صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 46
test

موضوع: ریکاوری

1. Top | #1

ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکر شده 158 بار در 57 پست

Question ریکاوری

سلام.
    حدود 800 گیگ اطلاعات شامل فیلم و سریال و آهنگ و... داشتم و با یک فرمت تمام اونها از دست رفتند.
    بعد با نرم افزار شما get data back ریکاوری کردم اما عملا هیچ نتیجه ای نداشت و فقط چندتا عکس از فیلمایی که داشتم رو آوورد.
    بعدش با نرم افزار EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.0.1 یک اسکن کردم وبعد حدود 24 ساعت تمام اطلاعات رو برگردوند عیننا ولی به عنوان فایل از دست رفته وخراب و هیچ کدوم از فیلمارو و حتی عکسها و آهنگ هارو اجرا نمیکنه... عملا فایلهایی که الان دارم اصلا به درد نمیخورن وهمگی خرابن.
    لطفا راهنمایی کنید.
    در ضمن بگم که هیچ کپی و اصلا کار خاصی با هارد نکردم وهارد هم سالم سالمه.......
    با تشکر

2. Top | #2

ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکر شده 5,344 بار در 908 پست

پیش فرض RE: ریکاوری

با Recovery My files نیز تست کرده اید؟

البته دست نگه دارید تا با بررسی کاربران به نتیجه قطعی برسیم

3. Top | #3

ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکر شده 24 بار در 17 پست

با سلام با نرم افزار های O&O MediaRecovery و اگر اشتباه نکنم R-Studio هم امتحان کن.

* توجه: عکس ها و فیلم ها وقتی از هارد فرمت میشوند، تعداد بیت های خود را از دست می هند، و مشکلاتی، نشون ندادن عکس یا نیمه نصفه نشون داده میشه، در مورد فیلم ها هم همین موضوع صدق می کند.

اما پاک کردن فایل، پاک کردن تأثیری زیادی در تغییرات بیتی تصویر و ویدیو ندارد و حتی با ساده ترین برنامه ریکاوری قایل بازیافت هستند.

4. Top | #4

ميانگين پست در روز
    2.77
    تشکر شده 7,305 بار در 2,584 پست

با سلام و خسته نباشید من حدودا 1 ترابایت اطلاعات از دست دادم تو اونجایی که تحقیق کردم ببینید برنامه های ریکاوری 100% نیستن که تمام اطلاعات برگردونه یا می توانید نسخه کامل ارجینال بخرید شرکتی مثلا کسپرسکی حدود 50 هزار شروع میشه به بالا خوب مشکل شما شما ببینید کی اطلاع از دست رفته یا فرمت کردید برای اینکار رفته به safe mode ویندوزتان system restore کنید ببینید کی اطفاق افتاده 2- با استفاده از برنامه Active File Recovery اطلاعات خود را بر گردانید برای استفاده از این پیشنهاد می کنم بوت این نرم افزار استفاده کنید که من لینک براتون می زارم اسم این برنامه بوت هست Active@ Boot Disk Suite v5.3.3 که با بوت می آورید بالا این نرم افزار که معرفی کردم هست اجرا می کنید و رکاوری کنید از طریق برنامه easy Recovery خوبه دیدم کسانی جواب گرفتن
    وقتی ریکاوری می کنید شاید عکس ها موزیک ها اسناد ها و... بیاره ولی بعضی از فایل ها مثل فیلم سریال حجم ها بالا نتونه گفتم این ها 100% نیستن اگر کسی یک برنامه خوب خفن که ریکاوریش کامل 100% باشه معرفی کنه
    این هم لینک دانلود

[CENTER]اگر دیدید نصبی هست یه جا داره خودش بوت می سازه [CENTER]

5. Top | #5

ميانگين پست در روز
    1.31

نقل قول نوشته اصلی توسط ali68124' pid='7364' dateline='1309284427
    برای اینکار رفته به safe mode ویندوزتان system restore کنید ببینید کی اطفاق افتاده 2
    توجه داشته باشید که اگر از طریق Safe Mode اقدام کنید بدلیل اینکه اطلاعات جدید بر روی اطلاعات پیشین ریخته میشود احتمال بازگردانی کم است

6. Top | #6

ميانگين پست در روز
    0.12

دوستان، آنچه من در دوران تحصیلات خوانده ام، نرم افزار های ریکاوری از طریق بوت و یا از حالت Safe Mode بیشتر برای بازگرداندن فایل های سیستمی کاربرد دارند و اصلا برای ریکاوری فایل های ویدیویی و تصاویر مناسب نیستند.

در حالت Safe Mode خیلی از بخش های ویندوز در حالت Disable قرار میگیرند، مثلاٌ در حالت Safe Mode کاربر قادر به متصل شدن به اینترنت را ندارد و ...

دوستان سوء تفاهم نشه، من آنچه می دونم را اطلاع دادم، شاید شما هم تجریه ایی بیشتر از من داشته باشید.

موفق باشید.

7. Top | #7

ميانگين پست در روز
    0.16

آقا چندین برنامه ریکاوری امتحان کردم خسته شدم....
    عزیزان من نمیخاد برنامه ی ریکاوری ارایه بدید....
    لطفا بگید این فایلهایی که ریکاوری شدن ولی فقط اجرا نمیشن رو چه جوری میشه درست کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8

ميانگين پست در روز
    0.12

لطفا بگید این فایلهایی که ریکاوری شدن ولی فقط اجرا نمیشن رو چه جوری میشه درست کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

* توجه: عکس ها و فیلم ها وقتی از هارد فرمت میشوند، تعداد بیت های خود را از دست می هند، و مشکلاتی، نشون ندادن عکس یا نیمه نصفه نشون داده میشه، در مورد فیلم ها هم همین موضوع صدق می کند.

هنوز برنامه ایی برای تعمیر تعداد بیت ها فایل ساخته شده است.

نمی توان کاری کرد.

9. Top | #9

ميانگين پست در روز
    0.16

پیش فرض و باز هم ریکاوری

آقا فقط بگین اطلاعات بازگردانده شده رو چطوری وبا چه نرم افزاری میشه درستشون کرد؟؟؟؟؟؟

10. Top | #10

ميانگين پست در روز
    1.31

نقل قول نوشته اصلی توسط yasin chelsea' pid='7376' dateline='1309286638
    آقا فقط بگین اطلاعات بازگردانده شده رو چطوری وبا چه نرم افزاری میشه درستشون کرد؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز تا وقتی که بدرستی ریکاوری نشوند که نمیشود انها را تصحیح کرد..
    اگر فایل خراب باشد نمیشود انرا تصحیح کرد

ضمنا دکمه گزارش برای ارسال پست خلاف است

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

SEO by vBSEO 3.6.0