صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 24
test
  1. Top | #1

ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض مشکل یاهو مسنجر

با سلام خدمت همه دوستان عزیز ..
    من برنامه یاهو مسنجرم متن ها و پیغام هایی رو که برام میاد یا می فرستم رو توی پنجره مربوطه نشون نمی ده ..
    کسی می تونه کمکم کنه ؟!!!! ممنون میشم ..

2. Top | #2

ميانگين پست در روز
    1.37
    تشکر شده 4,618 بار در 803 پست

پیش فرض Re: مشکلات یاهو مسنجر

با یک بار حذف و نصب مجدد احتمالا برطرف شود

3. Top | #3

ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض Re: مشکلات یاهو مسنجر

سلام خدمت دوستان
    دوستان یاهو مسنجر من اصلا Add list نمیتونه Add کنه ....
    این Error رو میده : Your Request to add a contact has taken longer than expected to complete....The opration may have succesfuly done .please check your add list later
    وقتی هم کسی می خواد منو add کنه و من accept می کنم به جای add شدن تو add lis می ره تو Address Book .....
    انواع یاهو مسنجرها با هر ورژنی رو هم نصب کردم ولی مشکل برطرف نشده .....
    لطفا اگه کسی می تونه مشکل من رو حل کنه کمکم کنه .....
    دیگه واقعا نمی دونم چی کار کنم .....
    ممنون

4. Top | #4

ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض RE: مشکلات یاهو مسنجر

[align=JUSTIFY]دوست عزیز اگر شما انواع ورژن ها رو نصب و پاک کردی درست نشده بنظر من امکان داره یک ویروس یا تروجان داخل رایانه شما باشه که باعث بروز اختلال در مسنجرتون میشه.[align=JUSTIFY]بنظر من شما اول سیستم عامل رایانه رو مجدد نصب کنید و بعد ویروس کشی کنید بعد از ویروس کشی هم مسنجر رو نصب کنید حتما درست میشه...[align=JUSTIFY]شما از این 2 نرم افزار استفاده کن[align=JUSTIFY]1- Avast : کلیک کنید[align=JUSTIFY]2- Trojan Remover 6.8.2 Build 2598 : کلیک کنید[align=JUSTIFY]موفق باشید[align=JUSTIFY]نکته : دلیل اینکه من اول گفتم سیستم عامل رو نصب کنید چون اگر شما بجای نصب سیستم عامل ویروس کشی میکردین امکان درست شدن نبود چون ویروس یا تروجان و ... فایل های سیستم عامل رو خراب میکنه نرم افزار هایی هستن که بعد ویروس کشی استفاده میشن تا فایل ها رو ترمیم کنن ولی 100% جواب نمیده.[align=JUSTIFY]برای همین من گفتم سیستم عامل رو مجدد نصب کنید و بعد درایو های دیگه رو ویروس کشی کنید تا ویروس داخل فایل های سیستم عامل نشه و ...:D

5. Top | #5

ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکر شده 2,060 بار در 298 پست

پیش فرض RE: مشکلات یاهو مسنجر

ولی من سابقا یکی از کاربران این مشکل رو داشت به خاطر سرعت پایین اینترنتش بود
    ولی به نظر شخصی ینده موارد دیگری هم جز سرعت اینترنت می تونه باشه
    یه بار کاملا Internet Explorer's Cache رو که شامل (temp files, cookies, history) می شود رو یه صورت کامل پاک نمایید،مهم نیست که شما از مرورگر دیگری هم استفاده مکنید،یاهو از یه سری امکانات اینترنت اکسپلورر فقط استفاده می کنه
    راه حل دیگه اینکه شما دوستان خود را از طریق وب مسنجر اضافه نمایید،می تونید به آدرس زیر مراجعه نمایید.http://webmessenger.yahoo.com/
    قبل از همه این کار ها هم یاهو مسنجر خود را از تسک منیجر کاملا ببندید
    اگر هیچ کدوم از اینها جواب نداد،بعدش راه حل دوستمون رو انجام بدین.

6. Top | #6

ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض RE: مشکل یاهو مسنجر

سلام دوستان
    مشکلی که در مورد پی ام دادن در چت روم هست و همچنین پی ام دادن به افرادی که قصد چت کردن با آنها رو دارم ...
    به این صورت که وقتی متنی رو که از قبل تایپ کردم و کپی کرده ام را به افراد پی ام میدم یعنی پیست میکنم و همچنین وقتی همون متن کپی شده را در چت روم پیست میکنم . هیچ کسی نمی تواند ان را بخواند نه افراد حاضر در چت روم نه تک تک افرادی که متن را برایشان کپی پیست می کنم.
    خواهشن راهنمایی کنید
    . خیلی برام مهمه .
    این مشکل فقط برای متنهای کپی شده است .
    و متن هایی که در همان لحظه برای افراد می نویسم بهشون میرسه و می توانند بخونند ولی متن های کپی شده را نمی بینند
    در ضمن من از یاهو مسنجر پرتابل استفاده می کنم آخرین نسخه موجود در سایت بی نظیر سافت گذر

7. Top | #7

ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکر شده 274 بار در 90 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Puriaspm' pid='1119' dateline='1295652016
    من برنامه یاهو مسنجرم متن ها و پیغام هایی رو که برام میاد یا می فرستم رو توی پنجره مربوطه نشون نمی ده ..
    دوست عزيز اين راهو امتحان كن
    پیش از هر کار بایستی بدانید این مشکل پس از نصب نسخه آزمایشی مرورگر Internet Explorer 9 به وجود می‌آید. اما با حذف کردن این مرورگر از روی ویندوز هم مشکل حل نمی‌شود.

اما جهت رفع این مشکل:
    ابتدا به منوی Start بروید و عبارت cmd را وارد نمایید.
    حال (ترفندستان) بر روی cmd.exe راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید (این کار را بایستی حتماً انجام دهید).
    اکنون در پنجره Command Prompt ابتدا دستور زیر را وارد کرده و Enter بزنید:
    regsvr32 jscript.dll
    سپس دستور زیر را وارد نموده و Enter بزنید:
    regsvr32 vbscript.dll
    مشکل با انجام این کار حل خواهد شد.

دقت کنید که در صورتی که مشکل حل نشد، دو دستور زیر را نیز در محیط CMD وارد کنید:
    regsvr32 msxml3.dll
    regsvr32 scrrun.dll

در صورتی که مشکل باز هم حل نشد، آخرین نسخه Java Runtime Environment را از سایت www.java.com دانلود نموده و نصب کنید. سپس دستورات فوق را مجدداً وارد نمایید.

راه‌حل دیگر:
    در صورتی که این ترفند موجب حل مشکل نشد و یا اینکه اصلاً این مشکل به دلیل نصب IE 9 حادث نشده بود، این ترفند را اجرا کنید:
    بر روی منوی Start کلیک کنید و عبارت regedit را وارد نمایید.
    پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:
    HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVe rsionInternet SettingsZones
    اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‌ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
    پس از این کار یک‌بار سیستم را از نو راه‌اندازی کنید.
    منبع: ترفندستان

8. Top | #8

ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکر شده 6,768 بار در 2,476 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Puriaspm' pid='1119' dateline='1295652016
    سیستم شما ویروس گرفته است پیشنهاد می شود با آنتی ویروس کسپرسکی سیستم خودتان را اسکن کنید و ویندوز نصب کنید بعد از اینکه ویندوز نصب کرده اید به هیچ عنوان روی مای کامپیوتر open نکنید اولین کاری که می کنید سی دی آنتی ویروس نصب کنید و آپدیت کنید از آنتی ویروس ناد 32 میشه استفااده کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ELISHA' pid='7579' dateline='1309433661
    سلام دوستان
    مشکلی که در مورد پی ام دادن در چت روم هست و همچنین پی ام دادن به افرادی که قصد چت کردن با آنها رو دارم ...
    به این صورت که وقتی متنی رو که از قبل تایپ کردم و کپی کرده ام را به افراد پی ام میدم یعنی پیست میکنم و همچنین وقتی همون متن کپی شده را در چت روم پیست میکنم . هیچ کسی نمی تواند ان را بخواند نه افراد حاضر در چت روم نه تک تک افرادی که متن را برایشان کپی پیست می کنم.
    خواهشن راهنمایی کنید
    . خیلی برام مهمه .
    این مشکل فقط برای متنهای کپی شده است .
    و متن هایی که در همان لحظه برای افراد می نویسم بهشون میرسه و می توانند بخونند ولی متن های کپی شده را نمی بینند
    در ضمن من از یاهو مسنجر پرتابل استفاده می کنم آخرین نسخه موجود در سایت بی نظیر سافت گذر
    سلام به نظر من شما نسخه پرتابل استفاده نکنید از نسخه نصب استفاده کنید از چه نسخه ای استفاده می کنید شما متن هایی که تایپ کرده اید و در یاهو قرار می دید نمیاره درسته خوب شما نسخه نصبی را نصب کنید بعد متن جدا تایپ کنید که می خواهید بفرستید بعد کپی کنید به آدرس مرور گر کپی که کردی از آدرس مرور گ
    ر کپی کرده و به یاهو برای همه بفرستید

9. Top | #9

ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام.چند روزی هست که بعد از چند دقیقه تو یاهو خود به خود آفلاین می شم بدون اینکه sign out بشم و پی ام ها رو دریافت می کنم اما پی ام های خودم سِند نمیشه!چند بار ویندوز رو عوض کردم و ورژن های مختلفی از یاهو رو امتحان کردم اما مشکلم حل نشده!ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه!

10. Top | #10

ميانگين پست در روز
    1.37
    تشکر شده 4,618 بار در 803 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shekoofeh' pid='9130' dateline='1310666885
    سلام.چند روزی هست که بعد از چند دقیقه تو یاهو خود به خود آفلاین می شم بدون اینکه sign out بشم و پی ام ها رو دریافت می کنم اما پی ام های خودم سِند نمیشه!چند بار ویندوز رو عوض کردم و ورژن های مختلفی از یاهو رو امتحان کردم اما مشکلم حل نشده!ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه!
    دوست عزیز شما تمامی روش ها را تست کرده اید
    مشکلی از از جانب انها نبوده است
    من احتمال میدهم ISP شما مشکل دارد که با قطعی مواجه میشوید و این مشکل را برای شما بوجود می اورد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

SEO by vBSEO 3.6.0