loader هستش . سیستمم کامل آپدیته و به صورت اتوماتیک آپدیت میشه و تاحالا پیغام جنیون ندیدم

3. تشکرها از این نوشته :

4. Top | #3

ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    سلام مشکل از کرک بوده یا بد کرک کردین که پیغام جنیون داد . اگر درست کرک کرده باشین راحت ویندوزتونو آپدیت کنید . به صورت کامل و همه آپدیت هارو . بهترین کرک ویندوز 7 هم از نظر بنده Windows loader هستش . سیستمم کامل آپدیته و به صورت اتوماتیک آپدیت میشه و تاحالا پیغام جنیون ندیدم
    من هرچی سعی کردم windows loader ویندوزم رو کرک نکرد !! با Windows.7.Genuine.Activation.RemoveWAT.2.2.6.0 کرکش کردم . مشکلی نداره ؟؟ چه جوری باید با windows loader کرک کنم ؟ وقتی گزینه install رو می زنم پیام میده با موفقیت کرک شد و سیستم رو که ریست می کنم همون اول کار این پیام میاد که ویندوز جنیون نیست !!

5. Top | #4

ميانگين پست در روز
    0.98

دوست عزیز بعد نصب ویندوز آخرین نسخه windows loader را اجرا و install را بزنید (قبل از نصب هر برنامه ) . ویندوز های که در سافتگذر هستند خوب به این کرک جواب میدن . ویندوز های دستکاری شده رو نمیدونم
    در ضمن اگر با یه نرم افزار دیگه کرک کردین و ویندوز جنیون شده سعی نکنید با نرم افزار دیگری دوباره آن را کرک کنید .

6. تشکرها از این نوشته :

7. Top | #5

ميانگين پست در روز
    2.34
    تشکر شده 5,008 بار در 1,496 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط madrid1990 نمایش پست ها
    من هرچی سعی کردم windows loader ویندوزم رو کرک نکرد !! با Windows.7.Genuine.Activation.RemoveWAT.2.2.6.0 کرکش کردم . مشکلی نداره ؟؟ چه جوری باید با windows loader کرک کنم ؟ وقتی گزینه install رو می زنم پیام میده با موفقیت کرک شد و سیستم رو که ریست می کنم همون اول کار این پیام میاد که ویندوز جنیون نیست !!
    دوست عزیز معمولاً زمانی که ویندوز از حالت جنیون خارج می شود و به نامعتبر بودن پی می برد،دیگر نمی توان آن را با Windows Loader کرک کرد! شما بهتر است اول نرم افزار Windows 7 Loader Extreme رو دانلود و اعمال کنید.این برنامه مدت زمان استفاده ی 30 روزه را ریست می کند.حال می توانید با استفاده از Windows 7 Loader ویندوز را به طور کامل کرک کنید.

8. تشکرها از این نوشته :

9. Top | #6

ميانگين پست در روز
    1.43
    تشکر شده 2,513 بار در 927 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus نمایش پست ها
    دوست عزیز معمولاً زمانی که ویندوز از حالت جنیون خارج می شود و به نامعتبر بودن پی می برد،دیگر نمی توان آن را با windows loader کرک کرد! شما بهتر است اول نرم افزار windows 7 loader extreme رو دانلود و اعمال کنید.این برنامه مدت زمان استفاده ی 30 روزه را ریست می کند.حال می توانید با استفاده از windows 7 loader ویندوز را به طور کامل کرک کنید.
    من قبلا این کارو کردم و مشکلی هم نداشته ویندوزم کاملا رجیستر شده(پیغام جنیون داده شده بود بعد من اقدام به کرک یا همون اکتیویت کرده بودم)

10. تشکرها از این نوشته :

11. Top | #7

ميانگين پست در روز
    2.34
    تشکر شده 5,008 بار در 1,496 پست

بله بنده عرض کردم معمولاً یعنی بعضی مواقع نیز جواب میده;)

12. تشکرها از این نوشته :

13. Top | #8

ميانگين پست در روز
    0.98

cyrus جان راس میگن . من تو یه لپتاب که پیغام جنیون داده بود با windows loader نتونستم اکتیو کنم.

14. تشکرها از این نوشته :

15. Top | #9

ميانگين پست در روز
    1.43

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    cyrus جان راس میگن . من تو یه لپتاب که پیغام جنیون داده بود با windows loader نتونستم اکتیو کنم.
    اگه دقت کرده باشید وقتی ویندوز لودر رو اجرا میکنید برنامش جوریه که انگار همش اسم انواع لپ تاپ توشه و کاری بهشون نداریم و روی پی سی میزنیم کار خودمونو انجام میدیم و اکتیویشن رو انجام میدیم،حالا قضیه روی لپ تاپ فرق میکنه به گمانم البته!چون باید اسم و نوع لپ تاپ مربوطه رو اونموقع دقیق انتخاب کنیم.احتمال میدم مشکل کینگ آف چف از همین بوده که رجیستر نشده ویندوزش رو لپ تاپی که میگه.

16. تشکرها از این نوشته :

17. Top | #10

ميانگين پست در روز
    1.43

Cool

بله و در نظر سایروس یا همون (کورش)خودمان و یا به تعبیری سیروس جان هم باید بگم که توضیحات شما جوریه که آدم توجه به اون کلکه ی "معمولا"نمیکنه!و میشه گفت گمه داخل جمله..
    اما خب به هر حال اینم ترفند خوبی بود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

SEO by vBSEO 3.6.0