سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: درخواست آموزش مدیریت پهنای باند وای فای بوسیله لپ تاپ یا کامپیوتر

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض درخواست آموزش مدیریت پهنای باند وای فای بوسیله لپ تاپ یا کامپیوتر

سلام دوستان ...

من تعمیرکار موبایل هستم ... بعضی از مشتری هام بطور روزانه از وای فای مغازه استفاده میکنند ... من چطوری میتونم پهنای باند مصرف شده رو مدیریت کنم یعنی اینکه چجوری میتونم بفهمم هر کدوم از مشتری ها چه میزانی از پهنای باند رو مصرف کردند ؟

پ.ن : مودمم D-Link ... تو خود مودم قسمت Status<Statistcs میشه دید چقدر وای فای مصرف شده ولی بطور کلی ... من میخوام بفهمم هر کاربر بطور جداگانه چقدر مصرف کرده.

ممنون میشم اگه بهم کمک کنید چون خیلی برام مهمه.

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,050
    تشکر تشکر شده 
    845
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sinful نمایش پست ها
    سلام دوستان ...

من تعمیرکار موبایل هستم ... بعضی از مشتری هام بطور روزانه از وای فای مغازه استفاده میکنند ... من چطوری میتونم پهنای باند مصرف شده رو مدیریت کنم یعنی اینکه چجوری میتونم بفهمم هر کدوم از مشتری ها چه میزانی از پهنای باند رو مصرف کردند ؟

پ.ن : مودمم D-Link ... تو خود مودم قسمت Status<Statistcs میشه دید چقدر وای فای مصرف شده ولی بطور کلی ... من میخوام بفهمم هر کاربر بطور جداگانه چقدر مصرف کرده.

ممنون میشم اگه بهم کمک کنید چون خیلی برام مهمه.
    درود
    البته هنوز این برنامه ای که شما درخواست دارین به صورت عموم به بازار نیومده , برنامه هایی که در سازمان ها استفاده که پرکاربردترین انها Monitor Personal نام دارد که در اداره ها و سازمان طبق الگو بندی و برنامه ریزی شخصی ازش استفاده میشه , برنامه هایی که دربازار برای عموم وجود داره برای اندازه گیری مصرف اینترنت همچین قابلیت رو ندارن { من تاحالا ندیدم } فقط اطلاعات استفاده شده از یک شبکه وای فای و کابلی رو در اختیار کاربر قرار میدن , اما جدیدا مودم های سری Asus مدل های N طبق گفته شرکت قابلیت مانیتورینگ کردن برای اندازه گیری و محدود کردن اطلاعات وجود داره , با اینحال من 5 برنامه برتر در این زمینه به شما معرفی میکنم امیدوارم کمکی بکنه .
    NetWorX 1
    2 Bit Meter
    3 Net Speed Monitoring
    4 CuCusoft Net Guard
    5 ISP Monitor

به نظر من برنامه 4 CuCusoft Net Guard برنامه ای با امکانات پیشرفته تری نسبت به بقیه داره .

موفق باشید

اموزش نرم افزار پاورپوینت

چه دردناک است , پروردگاری که ابتدا انسان را به زیباترین شکل ممکن افرید است در انتها به بیرحمانه ترین شکل ممکن دستور کشتن آنهارا میدهد

3. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    درود
    البته هنوز این برنامه ای که شما درخواست دارین به صورت عموم به بازار نیومده , برنامه هایی که در سازمان ها استفاده که پرکاربردترین انها Monitor Personal نام دارد که در اداره ها و سازمان طبق الگو بندی و برنامه ریزی شخصی ازش استفاده میشه , برنامه هایی که دربازار برای عموم وجود داره برای اندازه گیری مصرف اینترنت همچین قابلیت رو ندارن { من تاحالا ندیدم } فقط اطلاعات استفاده شده از یک شبکه وای فای و کابلی رو در اختیار کاربر قرار میدن , اما جدیدا مودم های سری Asus مدل های N طبق گفته شرکت قابلیت مانیتورینگ کردن برای اندازه گیری و محدود کردن اطلاعات وجود داره , با اینحال من 5 برنامه برتر در این زمینه به شما معرفی میکنم امیدوارم کمکی بکنه .
    NetWorX 1
    2 Bit Meter
    3 Net Speed Monitoring
    4 CuCusoft Net Guard
    5 ISP Monitor

به نظر من برنامه 4 CuCusoft Net Guard برنامه ای با امکانات پیشرفته تری نسبت به بقیه داره .

موفق باشید
    سپاس گرامی ... خودم خیلی از برنامه ها رو تست کردم ولی نتیجه ای نگرفتم ... برنامه هایی که معرفی کردید رو نصب و تست میکنم و در همین تاپیک اعلام نتیجه میکنم.

واقعا ازتون ممنونم.

5. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Avast
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

با سلام
    من از CuCusoft Net Guard استفاده کردم در عین حال که کار بردی و پیشرفته هستش تنظیمات سختی هم داره متاسفانه
    ویرایش توسط sosan33 : 06-10-2016 در ساعت 08:48

7. تشکرها از این نوشته :

اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

برای گوشی هم کاربرد داره ؟

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •