سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل نصب کارت گرافیک اینتل اچ دی 4000 در ویندوز 10

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض مشکل نصب کارت گرافیک اینتل اچ دی 4000 در ویندوز 10

دوستان و یاران سلام
    خواهشمند است راهنمایی بفرمایید واقعا به کمکتون نیازمندم
    امروز یه هاررد اس اس دی اینترنال برای لب تاپم گرفتم، بعد از نصب ویندوز 10 و اتمام کار شروع به نصب درایور کردم مشکل از اونجا شروع شد که بانصب کارت گرافیک ویندوزم خود به خود ریستارت و تصویر شطرنجی شد.
    دوستان خواهشمندم راهنمایی بفرمایید
    قبل از ارایه پاسخ خواهشمندم دقت بفرمایید که موارد زیر را قبلا انجام داده ام:
    ویندوز قبلی لبتاپم 10 بوده و هیچ مشکلی نداشتم
    درایور به روز مخصوص ویندوز 10 که فکر کردم مشکل را حل میکنه از سایت اصلی دانلود و نصب کردم
    حتی از هارد قبلیم ایمیج گرفتم روی هارد چدید اما حل نشد
    بعد از نصب درایور گرافیک و مشاهده مشکلی که بوجود آمد از رستور پوینت استفاده کردم و به حالت قبل از نصب درایور برگشتم و ویندوزم به صورت معمول کار کرد اما بدون شناسایی گرافیک
    لب تاپم فقط یه کارت گرافیک داره اونم اینترنال اینتل اچ دی 4000
    رم سیستم هم 4 گیگ است
    و سیپی یو آی 5 است
    لطفا راهنمایی کنید که این مشکل از کجا نشات مبگیره
    از لطفتون سپاسگذارم

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    2,346
    تشکر تشکر شده 
    2,535
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    اون قسمتی که گفتید سیستم ریستور پوینت کردید بالا اومد ولی بدون گرافیک

تو اون مرحله شما برید و اول درایو گرافیکتون رو حذف کنید با نرم افزار مخصوص این کار که وجود داره تو اینترنت
    حالا برید و از لین لینک درایور رو دوباره دانلود کنید Download Intel HD Graphics Driver 15.4.28.451 for Win 7,8,8.1,1 - SoftGozar.com

و نصبش کنید . در ضمن اگه درایور اولیه که همراه لپ تاپ بهتون دادن برای گرافیک و ... رو دارید اول اونو نصب کنید شاید اصلا نیازی به درایور بالا هم نباشه
    موفق باشید

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

3. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض ممنون از پاسختون

از لطفتون ممنونم اما عرض کنم خدمتتون بنده درایور اصلی مربوط به کارت گرافیکی ام را دریافت کرده بودم و با هارد قبلی ام که ویندوزش هم 10 و همین نسخه که حالا روی هارد اس اس دی ام نصب کردم است.
    مشکل اصلی من بعد از ارتقاء هارد لب تاپم از معمولی به اس اس دی شروع شد. یعنی وقتی مراحل نصب ویندوز تموم شد و خواستم درایور ها را روی هارد جدید پیاده کنم تصویر کلا شطرنجی و بهم ریخته میشه و مجبور میشم سیستم را ریستارت کنم. با اینحال تا زمانی که درایور گرافیک را حذف نکنم مشکل به قوت خودش باقی است.
    سوال آیا این مشکل ناشی از کمبود حافظه کمکی سیستم نمی شه.
    شاید به خاطر سرعت بالای هارد و دسترسی به اطلاعات رم کم بیاره و موقعی که درایور گرافیکم را نصب میکنم و می خواد از شیرددیکت استفاده کنه سیستم هنگ و یا با مشکل برخورد میکنه
    آیا این گزینه در مورد سیستم من می تونه صدق کنه؟ آیا به نظر شما اگه رم سیستم را از 4 گیگ به 8 گیگ ارتقاء بدم مشکل حل میشه؟

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •