سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 24 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 239

موضوع: قدردانی از کاربران فعال انجمن

مدیر سابق انجمن

پیش فرض قدردانی از کاربران فعال انجمن

[CENTER]پیامبر اکرم (ص) کسی از که از خلق خدا تشکر نکند گویا از خدا تشکر نکرده است

هر کس سافت گذر را به عنوانی میشناسد یکی به دانلود نرم افزار ، یکی به ارائه نرم افزارهای کمیاب ، یکی با ارائه سیستم عامل ، ان یکی با اولین سرور بروزرسانی ، دیگری با سرعت در ارائه نرم افزار وووو
    ولی مهم ترین نکته ای که شاید کمتر کسی به ان توجه داشته باشد شناخت سافت گذر به واسطه قدر دانی از فعالان فروم میباشد
    از هنگامی که فروم تاسیس شد افرادی امدند و رفتند بعضی ها تلاش کردند تا سمتی به دست اورند ، افرادی چون به اهداف خود نرسیدند به گمان خود دست به تخریب زدند ، افرادی با پیدا کردن سمتی فروم را تنها گذاشتند و انرا ترک کردند ، گروهی با حرکات ناشایست خود نظم انجمن را بهم ریختند و .....
    ولی افرادی بسیاری هم هستند که بدون ریا و چشم داشتی برای فروم و رفع مشکلات کاربران تلاش میکنند با ارائه پست های مفید خود ، رفع مشکل کاربران ، همکاری با تیم مدیریت و هر موضوعی که در راستای خدمت به انجمن باشد

با استناد به حدیث پیامیر بر خود لازم دیدیم که از کاربران فعال انجمن تشکری داشته باشیم به همین منظور و در راستای همین حرکت کاربر ali68124 که از مدت ها پیش در خدمت انجمن بود و چندی قبل به عنوان عضو فعال انتخاب شدند دو ماه عضویت رایگان VIP از طرف جناب اقای سروش جعفری و بنده به این عزیز اهدا شد

امید است با ادامه فعالیت خود در انجمن کمکی برای مدیران و کاربران سایت باشند
    مشخصات اکانت کاربری به ایشان ارسال شد

به امید موفقیت روز افزون
    یونس رمزی

2. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

مدیر بازنشسته

پیش فرض RE: قدردانی از عضو فعال

مطمئنا با مباحث مادی و دنیوی نمی توان به صورت کامل از این فعایت های معنوی و انتشار علم افراد تشکر کرد و کاربر ali68124 بیش از اینها زحمت کشیدند و این اکانت صرفا هدیه ای از طرف تیم مدیریت انجمن هست که به کاربران فعال خود اعلام نماید که شاهد زحمات تمامی دوستان هستیم و در حد وسع خود از آنان تشکر و قدر دانی می نماییم.

4. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Soroush برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بازنشسته

پیش فرض RE: قدردانی از کاربر عزیز ali68124

ممنون soroush جان وMoralist! جان امید وارم مفق باشید

6. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

مدیر بازنشسته

علی عزیز ما باید از تو به خاطر زحمت های فراوانت در این انجمن تشکر کنیم، امیدوارم بیش از پیش بدرخشید.

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Soroush برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بازنشسته

همچنین شما

10. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر نیمه فعال

من هم به نوبه ی خودم از علی عزیز و بزرگوار تشکر میکنم
    و بهش میگم درسته که vip نداریم ولی در عوض خیلی مخلصیم...
    به امید فعالیت بیشتر شما

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما yasin chelsea برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بازنشسته

تشکر می کنم از یاسین جان و مدیر محترم انجمن سایت

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

مدیر سابق انجمن

پیش فرض تقدیر و تشکر از اعضای برتر انجمن

[CENTER]با عرض سلام و با تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر.....

به پاس قدردانی از زحمات کاربران فعال انجمن و فعالیت هرچه بیشتر عزیزان در این زمینه ، با همکاری مدیریت کل محترم انجمن ، و تیم مدیریت انجمن چهار نفر از کاربرانی که فعالیت مناسبی در مدت اخیر داشته اند ، انتخاب شده و به هرکدام از انان یکماه عضویت VIP رایگان اهدا خواهد شد....

امید است که با فعالیت مداوم و مستمر این عزیزان و دیگر کاربران ، شاهد پیشرفت روز افزون انجمن تخصصی سافت گذر باشیم این هدیه ناقابل از طرف سافت گذر تشکری کوچکی از زحمات بسیار بزرگ این عزیزان میباشد

کاربران منتخب به شرح زیر میباشند

1- کاربر محترم جناب Rosha بدلیل فعالیت خوب و موثر در زمینه بازی قدرتمند World of Warcraft و ایجاد تاپیک در این زمینه و همچنین ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات مناسب در زمینه بازیهای انلاین.

2- کاربر محترم جناب yasin Chelsea بدلیل فعالیت خوب و موثر در برخی زمینه های انجمن و همکاری با تیم مدیریت.

3- کاربر محترم جناب Ashena بدلیل ارائه اطلاعات و بررسی های مناسب و تخصصی ایشان و همکاری با تیم مدیریت.

4- کاربر محترم جناب cyrus بدلیل فعالیت خوب ایشان در مدت زمان کم.

لازم به ذکر است در صورت ادامه فعالیت این کاربران و یا هرگونه فعالیت کاربران انجمن که مورد تایید تیم مدیریت باشد ، تقدیرهای بعدی نیز صورت میگرد
    کاربران مذکور هر زمان که اعلام امادگی نمایند اکانت VIP به انان اهدا خواهد شد

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بازنشسته

پیش فرض RE: تقدیر و تشکر چهار تن از کاربران انجمن

با سلام من هم تبریک می گم به این 4 نفر
    عید سعید فطر مبارک باد

_______________-
    تصحیح واژه

18. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بازنشسته

پیش فرض RE: تقدیر و تشکر چهار تن از کاربران انجمن

:huh:(اصلاً فکرشم نمی کردم!چون بیشتر از این که اطلعاعات ناچیزم رو ارایه کنم،به اطلاعات خودم افزوده شد.):huh:
    عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر خدمت مدیریت و کاربران عزیز انجمن.
    راستش خیلی خوشحال شدم و کمی هم ناراحت چون مطمئن نیستم که بتونم جبران کنم.(شکلک خجالت و تشکر کدوم بود؟؟؟؟؟:blush:این؟؟:rolleyes:یا این؟؟:shy:شایدم این؟؟

[size=xx-small]:)

[CENTER][CENTER] ُSoftgozar website
    Softgozar forum

20. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 24 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •