سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: برنامه ای برای ایجاد کلکسیون فیلم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض برنامه ای برای ایجاد کلکسیون فیلم

سلام خسته نباشید
    من ارشیو فیلم داشتم نزدیک به 8000 فیلم خیلی وقته دنبال برنامه ای میگردم که بتونم این فیلم ها رو تفکیک کنم از هم و مرتب سازی کنم ولی هر چی برنامه دانلود کردم کاری که میخواستم رو برام انجام نمیداد براتون توضیح میدم شاید شما بتونید کمک کنید بهم

ببینید من یه ارشیو 8000 تایی فیلم دارم و میخواستم این فیلم ها رو دسته بندی کم بدون اینکه این فیلم ها رو بخوام ازشون کپی بگیرم یا اینکه جا به جاشون کنم مثلا میخواستم فیلم ها رو بر اساس ژانر دسته بندی و کلکسیونشون کنم و اگر بخوام ازشون کپی بگیرم این فایل ها رو باید 10 جا ازشون کپی درست کنم مثلا یه فیلم ژانر های 3 تا ژانر داره و بخوام باید سه جا کپی کنم ازشون که به جای حجم یه فایل میشه حجم سه فایل برای همین دنبال برنامه ای بودم که بدون اینکه از فایل ها کپی های زیادی داشته باشم و ازشون کلکسیون درست کنم مثلا فیلم های اکشن - فیلم های کمدی - فیلم های ترسناک و همین طور کلکسیون و دسته بندی های دیگه یه مثال خیلی روشن و نمونه برنامه ای که میخوام برنامه بریج شرکت ادوبی هست که این برنامه برای عکس ها این قابلیت رو داره که میتونین بدون اینکه از عکسی کپی بیگرید یا اینکه جا به جاش کنید سر همون جایی که هستن یه کلکسیون ازشون درست کنید و دسته بندیشون کنید
    میخواستم ببینم همچین برنامه ای سراغ دارید یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی خیلی خیلی نیاز دارم به این برنامه
    با تشکر از همه دوستان

2. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,212
    تشکر تشکر شده 
    4,173
    اعتبار کاربر
    1

من همچین نرم افزاری ندیدم
    اما اگه پیدا نکردی باید خودت بنویسی همچین برنامه ای رو
    کار خیلی سختی نیست

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز بنده هم آرشیو فیلم دارم، یک پیشنهادی به شما می کنم. اولاً دسته بندی فیلم هاتون رو بر اساس سال کنید. دوماً هر فیلم رو داخل یک فلدر قرار بدید و نام گذاری مرتب انجام بدید روش.

از نرم افزار Movie Label استفاده کنید شاید نتیجه بگیرید. من به دلیل این که این نرم افزار در سایت های رقیب هستند لینکش رو قرار نمیدم، در گوگل سرچ کنید و دانلودش کنید.

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    من همچین نرم افزاری ندیدم
    اما اگه پیدا نکردی باید خودت بنویسی همچین برنامه ای رو
    کار خیلی سختی نیست
    ممنون از جوابتون فقط اگر کسی رو میشناسین معرفی کنید ببینم میتونه برام درست کنه برنامه رو با تشکر

8. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkia نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده هم آرشیو فیلم دارم، یک پیشنهادی به شما می کنم. اولاً دسته بندی فیلم هاتون رو بر اساس سال کنید. دوماً هر فیلم رو داخل یک فلدر قرار بدید و نام گذاری مرتب انجام بدید روش.

از نرم افزار Movie Label استفاده کنید شاید نتیجه بگیرید. من به دلیل این که این نرم افزار در سایت های رقیب هستند لینکش رو قرار نمیدم، در گوگل سرچ کنید و دانلودش کنید.
    سلام دوست عزیز بر اساس سال تفکیک کردن کار سختی نیست ولی مشکل اینه که میخوام بر اساس ژآنر دسته بندی کنم که هر فیلم ممکنه چندتا ژانر داشته باشه
    همین طور میخوام پکیج درست کنم از فیلم ها که بخوام این طوری پیش برم از هر فیلم باید 5 جای مختلف داشته باشم
    با تشکر از جوابتون

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما smrt1367720 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط smrt1367720 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بر اساس سال تفکیک کردن کار سختی نیست ولی مشکل اینه که میخوام بر اساس ژآنر دسته بندی کنم که هر فیلم ممکنه چندتا ژانر داشته باشه
    همین طور میخوام پکیج درست کنم از فیلم ها که بخوام این طوری پیش برم از هر فیلم باید 5 جای مختلف داشته باشم
    با تشکر از جوابتون
    دقیقاً مشکل همینه که بر اساس ژانر باید از یک فیلم چند جا کپی کنید که درست نیست، این نرم افزاری که گفتم امکانات متفاوتی داره، مرتب سازی بر اساس سال پیشنهاد خودم بود وگرنه این نرم افزار امکانات دیگه ای داره. باید در واقع یک نرم افزاری باشه که به فیلم شما یک Tag بچسبونه، و وقتی یک ژانر رو سرچ می کنید هر چی فیلم در اون ژانر هست بیاره. ولی اگه بخواید فلدربندی کنید هر ژانر رو چندجا کپی میشه که اصلاً کار منطقی ای نیست.

12. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,212
    تشکر تشکر شده 
    4,173
    اعتبار کاربر
    1

ممنون از جوابتون فقط اگر کسی رو میشناسین معرفی کنید ببینم میتونه برام درست کنه برنامه رو با تشکر
    کسی که درست کنه که خیلی ها هستن . سایت های برنامه نویسی هم همینطور
    اما من منظورم این بود خودت یاد بگیری و برا خودت بنویسی

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,175
    اعتبار کاربر
    1

سلام خسته نباشید
    من ارشیو فیلم داشتم نزدیک به 8000 فیلم خیلی وقته دنبال برنامه ای میگردم که بتونم این فیلم ها رو تفکیک کنم از هم و مرتب سازی کنم ولی هر چی برنامه دانلود کردم کاری که میخواستم رو برام انجام نمیداد براتون توضیح میدم شاید شما بتونید کمک کنید بهم

ببینید من یه ارشیو 8000 تایی فیلم دارم و میخواستم این فیلم ها رو دسته بندی کم بدون اینکه این فیلم ها رو بخوام ازشون کپی بگیرم یا اینکه جا به جاشون کنم مثلا میخواستم فیلم ها رو بر اساس ژانر دسته بندی و کلکسیونشون کنم و اگر بخوام ازشون کپی بگیرم این فایل ها رو باید 10 جا ازشون کپی درست کنم مثلا یه فیلم ژانر های 3 تا ژانر داره و بخوام باید سه جا کپی کنم ازشون که به جای حجم یه فایل میشه حجم سه فایل برای همین دنبال برنامه ای بودم که بدون اینکه از فایل ها کپی های زیادی داشته باشم و ازشون کلکسیون درست کنم مثلا فیلم های اکشن - فیلم های کمدی - فیلم های ترسناک و همین طور کلکسیون و دسته بندی های دیگه یه مثال خیلی روشن و نمونه برنامه ای که میخوام برنامه بریج شرکت ادوبی هست که این برنامه برای عکس ها این قابلیت رو داره که میتونین بدون اینکه از عکسی کپی بیگرید یا اینکه جا به جاش کنید سر همون جایی که هستن یه کلکسیون ازشون درست کنید و دسته بندیشون کنید
    میخواستم ببینم همچین برنامه ای سراغ دارید یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی خیلی خیلی نیاز دارم به این برنامه
    با تشکر از همه دوستان

سلام

اگر نرم افزار ها و کارهای خوبی که جنابAmirkia فرمودن کارساز نبود میتونین فایلهاتون را هر جا که خواستین نگه دارین اما بجای کپی کردن اونها در چند فولدر ، خیلی ساده از فیلمها به تعداد دلخواه Shortcut درست کنید و Shortcut را را دسته بندی کنید. و در اسم هر Shortcut نام و نام ژانر و . . . را بنویسید تا بتونید با جستجوی ویندوز هر ژانر را جستجو کنید.

یک راه بهتر هم همونی هست که جناب Sajjadkhati فرمودن ، یعنی اگر خودتون برنامه نویس نیستید میتونین به یک برنامه نویس سفارش بدین تا براتون طراحی کنه ، البته با اینکه نوشتن چنین برنامه ای کمتر از 5 روز طول میکشه ممکنه که حدود 200 هزار تومان یا بیشتر از شما دریافت کنند.
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    42
    اعتبار کاربر
    1

سلام خسته نباشید

با تشکر از همه دوستان
    سلام دوست عزیز به نظر من این نرم افزار خیلی عالیه EMDB تست کن ببین به دردت میخوره
    خودش اطلاعات کامل فیلم (باید به اینترنت و فیلتر شکن وصل باشی) بهت میده
    هر کس به کسی نازد ما هم به علی نازیم

18. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما hasan ch برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    270
    تشکر تشکر شده 
    257
    اعتبار کاربر
    1

سلام به دوستان
    بله EMDB عالیه ولی متاسفانه اگر فیلمی را می خواهی از لیستت حذف کنی گزینه دلیت همان ضرب در قرمز رنگ دیگر فعال نیست . و اما سوال من : کسی می دونه چطور باید گزینه دلیت را فعال کرد ؟ می شود یک برنامه جامع جمع و جور و کم حجم معرفی کنید ؟ اگر هست . با سپاس فراوان .
    ویرایش توسط nabipoor : 14-02-2017 در ساعت 02:02

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •