اطلاعیه مهم:
شکایت softgozar.com و esetupdate.ir از البرز گستر ( alborzgostar.com و alborzhosting.net )
چرا سرویس دهی esetupdate.ir چندین روز اختلال داشت؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
  1. Top | #1

ميانگين پست در روز
    0.23
    تشکر شده 348 بار در 107 پست

Lightbulb آپدیت 8 ویندوز به ویندوز 8.1

درود فراوان به سافت گذری های عزیز
    با کمی تامل به این نتیجه رسیدم که آپدیت کردن8 به 8.1 به درد من نمیخوره (چرا؟) چون که من از ویندوز 8 کاملا راضیم و هیچ مشکلی باهاش ندارم در ضمن ویندوز 8.1 همه چیزش و از 8 گرفته و در این نسخه فقط یکم به شکل و شمایل ویندوز رسیدن و نمیدونم براش دکمه استارت قرار دادن (که کار مسخره ای چون بازم فرقی نکرد استارت همونی که تو 8 بود و فقط کابرا خودشونو گول میزنن که آخ جون استارتم برگشت!) توی مترو کاشی ها رو میشه بیشتر شخصی سازی کرد ، ماشین حساب و یه همچین چیزایی ،الان من حرفم اینه که ارززش رو داره که چند گیگ برای دانلود صرف کنم فقط بخاطر همین جور چیزا؟ و میشه خیلی از چیزایی رو که جدیدن تو وین 8.1 به عنوان آپدیت های دلخواه استفاده کرد مثلا ie 11 (الان چرا برای ویندوز 8 هیچ نسخه پیشنمایشی قرار ندادن از اینترنت اکسپلورر؟ :| ) اگه از همه ی اینا رد بشیم حالا اگه بخوایم به صورت یک آپدیت ویندوز 8 رو به 8.1 ارتقا بدیم (نه اینکه بریم کل ویندوز 8.1 رو دانلود کنیم فقط از طریق فروشگاه ویندوز و یا قسمت آپدیت ویندوز آپدیتش کنیم) به نظرتون حجم این آپدیت همون حجمی هستش که توی سایتای دانلود مانند همین ویندوز 8.1 که سافت گذر برای دانلود گذاشته (بیش از یک گیگابایت)؟ یکم در این مورد اگه میشه نظراتتون رو بگین

وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن بهت نشون ميده
    ، تو 1000 دليل براي خنديدن بهش نشون بده

" چارلی "

============================================================
    دریافت سریال ESET با یک پیام خصوصی!

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

3. Top | #2

ميانگين پست در روز
    0.23
    تشکر شده 218 بار در 74 پست

بله حجم اپدیت تقریبا همون dvd ویندوز هست(3 گیگ) بهتره ویندوز نصب کنید تا آپدیت
    من 8 رو به 8.1 آپدیت کردم، واقعا بهتره

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

SEO by vBSEO 3.6.0