سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 24 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 239

موضوع: قدردانی و معرفی ناظمین و کاربران فعال انجمن

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    317
    تشکر تشکر شده 
    717
    اعتبار کاربر
    1

Icon17 RE: تقدیر و تشکر چهار تن از کاربران انجمن

با سلام و عرض تبریک به مناسبت عید سعید فطر خدمت شما عزیزان

من که از رو علاقه تو این فروم فعالیت می کنم و انتظار چنین هدیه ای رو نداشتم .
    دست گلتون درد نکنه ... .:D

انشاالله با فعالیت بیشتر بتونیم زحمات شما رو جبران کنیم.

[CENTER]:heart:
    [CENTER]:heart: [size=xx-large]سافت گذر :heart:

:heart:

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    172
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: تقدیر و تشکر چهار تن از کاربران انجمن

شاید... اگه با این انجمن آشنا نمیشدم انقدر به اطلاعاتم افزوده نمیشد.
    شاید... اگه با این انجمن آشنا نمیشدم انقدر دیدم نسبت به اینترنت و وب عوض نمیشد.
    شاید... اصلا اگه هاردم حدود 3ماه پیش ناخواسته فرمت نمیشد هیچوقت با این انجمن آشنا نمی شدم...!!!
    و مهمتر از اون شاید... اگه با این انجمن آشنا نمیشدم این چنین دوستان خوبی رو هیچ کجای دیگه پیدا نمیکردم.
    دوستان عزیزم: سروش, یونس , علی16128, حمید , abedsmp , رهرو14, korena و... وخیل عظیمی از دوستان دیگر + دوستان جدید Cyrus, Rosha, Ashena ,پرهام و...

حالا میفهمم که باید به جای "شاید" های بالا "حتما" قرار دهم...
    حتما حکمتی در این اتفاقات اخیر پیش آمده برای حقیر بود... بخصوص اون فرمت شدن هارد که خیلی عجیب بود.

گفتیم ما هم بین فرمایش های دوستان چیزی گفته باشیم.
    با سپاس

4. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    423
    تشکر تشکر شده 
    358
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: تقدیر و تشکر چهار تن از کاربران انجمن

الان بعد از 6 روز كه از دوره آموزشي خدمتم گذشته و اومدم خونه با ديدن اين تايپك رفتن به خدمت و جدايي از سافتگذر و نت واسم سختتر شده و از همتون مي خوام واسم دعا كنيد كنكور كارداني به كارشناسي قبول بشم و دوباره بيام پيشتون و قول مي دم اينقدر فعال باشم كه جايزه بعدي مال خودم باشه.
    و آخر سر هم مي خوام از تيم مديريت كه اين تقدير رو به جا آورده و زحمات دوستان رو بي جواب نذاشته تشكر كنم هر چند از سافتگذر و تيم مديريتيش كه يكي از سايتهاي خوب ايرانيه غير از اين هم انتظار نميرفت.
    بچه ها من تافردا غروب اعزامم و 06/18 واسه كنكور آزاد بر مي گردم خوشحال ميشم اگه كسي كاري داشت در خدمتش باشم....

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: تقدیر و تشکر از چهار عضو برتر انجمن

بسم الله الرحمن الرحيم

با تبريك عيد سعيد فطر و التماس دعا خدمت تمامي كاربران سافت گذر و تشكر و عرض خسته نباشيد به تمامي مديران و دست اندر كاران سافت گذر.

در واقع حالا كه وارد اين تايپيك شدم ، غافلگير شدم تو اين دو روزه كه نبودم انتظار هر چيزي رو داشتم جز اين اتفاق ، كه واقعا من رو خجالت زده كرد.

نمي دونم بايد چي بگم ، ولي چيزي كه بهش اطمينان دارم اينه كه اگر كمكي كردم ، وظيفه ي برادريم بوده و در قبال اون به من بيش از اون چيزي كه بايد تا به امروز ياري رسيده و ... و از وقتي كه وارد اين فروم شدم چيز هاي بسياري آموختم.

با تشكر از مديران فروم ، دوستان ، و برادران
    والسلام

8. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Panda
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    164
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان به همتون تبریک می گم و امیدوارم همیشه موفق باشید

10. تشکرها از این نوشته :

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

سلام خدمت دوستان عزیز انجمن
    من دقیقا بعد از ارسال این پست عازم سفر شدم و امروز برگشتم و خیلی خوشحال شدم که چنین بازتابی رو از این پست در انجمن دیدم( به قول یکی از دوستان، چیزی جز این هم از این همه دوستان گل انتظار نمی رفت )
    اول از همه تشکر از مورالیست عزیز که تو اون ضرب العجلی بنده این پست رو آماده کرد و ارسال کرد ( چون تصمیم ما و مدیر کل این بود که حتما شب عید فطر این امر انجام بشه )
    بعدش هم :
    ممنون از علی : که همیشه تو انجمن همه تاپیک ها رو چک می کنه
    ممنون از سیروس : که این همه تواضع داره و از گفتن حقیقت هم ترسی نداره ( راستش بنده هم با شما موافقم ، اصلا انجمن یعنی اینکه تبادل اطلاعات کنیم هم یاد بگیریم هم یاد بدیم) و نهایتا هم نگران جبرانیش نباش، از قبل جبران شده
    ممنون از روشا : مطمئنا شما از روی علاقه فعالیت می کردید و این هدیه انجمن صرفا جهت این بود که انجمن اعلام کنه که شاهد این علاقه شما هستیم.
    ممنون از یاسین : که انجمن توانست شاید های او را حتما کند. یکی دیگر از اهداف انجمن، یافتن دوستان جدید می باشد
    ممنون از حمید : که همیشه پشتیبان این انجمن هست و انشاالله نه تنها در کنکور بلکه در تمامی مراحل موفق باشید.
    ممنون از آشنا : اولا که وظیفه نبوده، لطف بوده و مسلما لطفت از روی برادریت بوده و همین برای انجمن ارزش داره.
    ممنون از حمید13 : که خودش رو در سپاس از دوستان شریک کرده

و نهایتا جهت حسن ختام این ممنون ها """ تشکر بسیار ویژه از مدیر کل انجمن که شرایط رو برای قدردانی از کاربران انجمن ، فراهم نمودند.""""

یک هدیه ویژه دیگر هم این که به این 4 دوست عزیز اعتبار از سمت تیم مدیریت انجمن اعطا خواهد شد.

امید است سایر دوستان عزیز نیز به جمع ین 4 نفر اضافه شوند و شاهد 40 & 400 & و حتی 4000 نفر باشیم.

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Soroush برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,141
    اعتبار کاربر
    1

باتشکر از لطف کاربران و به خصوص مدیریت محترم که کارهای بزرگ خودرا کوچک و کارهای کوچک کسانی مثل من را بزرگ می بینند.
    :blush:

[CENTER]Our heart
    !
    Our other heart
    !

14. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

Smile RE: تقدیر و تشکر از چهار عضو برتر انجمن

سلام دوستان به همتون خسته نباشید میگم مبارک همتون باشه:D

16. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    281
    اعتبار کاربر
    1

بنده هم به این دوستان تبریک می گم ، ان شاء الله شاهد پیشرفت روزافزون این دوستان و سایر دوستان و در کل مجموعه سافت گذر باشیم و تشکر از تیم مدیریت بابت توجه به فعالیت های اعضا .

18. تشکرها از این نوشته :

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض معرفی اعضا برتر مهر ماه انجمن تخصصی نرم افزار سافت گذر

[align=JUSTIFY]به مدد او
    در راستای تقدیر و تشکر از کاربران فعال انجمن و در ادامه تشکر و قدر دانی از کاربران فعال انجمن سافت گذر، با همکاری تیم مدیریت و مدیریت کل انجمن، اعضای برتر این ماه انجمن ، معرفی میشوند. امید است با فعالیت مستمر و مداوم این عزیزان و همکاری با تیم مدیریت شاهد پیشرفت چشمگیر روز افزون این انجمن باشیم

به کاربران این دوره نیز یک ماه عضویت رایگان VIP سایت سافت گذر و اعتبار از سوی نیم مدیریت انجمن ، تعلق می گیرد.

اعضای برتر به شرح زیر میباشند:

1- کاربر عزیز جناب Rahro به عنوان عضو برتر انجمن در زمینه ارائه اطلاعات مناسب در موضوعات مختلف و همکاری با تیم مدیریت که البته وفاداری ایشان به انجمن نیز به اثبات رسیده است.

2- کاربر عزیز جناب cyrus به عنوان فعال ترین عضو انجمن در زمینه پاسخگویی ، رفع مشکلات کاربران در تاپیک مباحث کاسپر و همکاری با تیم مدیریت

3- کاربر عزیز جناب ahmadkhalaj به عنوان عضو برتر انجمن در زمینه تحلیل و بررسی موضوعات و عناوین مرتبط با انجمن

4- کاربر عزیز جناب mhnpc به عنوان عضو برتر انجمن در زمینه پاسخگویی تخصصی به مشکلات کاربران

5- کاربر عزیز جناب Rosha به عنوان عضو برتر انجمن در زمینه اداره تاپیک warcraft و انجمن های بازی

6- کاربر عزیز جناب Kernel به عنوان عضو برتر انجمن در زمینه پاسخگویی و رفع مشکلات کاربران

دوستان هر زمان که اعلام امادگی کنند اکانت VIP به انان اهدا خواهد شد.

* لازم به ذکر است در صورت ادامه فعالیت مناسب ، به دوستانی که در این ماه و ماه های قبل به عنوان اعضا برتر انجمن معرفی شده اند، در ماه های آتی علاوه بر هدایای ویژه، مدال افتخار عضو برتر انجمن نیز اهدا می گردد.
    برای عضویت در انجمن تخصصی سافت گذر کلیک نمایید.

20. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Soroush برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 24 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •